Keystone logo
Bloom Business School

Bloom Business School

Bloom Business School

Tanıtım

Biz Kimiz

Bloom Business School “BBS”, Mısır'da kurulmuş, uluslararası üniversitelerden ve yüksek dereceli ve saygın küresel ve Avrupa dernekleri tarafından akredite edilmiş İsviçre işletme okullarından MBA ve DBA dereceleri sağlama konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir eğitim kurumudur.

BBS ayrıca farklı segmentler ve sektörler için iş hayatında eğitim kursları ve programları sunmaktadır. Programlarımız, en yeni hususlar dikkate alınarak hem yumuşak hem de profesyonel becerilere yöneliktir.

Bloom Business School amacı:

  • En yüksek standartta mükemmel bir öğrenci deneyimi sağlayın.
  • Programlarımızı ve hizmetlerimizi seçici profesyoneller, yüksek kaliteli sürdürülebilir ve uygun maliyetli altyapı ile sunmak.
  • Hizmetlerimizi, ulusal

Bloom Business School yüksek küresel standartlar ve seçici meslekler yoluyla öğrenmenin kariyerinizi açacağına, hayatınızı değiştireceğine ve buna bağlı olarak dünyayı değiştireceğine inanıyoruz!

Neden Bloom Business School , BBS?

Seçmeli Öğretim Üyeleri

Eğitmen ekibimiz, Bloom Business School yönergelerine uygun olarak sağlanan en iyi kaliteyi sağlamak için hassas bir şekilde seçilmiştir.

Kaliteli Çevre

İyi donanımlı, yüksek standartlı eğitim odaları ve öğrencilere maksimum düzeyde performans sağlamak için kolay ve sorunsuz referans için iyi hazırlanmış konular aracılığıyla öğrenme sürecinde en iyi ortamı sağlamaya hevesliyiz.

Etkili Programlar

Tüm iş alanlarında uzmanlaşmış en son küresel değişiklikler ve standartlar nedeniyle çeşitli ve farklı becerileri geliştirmek için oldukça etkili programların bir karışımı seçilmiştir. Programlar öğrencileri kariyerlerini geliştirmeleri için güçlendiriyor

Rekabetçi fiyatlar

Aynı zamanda daha yüksek pozisyonlara ulaşmak ve daha fazla gelir elde etmek için yaşamak ve öğrenmek için mücadele ederken, iş pratik bilgisi şemsiyesi altında daha fazla öğrenciye sahip olmak için çok rekabetçi fiyatlar sunuyoruz.

Misyon

Vizyonumuz

Mısır ve sınır ötesi uluslararası yüksek kaliteli karma öğrenim sağlamada lider olmak.

Görevimiz

MBA, DBA programları, profesyonel diplomalar ve yumuşak becerileri en iyi ortamda seçmeli uzmanlar aracılığıyla ve en yüksek potansiyele ve hedeflerine ulaşmaları için öğrencileri güçlendirmek için araçlar sağlayarak

128271_photo-1460518451285-97b6aa326961.jpeg

Alexis Brown / Unsplash

Konumlar

  • Cairo

    Etisalat Club Rd, Ezbet Fahmy, El-Maadi, , Cairo

    sorular