Keystone logo
Bay Atlantic University - Washington, D.C.

Bay Atlantic University - Washington, D.C.

Bay Atlantic University - Washington, D.C.

Tanıtım

Hakkımızda

Bay Atlantic Üniversitesi, 2013 yılında, küresel vizyonumuza ulaşmak için gerekli araçlara sahip olan dünya vatandaşlarını yetiştirmek için eşsiz ve paha biçilemez bir fırsat sunmayı amaçlayan, özel ama kar amacı gütmeyen bir yüksek öğretim kurumu olarak kuruldu.

Bay Atlantic Üniversitesi, uluslararası eğitim alanında nitelikli ve deneyimli profesörlerle 46 yıllık eğitim deneyimiyle desteklenen saygın bir kurumdur. Akademik odaklı, zorlu ve teşvik edici bir öğrenme deneyimi sunuyoruz. Ülkenin politik ve tarihi merkezinde yer alan, gerçek Amerikan deneyiminin tadını çıkarmanız garanti edilir.

BAU Kampüsü

Bay Atlantic University, DC'nin merkezinde, işletmeler, restoranlar ve alışveriş merkezleriyle çevrilidir. Amerika Birleşik Devletleri'nin kültürel ve siyasal dokusunun güvenli ve arkadaş canlısı bir topluluk içinde olup olmadığını öğrenmek isteyen öğrenciler için harika bir yer.

Çok kültürlü bir şehir olmak, herkes için çeşitli cazibe merkezleri var. Etkinliklerin çoğu ücretsiz, dolayısıyla herkes müze, park, hayvanat bahçesi ve anıtların tadını çıkarabilir. Metro ve otobüslerin saat 3'e kadar sürmesi nedeniyle ulaşım kent çevresinde kolay.

Yazın sıcak ve nemlidir, ilkbahar ve sonbaharda hoş, kış mevsiminde ise kar yağışlı geçer.

Bay Atlantic Üniversitesi Washington, DC, DC'nin başlıca turistik mekanlarının çoğuna kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Beyaz Saray, binamızın hemen yanında. Şehrin müzelerinin çoğunun bulunduğu Ulusal Alışveriş Merkezi sadece 10 dakika uzaklıktadır. Yakın olmayan her şeye toplu taşıma ile kolayca erişilebilir.

Görevimiz

Bay Atlantic Üniversitesi, küresel vizyonumuzu sürdürmek için gerekli araçlara sahip olan dünya vatandaşlarını yetiştirmek için eşsiz ve paha biçilemez bir fırsat sunmayı amaçlamaktadır. Öğrencilerimizin tüm çabalarında yaratıcılığı ve dikkatliliği vurgulamak ve onları oldukça arzulanan ve evrensel olarak istihdam edilebilir bireyler olarak mezun etmek misyonumuzun ayrılmaz bir parçasıdır.

“Bay Atlantic Üniversitesi'nin misyonu, dünya çapında acilen ihtiyaç duyulan entelektüel merakı, eleştirel düşünceyi ve yaratıcılığı teşvik edecek pazar odaklı programlarla dünya çapında kaliteli Amerikan eğitimi sağlamak” dedi.

Hedefler: Misyonunu yerine getirebilmek için üniversite aşağıdaki stratejik hedefleri belirlemiştir.

 1. Gelişmekte olan ve yüksek talep alanlarına çeşitli derece ve diploma programları sunmak
 2. Farklı bir öğrenim topluluğunun ihtiyaçlarını karşılamak için teknik, profesyonel ve eleştirel düşünme bileşenlerini dengeleyen eğitim sağlamak.

Hedefler: Stratejik hedeflerine ulaşmak için üniversite aşağıdaki hedefleri belirlemiştir.

