Keystone logo
Botho University

Botho University

Botho University

Tanıtım

Botho Üniversitesi 1997 yılında kurulmuş ve hızlı bir şekilde lider multidisipliner kaliteli yüksek öğrenim sağlayıcısı haline yıl içinde gelişmiştir. Botho Üniversitesi İnsan Kaynaklarını Geliştirme Konseyi (HRDC) tarafından akredite edilecek Botsvana ilk yerel yükseköğretim kurumlarından biriydi. Tüm programlar Botsvana Yeterlilik Kurumu (BQA) ve Lesotho Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından onaylanmıştır. Botho Üniversitesi şu anda dört fakülteleri olmak üzere İşletme Fakültesi ve Muhasebe Fakültesi Computing, Mühendislik ve Uygulamalı Bilimler Fakültesi ve Eğitim Fakültesi ve Uzaktan Öğrenme ile programları sunmaktadır. Tüm programlar endüstrisinden girişlerle geliştirilmiş, böylece mezunlarımızın çalışan yere vurmak için hazır. Şu anda doktora programları çok yakında dışarı alınması için yerinde planları ile yüksek lisans derecesine sertifika seviyesinden nitelikleri sunuyoruz. 6000'den fazla öğrenci ve yaklaşık 500 personel ve büyüyen, Botho Üniversitesi olmak dinamik ve heyecan verici bir yerdir.

Botho Üniversitesi de hizmet uzmanları ve kuruluşlar için programlar çeşitli bir yelpazede sunmaktadır. Eğitim ve Uzaktan Eğitim Fakültesi bünyesinde, müşteri gereksinimlerini karşılamak üzere özelleştirilebilir 200'den fazla kısa vadeli mesleki gelişim programları vardır. Botho Üniversitesi de 2015 Şubat sınıfları başlangıç ​​uzaktan eğitim öğrencileri bizim ilk parti, uzaktan eğitim programları forayed gelmiştir. Gaborone, Francistown ve Maun - - ve Lesotho - Şu anda Botsvana bulunan dört farklı kampüslerde bulunan Maseru.

Botho Üniversitesi'nin stratejik odak uluslararası öğrencilere çekerek öğrenci çeşitliliğini artırmaktır. Apart Botswana ve Lesotho, biz zaten böyle diğerleri arasında Güney Afrika, Namibya, Zimbabwe, Zambiya, Demokratik Kongo Cumhuriyeti ve Etiyopya gibi bölgedeki diğer ülkelerden gelen öğrenciler bir dizi var. Botho Üniversitesi aynı zamanda Güney Afrika, İngiltere Teesside University, Ohio Üniversitesi Black Hills Eyalet Üniversitesi ve ABD'deki Wayne State Üniversitesi, Maden Hint Okulu ve Venda Üniversitesi gibi tanınmış uluslararası kuruluşlarla uluslararası ortaklıklar bir numarası vardır Hindistan Manipal Üniversitesi. Botho Üniversitesi ile eğitim gören öğrenciler öğrenci değişim programları yoluyla bu uluslararası ortaklıklar yararlanmak için muazzam bir fırsat var. Öğrencilerimiz Hindistan'da çığır açan staj projelerinde girişti ve uluslararası pozlama, mezunu istihdam üzerindeki muazzam odak tüm varlık bölümünü kazanıyor ABD ve İngiltere'ye seyahat ettim.

Botho Üniversitesi sıkıca üstün bir öğrenme ortamı ile öğrencilerine sağlayan inanmaktadır. Sürekli mükemmel altyapı ve son teknoloji odaklı öğrenme kaynakları yatırım yaptık. Gaborone Kampüsümüz de bağlı 2015 yılında prestijli Afrika Gençlik Oyunları da dahil olmak üzere tesislerin kalitesi bizim tesislerinde düzenlenen uluslararası standartlar ve birçok ulusal ve uluslararası olayların olduğu için bilinir. Francistown Bizim yaklaşan kampüs zaten doğru nedenlerle başlıkları yapıyor ve planlar yanı sıra Maun bir kampüs inşa etmek için bir ileri bir aşamadadır.

tüm aktivitelere mükemmelliği ile kombine Akademik titizlik, Botho Üniversite mezunları becerileri güçlü bir kombinasyonuna sahip olmasını sağlar. Biz Botsvana üst sıradaki spor kurumlarından biri ülkedeki tüm üst övgü ve şampiyonluğu kazandı yaşıyorsanız. Bu bizim Basketbol, ​​hentbol, ​​voleybol, futbol ve satranç için geniş spor tesisleri var olduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak şaşırtıcı değildir.

Botho Üniversitesi mükemmellik, liderlik ve yenilikçilik temel değerleri ile tahrik ve yüksek öğretimde mükemmeliyet merkezi ve pozitif sosyal değişim için bir sürücü olmayı hedeflemektedir. 2008 sertifikası: kalitesine bizim odak BOS, ISO 9001 Botsvana tek Üniversite olma Botho Üniversitesi sonuçlandı. pazarda kalite için kusursuz bir üne sahip, Botho Üniversite mezunları ekonomiyi dönüştürmede öncülük vardır.

VİZYONU

Botho Üniversitesi yüksek öğrenim mükemmellik, yenilik ve liderlik merkezi ve olumlu sosyal ve ekonomik değişim için bir sürücü olmak istiyor.

Misyonumuz

Güçlü mali ve uygulanabilir iş modeli ile çalışan, BU kaliteli bir eğitim deneyimi, sürekli küresel pazar için çok yönlü, istihdam mezunları üretmek için ulusal ve uluslararası akademik standartları benchmarked sağlayacaktır.

Konumlar

 • Gaborone

  Botho University Gaborone Campus Botho Education Park, Kgale,, , Gaborone

 • Gaborone

  Botho University Francistown Campus Plot 6434, Tati River Plots,, , Gaborone

  • Lesotho Online

   Botho University Lesotho Campus 4,Maseru Mall Thetsane Maseru, , Lesotho Online

   • Gaborone

    Botho University Maun Campus Opp. Maun Technical College, Boseja, , Gaborone

    sorular