Keystone logo
Auckland Institute of Studies

Auckland Institute of Studies

Auckland Institute of Studies

Tanıtım

1990 yılında kurulan Auckland Institute of Studies (AIS) , Yeni Zelanda'nın en büyük özel derece verici kurumlarından biridir.

Sertifika, diploma, lisans, lisansüstü diploma ve yerli ve yabancı öğrencilere yönelik lisansüstü diploma ve lisans programları da dahil olmak üzere NZQA tarafından onaylanmış nitelikler geniş bir yelpazede sunuyoruz. AIS, iş, turizm yönetimi, misafirperverlik yönetimi, bilgi teknolojisi ve işletme alanlarında çeşitli dersler sunmaktadır. Hızlı büyüyen MBA programımız Yeni Zelanda'daki en büyük okullardan biridir ve İngilizce Dil Merkezi, EFL, EAP, IELTS Hazırlık ve İş İngilizcesi niteliklerine sahiptir.

Central Auckland'daki Albert Dağı'nda bulunuyor ve iki cazip kampüsden işletiliyoruz. St Helens kampüsümüz, Chamberlain Park Golf Sahası'nın yanında park benzeri bir ortamda bulunur ve bir zamanlar St Helens Auckland Analık Hastanesi'dir. Asquith kampüsümüz, St Lukes alışveriş merkezinin yakınında, şehir merkezine ve batı banliyölerine mükemmel ulaşım bağlantılarına sahip beş dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.

AIS esnek üç dönem sistemi ve çapraz kredi tanıma, öğrencilerin çalışmalarını hızlı bir şekilde takip etmesine ve kariyerleri için bir başlangıç ​​yapmasına olanak tanır. Çalışmalar sırasında ve sonrasında istihdam konularında öğrencilere yardım ediyoruz - bu, CV hazırlığı ve görüşme becerileri, işe yerleştirme ve stajlarla ilgili yardımları içermektedir. Çevrimiçi Vize Ofisi, uluslararası öğrencilerin kampüste vizeleri işleme imkânı tanır.

Dostça, besleyici bir ortamın titiz ve zorlu akademik programlarımız ile dengede olmasını ve desteklenmesini sağlıyoruz. AIS'deki öğrenciler küçük sınıflarda uzmanlaşmış kişisel eğitim deneyimlidir - deneyimli ve ulaşılabilir öğretim kadrosu, öğrencilerle olan kişisel temasımızı değerlendirebilir.

Yeni Zelanda ya da denizaşırı ülkelerden gelen öğrencilerimize, bizimle çalışırken rahat ve kendilerini güvende hissetmeleri için ihtiyaç duydukları her şeyi veriyoruz. Niteliklerini tamamladıktan sonra başarılı olmak için iyi donanımlı olduklarından emin olun.

Konumlar

  • Auckland

    PO Box 2995, 1140, Auckland

sorular