Keystone logo
BPP University

BPP University

BPP University

Tanıtım

Eylül 2007'de BPP University , Birleşik Krallık'ta derece verme yetkileri elde eden ilk halka açık şirket olarak tarihe geçti.

Bu süreç, Öğrenci Ofisi adına hareket eden Birleşik Krallık'taki Yüksek Öğrenim için Kalite Güvence Ajansı'na (QAA) ayrıntılı bir başvuru yapmayı içeriyordu. BPP University benzersiz yaklaşımı, akademik açıdan titiz ancak aynı zamanda öğrencilerimiz, paydaşlarımız ve sektörümüzle son derece ilgili olan pratik uygulamaya dayalı eğitimdir.

2020'de, BPP University Öğrenci Ofisi (OfS) yeni düzenleyici çerçevesi kapsamında süresiz öğretim derecesi verme yetkileri (TDAP) verildi. 1 Eylül 2020'de yürürlüğe giren süresiz TDAP ödülü, Üniversitenin akademik bütünlüğünü, titiz standartlara ve akademik yönetişime sahip olgun bir yüksek öğretim kurumu olarak kabul eder.

İngiltere genelinde sekiz yerde ve dünya çapında çevrimiçi olarak 13 merkezde okuyan yaklaşık 15.000 öğrencisi vardır. %70'i tam zamanlı, %84'ünden fazlası lisansüstü programlardadır.

BPP University Okulları

Hukuk, İşletme ve Teknoloji, Hemşirelik ve Sağlık alanlarına odaklanan dört okulumuz var.

BPP University Hukuk Fakültesi

Profesyonel yasal nitelikler sunan 25 yılı aşkın tecrübesiyle İngiltere'nin önde gelen Hukuk Okullarından biri. En etkili hukuk firmalarının çoğu bize güveniyor ve 150'den fazla kuruluştan aday avukatlar yetiştiriyoruz.

Hukuk eğitiminde yeniliğin ön saflarında yer alırken, geriye değil ileriye bakıyoruz. Gelecek için yasal kariyerler inşa ediyor ve şekillendiriyoruz.

Avukat olma yolu değişirken, müşterilerimizin bize zaten bizi rakiplerimizden ayırdığını söylediği SQE'ye çığır açan bir yaklaşım tasarlamada öncülük ediyoruz.

İstihdam edilebilirliğe ve avukatlar olarak becerilerin geliştirilmesine odaklanarak, öğrencilere eğitim sözleşmeleri ve öğrencilik güvencesi sağlama konusunda avantaj sağlıyoruz. İstihdam edilebilirlik istatistiklerimiz bunun bir kanıtıdır.

BPP University Hukuk Fakültesi Londra'da iki merkezde (Holborn'da 'yasal' Londra'nın kalbinde ve Waterloo'da Southbank'ta) ve Birmingham, Bristol, Cambridge, Leeds ve Manchester'da merkezlerde bulunmaktadır.

BPP University İşletme Okulu

BPP University Business School, aday muhasebeciler, bankacılar ve yöneticiler için yüksek öğrenim sağlar.

Programlarımız, çeşitli seviyelerde programlar sunan endüstri uzmanları tarafından öğretilen, günümüzün iş ortamının ihtiyaçlarına göre uyarlanmıştır ve Okul, aşağıdakileri sağlamak için ACCA, ICAEW, CMI, CFA, CIPD ve Chartered Banker dahil olmak üzere çok çeşitli profesyonel kuruluşlarla birlikte çalışır. tüm programlarımızın arzu edilen mesleki niteliklerle doğrudan bağlantılı olduğunu.

BPP University Teknoloji Okulu

Teknolojinin müşteri ortaklarımız üzerindeki etkisinin farkında olarak, müşterilerimizi 'dijital dönüşümlerinde' desteklemek için özel bir Teknoloji Okulu kurduk.

Yüksek kaliteli eğitim programları sağlamak için teknoloji, analitik ve finansal modelleme konusundaki uzmanlığımızı bir araya getiriyoruz.

