Keystone logo
American University of Leadership

American University of Leadership

American University of Leadership

Tanıtım

AUL GRUP, biz kimiz

AUL grubu 3 uluslararası üniversiteyi bir araya getirir, öğrenciler diplomalarını istedikleri yerden seçerler: Uluslararası Liderlik Üniversitesi'nden Amerikalı, American University of Leadership Avrupa Marbella, Uluslararası Liderlik Okulu'ndan Afrika, Fas.

Öğrenme Modları

AUL Programları, hızlandırılmış, senkron, asenkron, hibrit ve çevrimiçi gibi çeşitli dağıtım modlarını entegre ederek sizi kişisel veya profesyonel yaşamınıza müdahale etmeden başarılı bir topluluk üyesi olmaya hazırlar.

Kaliteli eğitim

Öğrencilere ve öğrencilere, toplumlarının büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunmaya kararlı, sosyal ve ekonomik olarak üretken olmalarını sağlayacak beceri ve yetkinlikler sağlamak.

Paylaşılan Hedefler ve Vizyon

AUL, öğrencilerin AULM deneyimine getirdiği cinsiyet, etnik köken, sınıf, yaş, engellilik ve kültür gibi çeşitli bakış açılarını tanıyan kapsayıcı bir öğrenme ortamı sağlamayı taahhüt eder.

Kariyer fırsatları

Üniversite Derecesi ile, bir lise mezunundan daha iyi faydaları olan bir işe girme olasılığınız daha yüksektir: Daha azına YERLEŞMEYİN!

İleri Eğitim

AUL, size uluslararası bir ortamın çeşitli yönlerini tanıyan kapsayıcı bir öğrenme ortamı sağlamayı taahhüt eder.

Başarıya Ulaşmak

AUL mezunları mezun olduktan sonraki birkaç ay içinde iş bulabilirken, lisansüstü öğrenciler işverenleri tarafından terfi ettirilir veya derecelerini bitirir bitirmez kendi işlerini kurarlar.

İstatistik

 • Uluslararası öğrenciler:

  98%

 • 0
 • Öğrenci / öğretim üyesi oranı:

  12 1'e

Kampüs Özellikleri

  kabul

  Burslar ve fon sağlama

  MiktarSon başvuru tarihi
  Fall228,000 USDOctober 20, 2022

  Öğrenci Görüşleri

  Programa kabul koşulları

  Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

  Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

  Konumlar

  • Orlando

   Orlando, Amerika Birleşik Devletleri

   • Marbella

    Marbella, İspanya

    • Casablanca

     Casablanca, Fas

     sorular