Keystone logo
California State University Sonoma Sonoma MBA Programları
California State University Sonoma

Sonoma MBA Programları

Rohnert Park, Amerika Birleşik Devletleri

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

harmanlanmış, Kampüste

* Executive MBA seçenekleri: Kampüste öğrenim ücreti 49.500 $ 'dır. MBA seçenekleri: Kampüs içi öğrenim ücreti, her öğrencinin derece ilerlemesine ve kayıtlı derslerin sayısına bağlı olarak 25.000 $ 'dan başlar.

Tanıtım

106892_sbe_commencement_2018_emba_4x1_lowres.jpg

California Eyalet Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Fakültesi, Sonoma (Sonoma State University) dört AACSB onaylı MBA programı seçeneği sunmaktadır:

  • Sonoma Executive MBA
  • Şarap İşletmelerinde Sonoma Executive MBA
  • Sonoma MBA
  • Şarap İşletmelerinde Sonoma MBA

Sonoma MBA'ler, çalışan profesyoneller için tasarlanmış esnek bir programla sunulur. Programlarımız 50-50 erkek-kadın oranına sahiptir. Öğrenciler, diğer sektörlerin yanı sıra muhasebe, enerji, hükümet, ulaşım, alkollü içecek, tüketici ambalajı, perakende danışmanlık, finansal hizmetler, kar amacı gütmeyen kuruluş, teknoloji, eğlence ve sağlık gibi çeşitli sektörleri temsil etmektedir.

Eğitimin geri dönüşü:

  • 2017 ve 2018 mezunlarımız Sonoma Executive MBA programlarından mezun olduklarında ortalama% 25 maaş artışı bildirildi.
  • Sonoma MBA programlarımızdan mezun olan 2018 mezunun% 45'i programlara katılırken terfi aldığını bildirdi.

Daha Fazla Bilgi: http://web.sonoma.edu/mba

Sonoma Executive MBA

17 ay süren kohort tarzı Executive MBA, öğrencilere iş durumlarını analiz etmek için gerekli becerilerle donatmak ve organizasyonlarını ilerletmek için stratejik inisiyatifleri planlamak ve yürütmek için entegre liderlik gelişimi ve stratejik düşünme içeren dönüştürücü bir deneyim sunuyor. Programın stratejik karar alma, iş zekası ve iletişim becerilerindeki odakları, öğrencilere bir işletmenin tüm işlevsel alanlarıyla yönetici düzeyinde sohbet etme ve liderlik etme becerisini ve güvenini sunar. Öğrenciler, farklı bir kültür ve ekonomide başarılı bir şekilde nasıl iş yapılacağına dair anlayışı geliştirmek için iki haftalık bir uluslararası iş danışmanlığı gezisine çıkma olanağına sahip olurlar.

“Sağlık karmaşıklığı iş, liderlik ve yenilik anlayışı derinliğini gerektirir. Yöneticiler için Sonoma MBA beni bir hemşire lideri olarak başarılı olmak için gerekli şartlarla donattı . "- Surani Hayre-Kwan '14, Sutter Health'te Hasta Deneyimi Ofisi Direktörü

106893_EMBA_Diagram_120801_lowres.jpg

Şarap İşletmelerinde Sonoma Executive MBA

2012 yılında, Sonoma State Üniversitesi'nde şarap endüstrisi ile birlikte İşletme ve Ekonomi Okulu (SBE) Şarap İşletme Enstitüsü, Amerika Birleşik Devletleri'nin şarap ticaretine odaklanan ilk Executive MBA programını başlattı. Wine Business'da Sonoma Executive MBA programı iki biçimde sunulmaktadır: düşük ikametgah ve kampüs tabanlı.

