We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Aros Business Academy

Aros Business Academy

Aros Business Academy

Tanıtım

1

Aros Business Academy - Mini MBA ve eğitim

Kitlesel olarak üretilen liderlik eğitimlerine bir son vermeyi hedefliyoruz ve bunun yerine sizin ve işyeriniz için fark edilebilir bir değişiklik yaratan Mini MBA liderlik eğitimlerini tasarlıyoruz.

Uluslararası Mini MBA
Size tam çevrimiçi Mini MBA olan Uluslararası Mini MBA sunuyoruz.

Bize düşkün olacağından eminiz
Muhtemelen geri döndüğünüz ve işe geri döndüğünüzde çok heyecanlı liderlik eğitimine katıldınız. Fakat bu eğitimin ne kadarı sizin için kalıcı bir değişim yarattı? İstatistikleri takip ederseniz, çok azdır. Aros Business Academy , bu değişimi yaratma konusunda tutkuluyuz - bu nedenle, bir Mini MBA'de zaman geçirmeniz mantıklıdır ve bu yüzden sizi gönderen işyerini anlamlandırır. Bunu hem büyük hem de küçük ölçülerle yaratıyoruz - bazıları da tamamen sizin için görünmez.

Neden Mini MBA seçmelisiniz?
Önce Mini MBA'nin MBA olmadığını belirleyelim. Tabii ki, biri söylemek cazip. "Mini" kelimesi oldukça açık bir şekilde, bir MBA'in kısa, yoğunlaştırılmış ve basitleştirilmiş versiyonu ile uğraştığımızı söylüyor. Mini MBA genellikle altı ay sürerken, MBA genellikle iki yıl sürer. Bir Mini MBA yönetimindeki bilgi ve araçlarını geliştirmeye ihtiyaç duyan çalışanlara yöneliktir ancak Yönetimde bir MBA veya Diploma (zaman, para ya da eğimden dolayı) almaya niyetli değildir - en azından şu anda. Kapsamlı yönetim tecrübesi ile lider olabilir ve bir sonraki adımı atmak ve gelecekte yönetim pozisyonunu işgal etmek isteyenler olabilir.

En önemli şey alanlarına aşık yetenekli (gerçekten yetenekli) öğretim elemanları
Mini MBA'larımızda yetenekli bir eğitmen olmak için hiç şüphesiz profesyonel liderlik uzmanlığına sahip olmalısınız. 40'tan fazla öğretim üyesi olan bu kişiler aynı zamanda kendi alanlarında önde gelen uzmanlar arasında yer alıyor. Ama onlardan daha fazlasını istiyoruz! Öğrettikleri şeyler konusunda tutkulu olmalılar, böylece katılımcıları sonuna kadar meşgul edebilirler. Ve sonra onlar SİZİN meydan okuma görmek ve madde tam olarak SİZE ilişkilendirmek yetenekli kolaylaştırıcılar olmalıdır. Belki de bu yüzden öğrencilerimizin% 97,9'u öğretim görevlisinin Mini MBA'i kendileri için ayarlamada "iyi" veya "çok iyi" olduğuna inanıyor. Göreceli olarak gurur duyduğumuz bir rakam, çünkü elde edilmesi kolay değil. İki Mini MBA programı Aros Mini MBA ve ABA Mini MBA sunuyoruz. Ayrıca Almanya'da (Deutschland) ve İsveç'te Mini MBA : Mini MBA Chefsutbildning . Ve Grönland'da: Kursus i Grønland .

Mini MBA'in sorunlarınıza ve zorluklarınıza göre özelleştirileceğine söz veriyoruz.
Aros'ta, aynı eski malzeme ile rutin çalışmasına karşı çok fazlayız. Eğer teori, günlük yaşamınızda karşılaştığınız problemlerin perspektifine giriyorsa ve vakalarınız işinizle ilgiliyse, Mini MBA'ınızdan en iyi şekilde yararlanacağınıza inanıyoruz. Bu nedenle, Mini MBA başlangıcından önce öğrenim konusunda kısa bir e-kurs alacaksınız. Ve size varsayımlarınız ve zorluklarınızla ilgili bir anket göndereceğiz, böylece eğitmen ve uzmanlarımız kurs materyalini tam ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir.

Konumlar

  • Copenhagen

    Aros Business Academy | Fredericiagade 15, 1310, Copenhagen

    sorular