Keystone logo
American David Livingstone University of Florida

American David Livingstone University of Florida

American David Livingstone University of Florida

Tanıtım

American David Livingstone University of Florida çok uluslu ve kıtalararası bir yüksek öğrenim kurumu olarak Aralık 2008'de kuruldu. Amaç, İncil temellerine dayalı yüksek kaliteli çevrimiçi uzaktan eğitim sağlamaktır.

Metotları, farklı ülkelerden gelen öğrencilerin küresel kültürler arası topluma entegrasyonu ve kültürel açıdan duyarlı bir adaptasyon fikri etrafında inşa edildiğinden, üniversitenin daha fazla gelişme için benzersiz fırsatları vardır. Yetkili Hıristiyan yüksek öğrenimine ihtiyaç vardır.

David Livingstone, zamanına göre olağanüstü bir kıta ötesi vizyonu ve dünya misyonları için olağanüstü bir hevesle hayatında büyük bir bursla birleşti. Coğrafi bilimci olarak Afrika kıtasını keşfetti ve aynı zamanda hayatını misyona aktardı. Müjde'yi o zamana kadar ulaşılamayan insanlara vaaz etmek için ormanı ve çölü elli bin kilometreden fazla yol kat etti.

Tüm hayatı boyunca Kutsal Kitaptan iki emir hüküm sürdü: Tanrınız Rabbi tüm kalbiniz, ruhunuz ve aklınızla sevin. Komşunu kendin gibi sev.

Konumlar

  • Miami

    Northwest 53rd Street,7950, 33166, Miami

    sorular