Keystone logo
AUM American University of Malta Turizm ve Ağırlama Yönetimi alanında MBA
AUM American University of Malta

Turizm ve Ağırlama Yönetimi alanında MBA

Cospicua, Malta

18 Months

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

EUR 3.500 / per semester *

Kampüste

* artı bir kerelik giriş ücreti: 1500 EUR + kayıt ücreti: yıllık 400 EUR + etkinlik ücreti: yıllık 200 EUR

Tanıtım

Turizm ve Konaklama İşletmeciliği MBA programının genel amacı, küresel ekonomide bir turizm ve konaklama işletmesini başarılı bir şekilde yönetmek için gerekli bilgi, beceri ve yetkinlikleri aşılamaktır. Başarılı yöneticiler, bir endüstrinin uzun vadeli hedefleriyle tutarlı bir strateji tasarlama ve uygulama, turizm ve konaklama hizmeti operasyonlarını yönetme ve çalışanları denetleme sorumluluğunu üstlenirler. Finansal yönetim konuları, iş analizi ve stratejisi, satış ve pazarlama, yasal konular, stratejik yönetim, pazarlama, iletişim stratejisi, e-ticaret ve yönetimi içeren uygulamalı problemleri çözmekten sorumludurlar. Başarılı yöneticilerin faaliyet gösterdiği ortam genellikle belirsizdir ve zor kısıtlamalara tabidir. Malta Amerikan Üniversitesi mezunları, çoklu bileşenleri etkileyen zor iş kararları almak için eleştirel düşünme yeteneklerine ve analitik çerçeveye sahip olacaklardır.

Kurs, analiz ve eleştirel düşünme becerileriyle geliştirilmiş turizm ve otelcilik alanındaki işlevsel iş alanlarında sağlam bir temele dayanan titiz bir işletme eğitimi sağlar. Müfredat, güncel araştırmaların bulguları ile temel bilgiler üzerine inşa edilerek turizm ve ağırlama endüstrisinde başarılı bir işletmeye liderlik etmek için gereken çok disiplinli bakış açısına yol açmaktadır.

Bu kurs, Turizm ve Ağırlama sektöründe yönetici rolünde çalışmak isteyen, turizm ve ağırlama işleri, hizmetleri ve yönetimi ile ilgilenen kişiler için tasarlanmıştır. Bu kurs aynı zamanda bu alanda iş deneyimi olan ve verimliliklerini ve yetkinliklerini geliştirmek isteyenlere yöneliktir.

Program Detayları

  • Program süresi: 18 Ay.
  • Dereceyi kazanmak için gereken krediler: 46 ABD kredisi / 92 AKTS.
  • Dereceyi kazanmak için gereken not ortalaması: 3.0 veya daha yüksek.

kabul

Müfredat

Program Sonucu

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

</p>

Okul Hakkında

sorular