Keystone logo
Asia School of Business MBA
Asia School of Business

MBA

Kuala Lumpur, Malezya

12 Months

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Aug 2024

USD 35.000

Kampüste

Tanıtım

MBA programımız MIT'nin sloganından (akıl ve el) yola çıkmakta ve Asya'da yerinde Eylem Öğrenimi deneyimleriyle birlikte sınıf içi titizliğe yoğun bir şekilde odaklanmaktadır.

Asya + Amerika'nın En İyileri

Tam zamanlı MBA programımız, ASB ve MIT Sloan öğretim üyeleri tarafından verilen ve Asya ve ötesindeki kuruluşlarla gerçekleştirilen Action Learning projeleriyle tamamlanan bir çekirdek müfredata sahiptir. Müfredat, Cambridge, Massachusetts'de üç haftaya kadar MIT Sloan Immersion içerir.

Ayrıca, öğrencilerin birden fazla sektörü keşfetme ve yerel kültürü anlama fırsatı bulduğu bir Endüstri Gezisi de sunuyoruz. Bugüne kadar Industry Treks Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Güney Kore ve Birleşik Arap Emirlikleri'nde gerçekleştirilmiştir.

Dünya Çapında Tanınan, Asya Odaklı

ASB MBA programı, MIT Sloan ile işbirliği içinde, MIT'nin pedagojisini ve felsefesini sorunsuz bir şekilde entegre etmektedir.

Öğrenme yaklaşımımız MIT'nin "akıl ve el" (Mens et Manus) sloganından yola çıkmakta ve Asya kıtasına yayılan sürükleyici Eylem Öğrenimi deneyimleriyle desteklenen sınıf içi titizliğe odaklanmaktadır.

kabul

Burslar ve fon sağlama

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Öğrenci Görüşleri

Okul Hakkında

sorular