Keystone logo
© Asia School of Business
Asia School of Business

Asia School of Business

Asia School of Business

Tanıtım

2015 yılında Malezya Merkez Bankası tarafından MIT Sloan işbirliğiyle kurulan Asia School of Business (ASB), gelişmekte olan dünyada ve ötesinde olumlu bir etki yaratacak dönüştürücü ve ilkeli liderler yetiştirmeye kendini adamıştır. ASB, diğer okullardan farklı olarak Eylem Öğrenimi yapmaktadır. MIT Sloan'ın Action Learning pedagojisine sahip olan ASB, etkili öğrenmenin ancak akıl, el ve kalbin bir araya gelmesiyle gerçekleştiğine inanmaktadır. MBA müfredatımızın üçte biri, Asya ve ötesindeki kurumsal ev sahibi ortaklarımızla yerinde Eylem Öğrenimi projelerine ayrılmıştır. Deneyimsel öğrenmedeki bu yoğunluk bizi Eylem Öğreniminde küresel yenilikçiler haline getiriyor.

ASB MBA programı sizi günümüzün birbirine bağlı iş dünyasında başarılı olmanızı sağlayacak bilgi ve becerilerle donatır. Bu program, kişisel gelişiminizi ve iş zekanızı kesinlikle hızlandırabilir, kariyer büyümesinin önünü açabilir ve çeşitli endüstrilerde ve sektörlerde heyecan verici fırsatlara kapı açabilir.

kabul

Admission Process

ASB Eylem Öğrenme yaptığımız her şeyin içine yerleştirilmiştir. Öğrenciler her dönem dünya geneline yayılmış bir düzineden fazla Eylem Öğrenme projesi arasından sektörlerine ve ilgi alanlarına göre seçim yapabilirler.

Online Application

Aday öğrenciler başvuruyu ve gerekli tüm bileşenleri tamamlarlar. Başvuru ücreti yoktur.

Evaluation

Başvuru, Kabul Komitesi tarafından okunarak incelenir ve adayın mülakata çağrılıp çağrılmayacağına karar verilir.

Interview

Başarılı başvuru sahipleri, Kabul Komitesinin bir üyesiyle yüz yüze veya çevrimiçi görüşmeye davet edilir.

Decision

Kabul Komitesi, başvuru sahibinin programa kabul edilip edilmeyeceğine karar verir.

Burslar ve fon sağlama

MBA Öğrenci Finansmanı

 • ASB Fellowships
 • Corporate Sponsorships
 • Education Loan
 • Tan Sri Yeoh Tiong Lay (YTL) Burs Ödülü*
 • Tan Sri Dato' Sri Dr. Teh Hong Piow Halk Bankası (PBB) Burs Ödülü*

*Bu burs fırsatı, uygun Malezya vatandaşlarının 2024 alımı için geçerlidir.

Executive MBA için Mali Yardım

The EMBA program is an investment in your career. We see this investment as a partnership between you, your employer, and the Asia School of Business. While ASB does not directly provide financial aid, we offer support and guidance throughout your EMBA journey.

We are happy to meet with your company’s HR Team to discuss the program, the benefits, and what can be gained by sponsoring a student.

 • İşten İzin Süresi
  Executive MBA Programı, hafta sonu derslerine ek olarak 4 dönem boyunca dönem başına yaklaşık 2-3 hafta izin gerektirir. Tüm işverenler, ikamet haftalarında ofisten çıkmanıza izin vermeyi kabul etmelidir. Bazıları, izinden çıkarmadan size ek izin vermeyi kabul edecektir. Bazıları ise çalışanlarından yıllık izinlerinin bir kısmını veya tamamını programı tamamlamak için kullanmalarını talep ediyor.
 • Financial Support
  Financial support may include full or partial sponsorships from your employer. It is not uncommon for some larger companies to fully sponsor their employees. When sponsorship occurs, it is not uncommon to be bonded.

Students usually use some combination of the following to finance their degree:

 • Corporate Sponsorships
 • ASB Executive MBA Fellowships
 • Financial Aid

Daha fazla bilgi için Asia School of Business ile iletişime geçin!

akreditasyonlar

EFMD Equis AkreditasyonluAACSB Akreditasyonlu

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

 • Kuala Lumpur

  Asia School of Business Sasana Kijang 2, Jalan Dato Onn

sorular