Keystone logo
Berkeley College

Berkeley College

Berkeley College

Tanıtım

Berkeley Blend'in geleceğinize nasıl enerji verebileceğini öğrenin

Farklı bir dünyaya uyanıyoruz. Bu yeni dünyada başarılı olmak için uyarlanabilir ve esnek olmanız gerekir. Ve tıpkı bir tür kahvenin herkes için işe yaramadığı gibi, doğru karışımı bulmanız gerekir. Berkeley Blend'in tüm potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olmak için mükemmel olduğunu göreceksiniz.

Esnek ol

Kampüste, çevrimiçi veya her ikisinin karışımıyla eğitim alın - hepsi Berkeley'in bildiği destek ve rehberlikle. Tam kurs yükü ve sürekli kayıt ile şunları kazanabilirsiniz:

 • En az üç yıl içinde bir lisans derecesi
 • Sadece 16 ayda bir Önlisans derecesi
 • Dört yıl gibi kısa bir sürede hem lisans hem de MBA derecesi

Bazı programlar yedi haftalık yoğun kurs seçenekleri sunar. Daha kısa sertifika programları mevcuttur.

Kendine güvenmek

Özel ders, atölye çalışmaları ve Akademik Başarı Merkezi gibi destek hizmetleri kampüste ve yolun her adımında çevrimiçi olarak mevcuttur.

Yerinde ol.

En başından itibaren, Berkeley College 'in benzersiz bir üniversite deneyimi olduğunu fark edeceksiniz. Amacımız, tam potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olmak için mümkün olan her şeyi yapmaktır. Sizi bir kariyere hazırlamaya odaklanan olağanüstü bir eğitim sunmak için gerekli olanaklara ve kaynaklara sahip olsak da, çoğu insan Berkeley College in daha çok bir aile gibi hissettiğini söylüyor. Bir numara gibi hissetmeyeceksin - insanlar seni adıyla tanıyacak. Birileri her zaman yardıma hazır olacaktır. Ve sizi profesyonel dünyaya girmeye hazırlayacak pratik, güçlü, uygulamalı bir eğitim alacaksınız.

Gerçekçi ol

Berkeley College i diğerlerinden ayıran önemli bir unsur da çeşitliliğimizdir. 3.600'den fazla öğrenci (49 ülkeyi temsil eden 420'den fazla uluslararası öğrenci dahil) New York ve New Jersey'deki kampüslerde ve ayrıca Berkeley College Online ® . Liseden yeni mezun olan ve büyükanne ve büyükbaba olan öğrencilerimiz var. Pek çok farklı kültür ve geçmişe sahip insanlarla birlikte öğrenmek, sizi küresel bir pazara girmeye hazırlamanıza yardımcı olacaktır.

uyarlanabilir olun

Kaliteli bir eğitimi yoğun bir yaşam tarzına sığdırmayı kolaylaştırmak da Berkeley College için bir önceliktir. Kampüslerimiz, dünyanın en büyük şehirlerinden birinin kalbinden banliyölerdeki yemyeşil bir dağın zirvesine ve Berkeley College Online®'ın nihai esnekliğine kadar çeşitlilik gösterir. Her kampüs konumu, kendi kişiliğinin yanı sıra eğitim deneyimini geliştiren birçok imkana sahiptir. Herkesin tüm kampüslerdeki etkinliklere erişimi vardır. Tam veya yarı zamanlı eğitim alabilirsiniz; kampüste, çevrimiçi veya her ikisinin bir karışımı yoluyla. Gündüz, akşam/hafta sonu ve çevrimiçi dersler, eğitim hedeflerinizi kişisel ve profesyonel taahhütlerinizle dengelemenize olanak tanır.

Pratik ol

Berkeley College 'deki eğitim programları, öğrencilerin günümüz işverenlerinin talep ettiği becerileri öğrenmelerini sağlamak için sektör Danışma Kurullarından alınan girdilerle geliştirilir ve düzenli olarak güncellenir. Kapsamlı mesleki deneyime sahip profesörlerden gelen titiz sınıf eğitimi, öğrencileri profesyonel dünyaya gerçekten hazırlayan çok yönlü bir eğitim için uygulamalı öğrenme ile birleştirilir.

kabul

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

 • New York

  3 East 43 Street, 10017, New York

 • Newark

  536 Broad Street, 07102, Newark

  • Woodland Park

   44 Rifle Camp Road, 07424, Woodland Park

   • Woodbridge Township

    430 Rahway Avenue, 07095, Woodbridge Township

    • New York

     New York, Amerika Birleşik Devletleri

     sorular