Keystone logo
Bucharest Business School

Bucharest Business School

Bucharest Business School

Tanıtım

Fakülte Hakkında Genel Bilgiler

Bükreş Business School olarak 2014 yılında kurulmuştur Ecnomic Çalışmaları Bükreş Akademisi yüksek lisans işletme fakültesi ve iki büyük MBA programları vardır: Romen Kanadalı MBA ve Romence-Fransızca MBA (Eski INDE). BBS sorumludur Yönetici Eğitim projeleri, Mini MBA ve Girişimci Geliştirme Programları ASE Bükreş. İle uluslararası deneyimi fazla 20 yıl İşletme Fakültemiz Romanya MBA pazarının en büyük oyuncusu olan biridir büyük şirketlerin 4,000+ mezunları. olağanüstü uluslararası impactc ve katılım için Bükreş Business School 2014 yılında EDuniversal tarafından "3 palmes" ödülüne layık görüldü. Fakültemiz uOttawa (Yönetim Telfer Okulu) ve CNAM Paris ile uzun ömürlü ve verimli bir işbirliği vardır.

Rumen öğretmenler bu prestijli yabancı üniversitelerde eğitim gören ve sürekli yüksek akademik standartları öğrencilere eğitim hizmeti sunan öğretim yöntemleri gelişiyor.

MBA programları her ikisi de, Romen-Kanadalı ve Romence-Fransızca (eski INDE) uluslararası ortaklarımız yardımıyla geliştirilen, sürekli Kanadalı ve Fransız programların standartları ve özgüllüğünü saygı güncellenir.

Uluslararası Müfredat, titiz profesör seçimi ve değerlendirme, son biyografi ve modern öğretim yöntemleri bizim çift diploma programlarının temel unsurlarıdır.

Sıralamalar ve Ödüller

Bile Bükreş Business School Ekonomik Araştırmalar Bükreş Üniversitesi lisans Fakültesi olarak 2014 yılında kurulmuştur onun 2 MBA programları tecrübe ve 5.000 mezunları üzerinde 20 yıldan fazla var.

Romen-Kanada MBA programı Bir çift diploma formu sunuyor ASE Bükreş ve uOttawa (Yönetim Telfer Okulu). Bu program Kanadalı bir ve müfredat iş ortamı için en ilginç konuları kapsayacak şekilde güncellenir, her yıl aynıdır.

Romence-Fransızca MBA programı ile geliştirilmiştir CNAM Paris ve ayrıca ASE bir çift diploma ve Fransız ortağı bulunmaktadır. eylem - - çalışmanın şeklini ve modern bir e-öğrenme platformu etrafında odaklanmış yeni tanıtılan hibrit MBA Bu program klasik vardır.

Bizim ortakları AMBA (MBA Derneği) MBA programları için akredite ve Kuzey Amerika ve Batı Avrupa yaklaşımlar için en yüksek kalitede eğitim hizmeti sunuyoruz. 2014 yılında Bükreş Business School aldı edUniversal dan Mükemmellik ödülü 3 Palmes uluslararası etkinliği için bir tanıma olarak, öğrencilerimizin ve modern müfredatının ihtiyaçları için bakım. Bükreş Business School CEEMAN üyesi (Orta ve Doğu Avrupa Yönetim Geliştirme) ve, son yıllarda, onun programları komisyon edilir Romanya'da bulunan üst MBA programları. Her iki program vardır Milli Eğitim Bakanlığı tarafından akredite Romanya ve Ekonomik Araştırmalar Bükreş Üniversitesi tarafından verilen diploma, tüm Avrupa, Kuzey Amerika ülkeleri ve daha kabul edilir.

Kampüs ve Olanaklar

Bükreş Business School sanat deprem koruma sisteminin bir devlet ile yeni restore edilmiş tarihi bir binada Bükreş şehir merkezinde barındırılmaktadır.

Romen-Kanadalı MBA Programı sanat özel ders odaları 2 devlet, tek özel IT laboratuarı ve mükemmel bir öğrenme deneyimi için öğrencilere bütün şartları sağlayan 4 çalışma odaları Olması. Odalar Kanadalı ortakları uzmanlık ve CIDA (Kanada Uluslararası Kalkınma Ajansı) kurucu zekâ ile tasarlanmıştır.

Romen-Fransız MBA Programı bilişim ve multimedya desteği ile tam 2 ders oda, bir BT laboratuvarı ve iki ayrı / çalışma odası bulunmaktadır.

Tüm MBA öğrencileri tüm dersleri kapsayan İngilizce ve Fransızca 20.000 üzerinde başlıkları ile BBS kütüphaneye erişim hakkına sahiptir. BBS Romen ve yabancı mülkiyeti profesörlerin tavsiye üzerine dayalı her yıl bir kitap koleksiyonu günceller.

Kurumsal Ortaklar

Program büyükelçileri Bükreş Business School 20 yıllık deneyime büyük bir üne sahip olduğu yerel piyasada büyük Romen ve çok uluslu şirketlerin fazla 5.000 mezun aktif olan.

bu şirketlerin Mezunlar üyelerinin varlığı değil sadece gelecek öğrencilere işe kendi rekabette BBS, güçlü bir avantaj sağlar bu da staj pozisyonları bulmakta ve mini iş fuarları organize öğrenci uygulama programlarına işbirliğini kolaylaştırır.

yeni yerel iş sınıfı yılda programların istikrar ile birlikte tanımlı zaman harika ilişkiler şirketleri, sivil toplum örgütleri, devlet kurumları ile inşa edildiği ana ayağı 90'lı yılların başında Romanya'da bulunan ilk MBA programları arasında edildi olmak, profesyonel kuruluşlar ve diplomasi temsilcileri.

Konumlar

  • Bucharest

    2-2A Calea Grivitei 010731, 1st District , , Bucharest

    sorular