Keystone logo
© Bucharest Business School
Bucharest Business School

Bucharest Business School

Bucharest Business School

Tanıtım

Bükreş İşletme Okulu (BBS), Bükreş Romanya'da MBA programları sunan ana kurum olarak uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir. BBS, Romanya'da ve bölgede değer yoluyla liderlik yetiştirme konusundaki kararlılığıyla tanınmaktadır. Girişimciler, yöneticiler, liderler ve profesyoneller için eğitim alanında 30 yılı aşkın zengin bir mirasa sahip olan BBS, BBS Executive Education markası altında açık kayıtla Yönetici Eğitimi Atölyeleri, şirketler için özel Yönetici Eğitimi Programları ve Girişimci Geliştirme Programları da geliştirmektedir.

Bükreş İşletme Okulu (BBS), Bükreş Ekonomik Araştırmalar Üniversitesi (ASE) tarafından düzenlenen MBA programlarını sağlayan ana kurum olarak uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir. 2014 yılında bağımsız bir kurum olarak kurulan BBS, Romanya'da ve bölgede değer yaratarak liderlik yetiştirme konusundaki kararlılığıyla tanınmaktadır. Üç ana MBA programımız olan Executive MBA (Romence-Kanada MBA), INDE MBA (Romence-Fransızca MBA) ve Energy MBA aracılığıyla girişimciler, yöneticiler, liderler ve profesyoneller için eğitimde 30 yılı aşkın zengin bir mirasa sahip olarak, önde gelen şirketlerde çalışan yaklaşık 3.000 Mezun ağıyla Romanya Yönetici Eğitimi pazarında en iyi oyuncu olarak ortaya çıktık. Girişimciler, yöneticiler, liderler ve profesyoneller için iş eğitiminin geleceğini şekillendirerek Güneydoğu Avrupa bölgesinde liderlik rolü üstlenmeyi amaçladığımız için vizyonumuz sınırların ötesine uzanıyor.

Bükreş Ekonomik Araştırmalar Üniversitesi (ASE), Times Higher Education Dünya Üniversite Sıralaması 2023'e göre Romanya'da 1. sırada yer almaktadır. ASE, tanınmış uluslararası akademik sıralamalardaki konumunun da yansıttığı gibi, Romanya ve Güneydoğu Avrupa'da Ekonomi Bilimleri ve Kamu Yönetimi alanındaki yükseköğretim kurumlarının lideridir. Bükreş Ekonomik Çalışmalar Üniversitesi, Times Higher Education Üniversite Etki Sıralaması tarafından değerlendirilen 1963 üniversite arasında 401-600. sırada yer almaktadır. Üniversitenin 11 fakültesinde hem lisans hem de lisansüstü düzeyde 22.684 öğrencisi bulunmaktadır. ASE şu anda çok çeşitli ulusal ve küresel araştırma projelerinde yer almaktadır ve çıktıları ve akademik programları ile olağanüstü bir itibar kazanmıştır. Romanya'nın başkenti ve en büyük şehri olan Bükreş, ülkenin güneydoğusunda, Dambovita Nehri kıyısında, Tuna Nehri'nin ve Bulgaristan sınırının 60 km kuzeyinde yer almaktadır.

kabul

Bucharest Business School’s mission is to support the education and growth of managers, professionals and business leaders by combining the latest technologies with the experience of distinguished professors, and prestigious practitioners. We provide leadership through value and work continuously to create a sustainable and performant business ecosystem in South-East Europe.

The admission process for all our degree programs includes several steps and our team is dedicated to supporting you through the entire application and admission journey.

The classes of the programs start in October each year and the admission process is on a rolling base between the 01st of March and the 20th of September each year.

akreditasyonlar

AMBA Akreditasyonlu

Neden Bucharest Business School'de eğitim almalısınız?

2014 yılındaki kuruluşundan bu yana öncü olan Bükreş Ekonomik Araştırmalar Üniversitesi'nin (ASE) deneyim sonrası işletme okulu olan Bucharest Business School , Romanya ve bölgede değer yoluyla liderliği besleme konusundaki kararlılığıyla ünlüdür.

Üç büyük MBA programımız olan Executive MBA (Romanya-Kanada MBA), INDE MBA (Romanya-Fransız MBA) ve Energy MBA aracılığıyla girişimcilere, yöneticilere, liderlere ve profesyonellere yönelik 30 yılı aşkın zengin bir eğitim mirasına sahibiz. Lider şirketlerde çalışan yaklaşık 3.000 Mezundan oluşan bir ağ ile Romanya Yönetici Eğitimi pazarında en iyi oyuncu olarak ortaya çıktılar.

Girişimciler, yöneticiler, liderler ve profesyoneller için işletme eğitiminin geleceğini şekillendirerek Güneydoğu Avrupa bölgesinde liderlik rolü üstlenmeyi arzularken vizyonumuz sınırların ötesine geçiyor.

Konumlar

  • Bucharest

    2-2a Calea Grivitei St. 1st District of Bucharest Romania, 010701, Bucharest

sorular