Keystone logo
Asia School of Business Executive MBA
Asia School of Business

Executive MBA

Kuala Lumpur, Malezya

16 Months

Ingilizce

Tam zamanlı

31 Oct 2024

Jan 2025

USD 43.000

harmanlanmış, Kampüste

Tanıtım

Asia School of Business (ASB) Executive MBA Programı, yoğun çalışan profesyoneller için tasarlanmış 16 aylık dönüştürücü bir yolculuk sunuyor. Modüler ve hibrit hafta sonu derslerinin bir karışımı sayesinde, günümüzün küresel ekonomisinde başarılı olmak için gerekli bilgi ve becerileri kazanacaksınız.

Dünya çapında saygın öğretim üyelerine erişim sağlayan, MIT Sloan kalitesiyle uyumlu titiz bir müfredattan yararlanın. Derslerinizin yarısının Asya'da bulunan ASB öğretim üyeleri tarafından verilmesiyle, benzersiz bölgesel içgörüler kazanacaksınız.

Kariyerinizi ve profesyonel gelişiminizi yükseltecek bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? ASB Executive MBA Programına bugün katılın.

Dünya Çapında Tanınan, Asya Odaklı

ASB Executive MBA (EMBA) programı, MIT Sloan ile işbirliği içinde, ünlü pedagojik ilkelerden ve temel felsefelerden ilham alarak yüzyıllık bir akademik mükemmellik geleneği üzerine inşa edilmiştir. Dinamik bir bölgede konumlanmış olan güçlü temelimiz, müthiş bir ağ ve bölgesel kaynaklarla daha da güçlendirilerek programı benzersiz bir seviyeye yükseltmektedir.

Orta ve üst düzey liderler için özel olarak tasarlanan EMBA, bilgi arayışı ve kariyer gelişimini sorunsuz bir şekilde bütünleştiren farklı bir yolculuk sunuyor. Kampüs içi ve hibrit eğitimi kapsayan dengeli bir yaklaşımla, yeni öğrendiğiniz bilgileri gerçek dünyadaki zorluklara uygulayarak iş yönetimini daha derinlemesine inceleyebilirsiniz.

EMBA, önemli bir profesyonel etki yaratmayı amaçlamaktadır. Her kurs, kritik kurumsal zorlukları ele almak için sınıf teorilerini ve gerçek dünya örneklerini öğrenmek, test etmek ve uygulamak için sürekli bir platform sunar.

kabul

Burslar ve fon sağlama

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Öğrenci Görüşleri

Okul Hakkında

sorular