Keystone logo
Bucharest Business School ROCA Executive MBA Bükreş İşletme Okulu
Bucharest Business School

ROCA Executive MBA Bükreş İşletme Okulu

Bucharest, Romanya

4 Semesters

Ingilizce

Tam zamanlı

20 Sep 2024

Oct 2024

EUR 15.000

harmanlanmış

Tanıtım

ASE (Bükreş Ekonomik Araştırmalar Üniversitesi) Bükreş İşletme Okulu ve Kanada UQAM (Montreal Quebec Üniversitesi) ESG (Ecole des Sciences de la Gestion) ortaklaşa çift diplomalı Executive MBA düzenlemektedir. Bükreş İşletme Okulu, Romanya'nın AMBA akreditasyonuna sahip tek işletme okuludur.

ROCA Executive MBA Programı, iş ortamının gereklilikleri üzerine inşa edilmiş özel bir yapılandırma sayesinde Executive MBA deneyimini öğrencilere daha da yakınlaştırarak yerel pazarda benzersizdir. Zirveye ulaşma yolundaki şirketler ve profesyoneller için, hala çalışabilirken Executive MBA yapma olasılığı bir tercihten öte, bir gerekliliktir. Bu, sınırlarınızı zorlamanıza, liderlik becerilerinizi geliştirmenize ve sonsuz bir zihniyetle sürdürülebilirliğe her zaman öncelik vererek mükemmelliği yönlendirmek ve bir amaç doğrultusunda liderlik etmek için ihtiyaç duyduğunuz dijital çağ becerilerini ve bilgilerini kazanmanıza yardımcı olacak, oyunun kurallarını değiştiren çok yönlü bir öğrenme deneyimidir.

ROCA Executive MBA programı, 2 üniversite yılı (4 sömestr) boyunca yapılandırılmış 15 temel modül ve bir final projesi içermektedir - modüller hafta sonları hibrit bir formatta düzenlenmektedir. Bükreş ve Montreal'den profesörler, MBA öğrencilerine gerçek anlamda dönüşümsel bir yolculukta eşlik edecek.

İhtiyaçlarınıza uygun olarak stratejik bir şekilde tasarlanan bu program, 22 ay boyunca İngilizce olarak sunulmakta ve küresel ve yerel uzmanlığı ve 30 yılı aşkın deneyimi bir araya getirmektedir.

Program, Romanya'daki en eski Executive MBA programlarından biridir ve 1000'den fazla kişiden oluşan bir mezun topluluğuna sahiptir. Uluslararası alanda UQAM, 5 kıtada 10'dan fazla ülkede diğer ortak üniversitelerle benzer ortak, çift dereceli Executive MBA programları düzenlemektedir ve 12500'den fazla mezundan oluşan küresel bir ağa sahiptir. Esnek karma formatı, çevrimiçi blokları ve Bükreş'teki ikametgahları karıştırır ve aktif ve dinamik liderler için özel olarak tasarlanmıştır. Mezun olduktan sonra iki derece alacaksınız: Romanya'dan BBS-ASE tarafından verilen ROCA Executive MBA Derecesi ve Kanada'dan ESG-UQAM tarafından verilen Executive MBA Derecesi.

Bükreş İşletme Okulu (BBS), Bükreş Ekonomik Araştırmalar Üniversitesi (ASE) tarafından düzenlenen MBA programlarını sağlayan ana kurum olarak uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir. 2014 yılında bağımsız bir kurum olarak kurulan BBS, Romanya'da ve bölgede değer yaratarak liderlik yetiştirme konusundaki kararlılığıyla tanınmaktadır. Üç ana MBA programımız olan Executive MBA (Romence-Kanada MBA), INDE MBA (Romence-Fransızca MBA) ve Energy MBA aracılığıyla girişimciler, yöneticiler, liderler ve profesyoneller için eğitimde 30 yılı aşkın zengin bir mirasa sahip olarak, önde gelen şirketlerde çalışan yaklaşık 3.000 Mezun ağıyla Romanya Yönetici Eğitimi pazarında en iyi oyuncu olarak ortaya çıktık. Girişimciler, yöneticiler, liderler ve profesyoneller için iş eğitiminin geleceğini şekillendirerek Güneydoğu Avrupa bölgesinde liderlik rolü üstlenmeyi amaçladığımız için vizyonumuz sınırların ötesine uzanıyor.

kabul

Burslar ve fon sağlama

Müfredat

Program Sonucu

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Program teslimatı

Okul Hakkında

sorular