Bir günlük kısa kurslardan, harçla finanse edilen çıraklıklara ve derece çıraklıklarına ve Yüksek Lisans düzeyindeki niteliklere kadar her seviyede veri ve teknoloji nitelikleri sunuyoruz.

BPP University Hemşirelik Yüksekokulu

2018 yılından bu yana, Hemşirelik Okulu, akademik teori ve pratik öğrenme arasında doğru dengeyi kurarken, pratik hemşirelik ve sağlık eğitimi vermeye kendini adamıştır. Hemşire olmanın en iyi yolunun bunu deneyimlemek olduğuna inanıyoruz, bu nedenle kurslarımız mesleki ve akademik gelişiminizi destekleyecektir.

NHS ve özel sağlık sektörlerindeki kilit ortaklarla işbirliği içinde çalışan BPP University Hemşirelik Okulu, Ruh Sağlığı, Öğrenme Güçlüğü ve Çocuklar ve Gençler gibi alanlarda kilit hasta gruplarının ihtiyaçlarını ve duygusal taleplerini karşılayan sağlık profesyonelleri yetiştirmeyi amaçlamaktadır. İnsanlar. Mükemmel personel, sağlık mesleğinin can damarıdır ve biz onların yaratılmasına yardımcı oluyoruz.

BPP University Hemşirelik Okulu, Londra Waterloo ve Leeds merkezlerimizde ve aşağıdaki NHS Trust lokasyonlarında faaliyet göstermektedir:

 • Rotherham Doncaster ve South Humber NHS Foundation Trust
 • Üniversite Hastanesi Southampton NHS Foundation Trust
 • Hampshire Hastaneleri NHS Foundation Trust (Basingstoke ve North Hampshire Hastanesi ve Royal Hampshire İlçe Hastanesi)
 • Kettering General Hospital NHS Foundation Trust

BPP University Sağlık Yüksekokulu

BPP University Sağlık Okulu, öğrencilere profesyonel bir sağlık kariyeri için bilgi ve pratik beceriler sağlar. Londra, Birmingham ve Manchester'da bulunan BPP University Sağlık Okulu, alanında uzmanlarla işbirliği içinde tasarlanmış yüksek öğrenim sağlar. Bu, bu bölümdeki öğrenciler için uygunluk ve istihdam edilebilirlik seçenekleri sağlar.

5 adımlı öğrenme metodolojimiz

BPP'de tüm programlarımız, tamamen değerlendirme ve kariyer başarısına odaklanan yenilikçi öğrenme çerçevemizi kullanır. Öğrencileri çalışmaları boyunca beş tutarlı adımda ilerletir:

1. Hazırla

Bu, öğrencilerin programlarını desteklemek için bilgiyi oluşturdukları ve ilerlemeleri hakkında düzenli geri bildirim aldıkları aşamadır. Uzaktan, canlı öğretim oturumları için yüz yüze veya Online Classroom Live tarafından verilen derslere ve seminerlere katılırlar.

Bazı kurslarda, kariyer ve sınav başarısına odaklanan öğrenme metodolojileri oluşturmak için sektörlerimizin uzman bilgisini kullandık.

2. Uygula

Öğrenciler artık geliştirdikleri bilgileri gerçek dünyadaki görevlere uyguluyorlar. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere öğretimimizi sunmak için uygulamada ve değerlendirmelerde kullanılan süreçleri ve sistemleri kopyalarız:

