Keystone logo
Arden Study Centre, Berlin

Arden Study Centre, Berlin

Arden Study Centre, Berlin

Türk vatandaşlarına özel indirim

Türk vatandaşları, lisansüstü programlarda öğrenim ücretlerinde 6.000 € tutarında özel bir indirimden yararlanabilirler. Şartlar ve koşullar geçerlidir; kurslarımız hakkında daha fazla bilgi için bağlantıya tıklayın.

Tanıtım

Okul

Burada, Arden'in Berlin eğitim merkezinde, çeşitli endüstri sektörlerinde kariyerlerini ilerletmek isteyenlere yüksek kaliteli iş eğitimi sağlamaya yüzde 100 kararlıyız.

119555__MG_45551.jpg

hakkında

Arden Üniversitesi'nde, yüksek öğrenimin herkes için erişilebilir olmasını sağlamaya kendimizi adadık. Uzman bir fakülte tarafından verilen Almanya'da endüstri ile ilgili lisans ve postgrad kursları veriyoruz. Öğrenciler tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışmayı seçebilir ve bu nedenle çalışmalarını programlarına uyacak şekilde uyarlayabilirler.

119558_IMG_6772.JPG

Uzmanlık ve İtibar

Öğrencilerin günlük taahhütler konusundaki çalışmalarına uymasının ne kadar zor olduğunu anlıyoruz. Bu yüzden, destekleyici yüz yüze öğrenme ve öğretmeyi bağımsız çevrimiçi çalışma ile birleştiren Blended Learning'i sunuyoruz. Öğrenciler, e-öğrenme kaynaklarının zenginliğine erişim sağlayan yenilikçi çevrimiçi öğrenme platformumuz iLearn'e 7/24 erişebilirler. Bu esnek dağıtım modeli, öğrencilerin yaşamlarına uygun pratik bir zaman çizelgesi oluşturmasını sağlar.

Öğretmenlerimiz, öğrencilerin akademik gelişimlerini ilk günden itibaren desteklemenin yanı sıra öğrenme çıktılarının elde edilmesini denetlemeye de adanmıştır. Öğrenciler ayrıca yıllarca akademik ve sektörle ilgili uzmanlığa sahip uzman fakültemizden de faydalanırlar.

119564_DataAnalyticsandmktng_Africa.jpeg

yer

Arden'in modern çalışma merkezi, Avrupa'nın yeni kurulan başkenti Berlin'in kalbinde yer almaktadır. Öğrenciler, Sony, Deutsche Bahn ve Daimler gibi kurumsal dünyanın en büyük oyuncularından bazılarıyla çevrili olmanın avantajını yaşarlar. Şehrin gelişen iş ortamı, geniş ağ oluşturma fırsatları ve öğrencilere sınıf dışında akademik olarak gelişme şansı sağlar.

Çalışma merkezinin kendisi, şehrin zengin kültürel ve politik tarihi hakkında bilgi edinmek için mağazalara, restoranlara ve çeşitli önemli turistik mekanlara kolay erişim ile son teknoloji tesisler sunmaktadır.

119554_ThinkstockPhotos-518023832.jpg

Kariyer Desteği

Sanal iLearn sınıfında, öğrencilerimizin günümüzün rekabetçi iş piyasasında işverenlere karşı öne çıkmalarını sağlamayı amaçlayan çevrimiçi Kariyer Portalımız bulunur. Mülakat simülatörü ve CV oluşturucudan küresel bir arama motoruna ve e-öğrenme kurslarına kadar bir dizi faydalı araç sunan portal, öğrencilerin kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaya çalışır.

Çevrimiçi kariyer merkezimiz tarafından sunulan desteğe ek olarak, Arden'deki tüm kurslarımız istihdam edilebilirliğe odaklanarak tasarlanmıştır. Programlarımız, teori ile pratiği birleştirerek, mezuniyet sonrasında doğrudan işyerine uygulanabilecek rağbet gören bilgileri sağlayacaktır.

119562_DataAnalyticsandmktng_EastAsia.jpeg

Uluslararası Temyiz

Bugüne kadar 150'den fazla ülkeden 50.000'den fazla öğrenciyi destekledikten sonra, Arden'in yüksek kaliteli eğitiminin dünyanın her yerinden uluslararası öğrencilere ulaşmasını sağlamak için çalışıyoruz.

Ayrıca, tüm kurslarımız dünyanın önde gelen iş dili olan İngilizce'de verilmektedir ve ayrıca ücretsiz Almanca dersleri de sunuyoruz. Bu avantajlı dil becerilerinin, öğrencilerin Almanya'da ve tüm dünyada iş bulma olasılıklarını önemli ölçüde artıracağına inanıyoruz.

119559_ProjectManagement_Africa.jpg

Degerlerimiz

  • Erişilebilirlik - Öğrencilerin istedikleri zaman ve yerde çalışabilmeleri için esnek çevrimiçi öğrenme sunuyoruz.
  • Esneklik - Yenilikçi, çevrimiçi öğrenme platformumuz sayesinde öğrenciler çalışmalarını günlük taahhütlerine uygun hale getirebilirler.
  • Kariyer odaklı programlar - Kurslarımız, öğrencilere günümüzün rekabetçi iş piyasasında başarılı olmak için gereken temel işletme becerilerini kazandırmak için tasarlanmıştır.
  • Destek - Çevrimiçi Kariyer Portalımız, öğrencilerimizin kişisel ve akademik gelişimine adanmıştır ve çalışma ortamına tam olarak hazır olmalarını sağlamaktadır.
  • Finansman - Finansal kaygıların kişisel gelişime engel teşkil etmemesi gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle, esnek finansman sunuyoruz ve yüksek kaliteli eğitim sunuyoruz.

119552_ProjectManagement_LATAM.jpg

Konumlar

  • Berlin

    Arden Study Centre Berlin, Dessauer Str. 3-5, 10963, Berlin

    sorular