 • Mükemmel öğretime kendini adamış nitelikli öğretim üyelerini istihdam ederek kaliteli bir öğrenme deneyimi sağlamak
 • Yönetim kurulundan, endüstri danışma kurullarından, akademik ortaklardan ve mezunlardan girdi alarak ilgili müfredatı sağlamak
 • Üniversitenin sürekli kaliteli eğitim sağlamak için yeterli fiziki ve mali kaynağa sahip olmasını sağlamak

Vizyonumuz

Küresel bir vizyona sahip, öğrenci odaklı bir kurumuz. Bizim felsefemiz, pazara yanıt veren programlar oluşturmak için en son teknoloji öğretim teknolojileri ve öğretim yöntemlerini kullanarak, geleceğin küresel topluluğunun zorluklarını karşılamak için gerekli beceri ve bilgiyi hazırlar. Üniversitenin uzun vadeli başarısının yanı sıra, kaliteli eğitim için bir itibar oluşturulması, müfredat geliştirme ve sonuç ölçümüne bağlı olacaktır. Üniversitenin öğrencileri cezbetme ve tutma becerisi, öğrencilerin iş ve endüstri ihtiyaçlarını karşılama yeteneği ve mezunların ve işverenlerin memnuniyet düzeyleri başarı için kritik önlemlerdir.

Temel değerler

Bay Atlantic Üniversitesi, en yüksek kalitede eğitim ve burs sağlama - bilgi sınırlarını ilerletmek ve bireyleri yaşam, iş ve liderlik için hazırlamak istemektedir. Bazılarımız bu temel etkinlikleri temel yollarla destekleyerek ve mümkün kılarak, doğrudan öğretme, öğrenme ve araştırmaya katılarak katkıda bulunabiliyoruz. Bireysel rollerimiz ne olursa olsun ve Bat Atlantic Üniversitesi'nde nerede çalışıyorsak çalışalım, toplumun belli başlı temel değerlerini korumayı kendisine borçluyuz. Bunlar şunları içerir:

 • Başkalarının haklarına, farklılıklarına ve onuruna saygı
 • Tüm ilişkilerde dürüstlük ve dürüstlük
 • Kişinin çalışmasında mükemmelliğin peşinde koşmak
 • İşyerinde eylemler ve davranışlar için hesap verebilirlik

Günlük yaşamımızda bu değerleri ne kadar çok benimsersek, güven, işbirliği, canlı sorgulama ve karşılıklı anlayış ortamını yaratır, sürdürür ve hepimizin paylaştığı eğitim ve bursiyere bağlılığı geliştiririz.

Ayrıca, Bay Atlantic Üniversitesi'nde öğrenmenin geleneksel sınıflardaki resmi talimatlarla sınırlı olmadığına inanıyoruz. Üniversite, özellikle ayrıcalıklı olmayan veya geleneksel olarak hak edilmeyenlere dünya çapında kaliteli eğitim hizmetleri sunmak için çeşitli uzaktan öğrenme ve telekomünikasyon yöntemlerini kullanır.

Küresel Sosyal Yardım

Uluslararası eğitim, Amerika Birleşik Devletleri ve yurtdışında, uluslararası sınırlar arasında bilgi alışverişini kolaylaştırmak için geniş bir girişim yelpazesi içeren küresel misyonunun uzun süredir devam eden bir parçasıdır. Üniversite, yüksek öğretimin dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler ve öğretim üyeleri arasındaki kültürlerarası diyalogun sağlam temeline dayanması gerektiği temelinde kurulmuştur.

BAU'daki öğrencilerin, yurtdışındaki çalışmalarının bir kısmını diğer ülke ve kültürler ile günümüzde hepimizin karşı karşıya kaldığı küresel konular hakkındaki bilgilerini artırmak için harcamak için teşvik edilirler. Bu amaçla, öğrenciler İstanbul, Berlin ve Kıbrıs'ta bulunan ağ kampüslerini ziyaret edebilecekler.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

 • Washington

  BAU International University 1510 H Street NW, , 20005 , Washington

sorular