 • Hukuk firmaları ve avukat odalarında gerçekçi senaryoları simüle eden özel olarak oluşturulmuş bir platform olan Sanal Uygulama Ortamımız (VPE), hukuk öğrencilerinin yeni bilgilerini pratikte uygulamalarına olanak tanır.
 • Öğrencilerimize gerçek sınavlarından önce pratik yapmaları için inanılmaz derecede gerçekçi bir fırsat sunmak için sınavları ve değerlendirmeleri simüle eden sınav uygulama platformları sağlıyoruz.
 • Çıraklık programları, öğrenmeyi bağlamsallaştırmak için pratik görevler, ödevler ve alıştırmalar etrafında inşa edilmiştir.
 • Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri öğrencileri klinik alıştırmaları ve yerleştirmeleri tamamlar
 • Veri ve teknoloji öğrencileri, programlarında iş simülasyonlarını kullanarak çalışırlar - iş kurma becerilerini uygulamak için gerçek dünyadan girişimcilik örnekleri ve vaka çalışmaları ve öğrendiklerini uygulamak için endüstri standardı yazılımları kullanırlar.

3. İşbirliği yapın

Bu, öğrencinin tartışma, test etme ve daha gelişmiş pratik ve gerçekçi görevleri yerine getirme yoluyla anlayışını şekillendirmesine ve iyileştirmesine yardımcı olur. Bu aynı zamanda değerli takım çalışması becerilerinin geliştirilmesine de yardımcı olur.

Öğrencilere doğru zamanda, doğru düzeyde destekle yardımcı olmak için müdahaleler sağlayan Koçlar, Program Danışmanları ve destek ekiplerinin kapsamlı desteğiyle öğrencilere bu aşamada rehberlik edilir. Sanal kampüsümüz BPP Community'de birbirleriyle bağlantıda kalırlar. Bu çevrimiçi platform, sosyal etkinliklere katılmak, konuk konuşmacıları dinlemek, ilgi alanlarını paylaşmak ve daha fazlası için harika bir yol sunar.

4. Konsolide edin

Bu aşama, öğrencilerin bilgilerini uzun süreli hafızalarında saklanabilmeleri için yerleştirmelerini sağlar. Ayrıca, revizyon görevlerini ve testlerini tamamlayarak bu bilgiyi alma ve uygulama pratiği yapmak için birçok fırsat sunar.

Çevrimiçi eğitim sunma konusundaki kapsamlı deneyimimiz, öğrencilerimizin performansına ve başarı olasılığını tahmin etmek için ölçebileceğimiz göstergelere ilişkin zengin bir içgörü ve anlayışa sahip olduğumuz anlamına gelir.

Eğitmenlerimiz ve destek ekibimiz bu davranışları belirleyerek gerektiğinde müdahale edebilir ve hedefe yönelik ve ilgili desteği verebilir. Bu, öğrencilerimiz için daha iyi tamamlama ve geçme oranları ile sonuçlanır ve Momentum metodolojimizi kullanarak kurslarımızı verme şeklimize geri bildirimde bulunur.

5. Değerlendirme

Öğrenciler, değerlendirmeleri için en uygun şekilde hazırlanana kadar bu farklı aşamalardan sürekli olarak geçeceklerdir.

Yüz yüze değerlendirmelerin yanı sıra bir dizi Dijital Değerlendirme seçeneği de sunuyoruz.

Konumlar

Konumlar
 • BPP, Aldine Place, 142-144 Uxbridge Road, W12 8AW, London

 • Fitzwilliam House 2 St Mary Axe, EC3A 8BF, London

 • London Holborn 68-70 Red Lion Street, WC1R 4NY, London

 • BPP Professional Education 4th Floor 3 London Wall Buildings, EC2M 5PD, London

 • BPP University 137 Stamford Street, SE1 9NN, London

 • BPP University 32-34 Colmore Circus, B4 6BN, Birmingham

 • BPP UniversityRDaSH Almond Tree Court Tickhill Road, DN4 8QN, Doncaster

 • BPP University Whitehall 2 Whitehall Quay, LS1 4HR, Leeds

 • BPP University St James Building 79 Oxford Street, M1 6FQ, Manchester

 • BPP University Queen Square Grove Avenue, BS1 4QY, Bristol

 • BPP University Third Floor Lion House Lion Yard, CB2 3NA, Cambridge

 • London, Birleşik Krallık

sorular