Keystone logo
BMI Business School Istanbul

BMI Business School Istanbul

BMI Business School Istanbul

Tanıtım

BMI, eğitim programlarında akademik/teorik bilgi ile iş dünyasının pratik deneyimini ve başarılı yönetici ve liderlerin vizyoner bakış açısını harmanlamaktadır. Bu sayede katılımcıların bakış açılarını genişletmelerine, iş yaklaşımlarını gözden geçirmelerine ve yönetim anlayışlarını geliştirmelerine olanak tanır. İlham veren iş dünyası yöneticileri, danışmanları ve liderlerinin yanı sıra önde gelen üniversite, kurum ve eğitmenlerin bulunduğu bir kurumda BMI, iş dünyasının eğitim ihtiyaçlarını yakından takip ederek bireylerin bugünün ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılayan öğrenme ve gelişim programları sunar. kuruluşlar.

BMI, belirli eğitim ve gelişim ihtiyaçlarına doğru çözümler sunmak için programlarının bölümlendirilmesi için dört ana bölüme ve sekiz akademik birime sahiptir. Eğitim ve geliştirme hizmetlerimizin dört ana bölümü;

  • Açık Platform (Açık Kayıt / Kısa Süreli, Uzmanlık Kursları)
  • Yönetici Eğitimi (Orta ve Üst Düzey Yöneticiler için Gelişim Programları)
  • Zirve & Konferanslar (C-Zirve Serileri & Konferanslar ve Toplantılar)
  • Özel / Kurumsal Programlar (Kurumlara Özel Çözümler)

Deneyim & Bilgi

2004 yılında kurulan BMI, Akademik Dünya ile İş Dünyası arasında köprü görevi gören Türkiye'nin tek işletme okuludur. BMI, kuruluşundan bu yana, önde gelen 10 üniversiteyle ortaklaşa 700'den fazla program tasarlayarak profesyonellerin kariyerlerini güçlendirmelerini sağlar. Bugün 12.000'den fazla kişiden oluşan mezunlar, BMI açık kayıt ve yönetici eğitim programlarına katılarak farklı uzmanlık ve yönetim konularında başarılı oldular.

15 yılı aşkın bir süredir BMI, çeşitli kuruluşlar için özel olarak tasarlanmış özel programlar sağladı ve zaman içinde başarılarına ve sürdürülebilirliklerine katkıda bulundu. Şimdiye kadar 600'den fazla farklı şirkete eğitim ve geliştirme hizmetleri sağladık ve 8.000 günden fazla profesyonel eğitim ve geliştirme sunumu gerçekleştirdik.

Kurumsal / Özel Programlar

BMI'nin açık bir platform, yönetici eğitimi ve yönetim konferansları yoluyla kazandığı derin bilgi birikimi ve deneyimle güçlendirilen BMI, önde gelen üniversiteler, alan uzmanları ve üst düzey yöneticilerle işbirliği içinde kurumlar ve şirketler için özelleştirilmiş organizasyonel gelişim programları sunar. İş dünyası.

BMI, kuruluşların özel eğitim ihtiyaçları için son teknoloji çözümler sunmayı ve başarılarına ve sürdürülebilirliklerine katkıda bulunmayı amaçlayan özel eğitim ve gelişim programları tasarlar ve yürütür. Farklı öğretim ve eğitim yöntemlerini kullanarak sekiz farklı akademik birim altında bölümlere ayrılmış çeşitli konularda çözümler sunar.

Konumlar

  • Istanbul

    Gazi Umur Pasa Sk. No. 31, 34349, Istanbul

sorular