  • 17 aylık kampüs tabanlı program, diğer herhangi bir yüksek öğrenim kurumu tarafından eşsiz bir deneyim sunuyor. Öğrenciler, Napa, Sonoma ve San Francisco'nun kesiştiği noktada dünya standartlarında bir şarap işletmeciliği eğitimine birinci sınıf erişime sahiptir. Kurslar, ileri teknoloji ve esnek öğrenme sınıflarıyla yaldızlanmış yenilikçi bir öğrenme alanı olan Wine Spectator Learning Center'da düzenlenir.
  • Wine Business'ta Global Executive MBA olarak bilinen düşük rezidans formatı, California, Avustralya ve Fransa'da dört “liderlik yoğunluğu” ile çevrimiçi bir vaka ve proje tabanlı öğrenme ve öğretim danışmanlığının üç aylık bölümlerini içerir. Öğrenciler, ABD ve dünya genelindeki seçkin şarap işletme fakültesi ile çalışma fırsatı bulamamaktadır.

Şarap İşletmelerinde Sonoma Executive MBA'teki öğrenciler, farklı bir kültür ve ekonomide başarılı bir şekilde iş yapmayı anlama anlayışını geliştirmek için iki haftalık uluslararası bir iş danışmanlığı gezisine başlama şansına sahipler. Ayrıca Amerika Kupası gazileriyle San Diego Körfezi'nde haftasonu liderlik yelken eğitimine katıldılar.

“Şarap İş Th e Sonoma Executive MBA benim eğitim, kariyer ve aile ihtiyaçlarına uygun. Napa'da bir şaraphaneye başlarken kocam ve yürümeye başlayan çocuğumla birlikte New York'ta yaşıyordum. Profesörümün uzman bilgisi ve kohortumun farklı bakış açıları sayesinde girişimcilik bilgisi, lider olarak daha fazla güven ve bölgesel şarap endüstrisimizi nasıl olumlu yönde etkileyeceğimiz konusunda netlik kazandım . ”- Aimee Chang '15, Nine Suns Şarapçılık Sahibi

106895_wemba_diagram_rev170702_lowres.jpg


Sonoma MBA

Sonoma MBA çalışan profesyoneller için esnek bir programla tasarlanmıştır. Akşam kursları, öğrencilerin hemen işlerine uygulanabilecek pratik bilgi ve teknik beceriler kazanmaları nedeniyle potansiyellerini geliştirir. Kayıtlı öğrenciler, programı bir yıllık, tam zamanlı veya iki yıllık yarı zamanlı olarak tamamlama seçeneğine sahiptir.

Sonoma MBA, tam zamanlı çalışırken ustamın peşinden gitmeme izin veren esnek bir programa sahip. Program, etkili iletişimi ve iş kurma ve sürdürme anlayışını vurgulayan dinamik projeler sağladı. En iyi paket, bir ömür boyu dayanacak olan bağlantılardır . "- Ranjot “Ricky” Sidhu '15, Green Toys, Inc. şirketinde Accounting Manager

106894_pmba_diagram_course_rev1700702_lowres.jpg

Şarap İşletmelerinde Sonoma MBA

Wine Business'taki Sonoma MBA, ABD'deki türünün tek örneğidir ve öğrencilere günümüzün rekabetçi küresel şarap pazarında sonuçlar sunmak için şarap işletme bilgisi ve sektöre özel araçlar sunmaktadır. Hafta içi akşam kursları, öğrencilere kantitatif analiz yapma ve sunma konusunda bilgi ve deneyim kazandıkça potansiyellerini geliştirir. Öğrenciler ayrıca, hedeflerini gerçekleştirmek ve herhangi bir kuruluş adına girişimleri ilerletmek amacıyla insanları etik ve etkin bir şekilde yönetmek için liderlik ve iletişim becerileri geliştirir.

Eğlenceden şarap endüstrisine kariyer değişikliği yapıyordum ve hiçbir zaman resmi iş eğitimi almadım. Programda edindiğim beceriler ve ağ üzerinden yaptığım çok sayıda bağlantı, kendi başarılı şarap işletmeme başlamama yardımcı oldu. "- Palmer Emmitt'13, Ortak Sahip

106896_wmba_diagram_courses_rev170702_lowres.jpg

Okul Hakkında

sorular