Keystone logo
Boston University Questrom School of Business

Boston University Questrom School of Business

Boston University Questrom School of Business

Tanıtım

Boston University Questrom School of Business her gün dönüşüyoruz. Mevcut programları yeniden şekillendiriyor, yenilerini oluşturuyor ve canlı topluluğumuzdan değerli beceriler, içgörüler ve bağlantılar kazanmalarını ve işgücüne son derece etkili liderler olarak girmelerini sağlamak için öğrencilerimizin deneyimlerini genişletmenin yeni yollarını arıyoruz.

Questrom'da yenilik gerçekten ilham kaynağıdır. Sadece değişiklik uğruna değişiklik yapmıyoruz. Öğrencilerimize sağladığımız eğitimi geliştiriyor ve fakültemizin araştırmasıyla yönetim uygulamalarında devrim yaratıyoruz. Yeniden tanımlayan yeniliğin ateşlenmesine inanıyoruz.

İşletme eğitiminde benzersiz bir konuma sahibiz ve yaptığımız her şeyde mükemmelliğin peşindeyiz. İnovasyonla tanınan uluslararası bir şehirde dünyanın önde gelen araştırma üniversitelerinden birinin parçasıyız.

İşin toplum üzerindeki etkisini anlayan ve dünya için değer yaratan yenilikçi ve etik liderler hazırlıyoruz. Öğrencilerimiz organizasyonel sistemleri, liderliğin hayati rolünü ve küresel ekonomiyi dönüştüren güçleri kavrar. Araştırma, öğretim ve topluluk katılımımız aracılığıyla yönetim uygulamalarını geliştiren bilimsel bilgi ve içgörüler üretiyoruz. Size çalışanları, müşterileri, sahiplerini ve faaliyet gösterdiğiniz toplulukları olumlu yönde etkileyen sorumlu ve duyarlı bir küresel lider sağlayan bir eğitim deneyimi sağlama yükümlülüğümüzü çok ciddiye alıyoruz.

Questrom'da, sınıf içinde ve dışında sizin için olağanüstü sonuçlar sağlamaya odaklanıyoruz. Güçlü fakültemiz seçkin akademisyenleri, dinamik öğretmenleri ve iş dünyasından deneyimli gerçek dünya pratisyenlerini içerir. Müfredatımız, entelektüel, kişilerarası ve karar verme becerilerinizi teste tabi tuttuğunuz için titiz ve zorludur. Öğrencilerimiz dünyanın her yerinden buraya gelirler ve çeşitli eğitim ve kültür geçmişleri ile iş deneyimleri getirirler. Boston şehri, ileri teknoloji, sağlık hizmetleri ve girişimcilik için önde gelen bir merkez olarak olağanüstü bir zemin sağlar.

Konumlar

Konumlar
  • Commonwealth Avenue,595, 02215, Boston

sorular