Keystone logo
Asia Metropolitan University

Asia Metropolitan University

Asia Metropolitan University

Tanıtım

Neden AMU?

2004 yılında bizim mütevazı başlangıcından itibaren, Asya Metropolitan Üniversitesi (AMU) Malezyalı özel yüksek öğrenim sektörü içinde bizim etkileyici bir sicile tanıklık taşıyan programlar geniş bir yelpazede sunan tam teşekküllü bir üniversite haline geldi.

sanayide ve kurum içinde son gelişmelere paralel olarak, AMU sağlık bilimleri ve diğer çeşitli disiplinlerde yurtiçi ve yurtdışı pazarlar için eğitilmiş, nitelikli, yetkin mezunları üreten odaklanmıştır. AMU yerel ve global eğitim manzara içinde "Seçim Üniversitesi" olmayı hedeflemektedir. Her şeyden önce, biz öğrencilerimizin önemli ölçüde topluma ve insanlığa katkıda mümkün olacak farklı kültürlerin ve arka plan gelmek öngörülüyor.

Şu anda, AMU sonra lisans eğitimini takip taşıyabilirsiniz sonrası ortaokul sertifika sahipleri için temel ve diploma çalışmalarından başlayarak kapsamlı bir eğitim yolu sağlar. Bu AMU ötesinde de yüksek lisans ve doktora programlarının geniş bir yelpazede sunuyor.

Biz sürdürülebilir ve kapsayıcı bir yüksek gelirli ekonomi haline milleti dönüştürmek için Malezya'nın 2020 Vizyonu doğrultusunda yüksek standartlarda olan kalite ve akademik programlarının verilmesini sağlamak için bizim yaklaşım devrim yarattı.

Sürekli iyileştirme için çaba yanı sıra, biz rekabetçi ve zorlu işgücü girmek için doğru bilgi ve becerileri ile mezun hazırlamak için kararlıyız sayede Malezya yüksek öğretim sektörünün değişen manzara karşılamak için kendimizi yeniden konumlandırılmış olması.

Vizyon

Sağlık ve Müttefik Bilimleri programları için Seçim Üniversitesi olmak

Misyon

state-of-the-art araştırma ve öğretim tesisleri aracılığıyla sağlık ve müttefik fen eğitimi ön planda olmak, son yöntemleri, teknolojiler ve geniş veri deposu ile destek verdi. Küresel istihdam ile toplumda örnek rol modeller üreten öğrencilerin tekil amacı ile akademisyenler mükemmellik ve araştırma yeni bir standart sürmek için. öğrenme tutkusu aşılamak ve kendi alanlarında en iyi olan kararlı bir fakülte ile eleştirel düşünme sürücü demirlemiş bir öğrenci merkezli Üniversite olmak. kaliteli sağlık ve müttefik fen eğitimi için dünya çapında tanınan Malezya özel üniversite olmak. 20 yıl içinde Seçim Üniversitesi olmak - bizim markası dünyanın en iyi üniversiteleri ile eş anlamlı olarak. İş Hedefleri | Asya Cambridge olmak Marka Özü | Mükemmellik bağlılık Marka Konumlandırma | Gelecek Yöneticilerini eğitmek ve Güçlendirme Marka Pillars | Öğrenci Merkezli, Toplum-Merkezli, Gelecek Odaklı Ortak Değerler | Profesyonellik, Dürüstlük, Güvenilirlik Marka Kişilik | Yakışıklı, vizyoner Tutkulu

Öğretme ve Öğrenme

AMU, biz öğrenciler başlattık, onlar öğrenirler inanıyorum. Bu inanç desteklemek, biz öğrenci angajman kalitesini en üst düzeye çıkarmak için öğretme ve öğrenme yaklaşımları sürekli iyileştirme Kaizen ilkesini destekliyorum. Bizim düzenli olarak planlanmış sınıf denetimleri ve kursu yanısıra öğretim değerlendirmeler önemli geri bildirim mekanizmalarını hizmet budur. Temelde, bir öğrenci merkezli öğretim ve öğrenme modelinde inanıyorum. Öğrencilerimizin farklı öğrenme stiline sahip ve öğrenme sürecini optimize edecek en etkili öğretim metodolojisini geliştirmek için çaba farkındayız. Müfredat gereksinimi ve gerçek doğum arasında bir uyumun sağlanması için, biz de sağlık bilimleri programları kritik bir bileşenidir öğrencilerin klinik ilanı, yönetmek için bir veritabanı sistemi tanıttı.

Değerlendirmeler Bizim öğretim metodolojisi ayrılmaz bir yüzünü oluşturur. Öğrencilerin öğrenme Bizim değerlendirmemiz değerlendirilen müfredat onaylı müfredat ve ders müfredata, uyum bağlıdır. Sınav kağıtları ve cevap scriptler konu uzmanları iç paneller yanı sıra yüksek öğrenim diğer yerel ve uluslararası kuruluşlardan görevlendirilen yöneticiler arasında dış değerlendirmeye tabi tutulur. Bu arada, AMU Senato ve Üniversite Akademik Kurulu (UAC) ve Üniversite Sınav Kurulu (UEB) olarak komiteleri izlemek, değerlendirmek ve öğrencilerin değerlendirmeler önerilerde bulunmak ve bunların güvenilirliği, geçerliliği, doğruluğu ve adaleti kurmak için en yüksek otorite olarak hizmet .

Konumlar

  • Kuala Lumpur

    Asia Metropolitan University Kuala Lumpur G-8, Jalan Kemacahaya 11, Taman Kemacahaya, 43200 Cheras, Selangor , , Kuala Lumpur

sorular