Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
American Film Institute

American Film Institute

American Film Institute

Tanıtım

A Amerikan Film Enstitüsü Amerika'nın söz, hareket resmin mirasını korumak için sanatçılar ve işlerini onur ve öykü anlatanlar nesil yetiştirmektir. kar amacı gütmeyen bir eğitim sanat örgütü olarak, AFI film ve televizyon liderlik sağlar ve geçmişi, bugünü ve hareketli görüntü sanatları geleceğini meşgul girişimlere adamıştır. AFI Arşivi ve Özellik Filmleri AFI Kataloğu korumak gelecek nesiller için Amerika'nın filmi mirası mirası, Hareketli görüntünün tarihinin genelinde nadir görüntüleri içeren ve Amerikan filmin ilk 100 yıllık bir yetkili kaydını derleme.

AFI dahil olmak üzere yıllık programlara ve özel etkinlikler, çeşitli ev sahipliği yaparak film ve televizyon sanatçıları ve işlerini onur AFI Yaşam Boyu Başarı Ödülü ve AFI ÖDÜLLERİ. AFI Yaşam Boyu Başarı Ödülü filmde bir kariyer için en yüksek onur kaldı ve büyük bir güç ve film sanatını gösteriyor etti. AFI ÖDÜLLERİ, Enstitü'nün 21. yüzyıl film ve televizyon almanak, olmayan bir rekabet ortamında en seçkin filmleri ve yılın televizyon programları ve bunların arkasındaki yaratıcı ekipleri kutluyor. AFI film yapımcıları ve yıl boyunca sinema sergiler ile hem filmi meraklılarını alkışlıyor; AFI BelgeUluslararası belgesel beş gün sunuyor ve gösterimleri ve kitlelere, sinemacıları ve Washington DC'de politika liderleri bağlamak olaylar adanmış ABD'de sadece festival; AFI Gümüş Tiyatro ve Kültür Merkezi Washington DC bölgesinde yıl boyunca programlama sunar; AFI FEST Audi tarafından sunulan, yılın en iyi festival filmlerini ve usta sinemacıların için bir fırsat ve gelişmekte olan sanatçılar için Enstitü'nün vitrin kitlelerle bir araya gelmek için Hollywood'un göbeğinde. AFI FEST halka ücretsiz olarak boy tek festivalidir. AFI'Nin önemli 100 YIL ... 100 FİLMLERİ listeleri tüm dünyada film severler milyonlarca klasik Amerikan filmleri reintroduce.

AFI de öykü anlatanlar nesil yetiştirmektedir AFI KonservatuarıSürekli dünyanın en iyi film okullarından biri olarak kabul edilmiş olan. Darren Aronofsky, Patty Jenkins, Janusz Kamiński, Heidi Levitt, Matthew Libatique, David Lynch, Terrence Malick, Wally Pfister, Robert Richardson, Ed Zwick ve dahil olmak üzere birçok Konservatuvar işbirlikçi, hands-hikaye bir vurgu ile üretim ortamında beğeni toplayan iftihar mezunlar, çok daha fazlası. Üretim Tasarım ve Senaryo Üreten, Düzenleme Yönetmenlik, Yönetmeni: AFI Konservatuarı altı disiplinde Güzel Sanatlar derecesi iki yıllık Master sunuyor.

Başkan ve CEO'su Bob Gazzale ile birlikte Bob Daly başkanlığında Sir Howard Stringer, ve Yönetim Kurulu, başkanlık Mütevelli prestijli Kurulu, eğlence, iş kilit isimlerinden ve kılavuz akademik toplulukların oluşur AFI. kar amacı gütmeyen bir eğitim organizasyonu olarak, onun programları ve girişimleri için fon sağlamak için sizin gibi görüntü sanatları meraklıları hareket cömert mali destek dayanır. olun AFI üye bugün koruyarak yanı sıra Amerikan film tarihinin yapımında da rol oynar.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Los Angeles

    American Film Institute 2021 North Western Avenue, CA 90027-1657, Los Angeles

programlar

    Kurum ayrıca şunları sunar:

    sorular