Keystone logo
Central China Normal University

Central China Normal University

Central China Normal University

Tanıtım

Wuhan şehrinde bulunan Hubei eyaletinin başkenti ve Çin'de ulaşım önemli bir merkez, Orta Çin Normal Üniversitesi Eğitim Çin Bakanlığı idaresinde doğrudan kilit kapsamlı bir üniversitedir. 2.000'in üzerinde Mu (330 dönüm) pitoresk kampüs Güney Gölü kıyısında, Guizi Tepesi'nde yer almaktadır. 211 Milli Eğitim Öncelik Projesi listesinde üniversitelerinden biri olarak, Orta Çin Normal Üniversitesi yüksek ülke için parlak yeteneklerini yetiştirilmesi için önemli bir üs, hem de yüksek öğrenim kurumlarında mükemmel öğretmenler için üstün bir eğitim merkezi ve yüksek olarak kabul edilmektedir okullar.

Üniversitemiz, doktora ve yüksek lisans düzeyinde eğitim için değerlendirmek ve profesör, doçent ve aynı zamanda doktora danışmanı başlıklarını görüşmek hakkına sahip Çin'de ilk yüksek kurumlar arasında olduğunu ve zaten bir lisans lisansüstü programlara tam ve optimize edilmiş gelişmiş eğitim sistemini kurmuştur post-doktora programlarına doktora gelen ve yetişkin eğitim programlarına tam zaman.

Bizim araştırma gücü yılına sürekli bir artış yılda tanık olmaktadır. CCNU ulusal sosyal bilim araştırma çalışmaları üç yıl üst üste en iyi 10 yer alıyor ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sosyal bilim araştırma çalışmaları dört yıl üst üste 6 üst sırada yer alıyor. Çin Eğitim Bakanlığı tarafından Doğa Bilimleri Ödülü iki yumruk ödül ve Hubei İl Doğal Bilim Ödülü altı birincilik ödülü olmak üzere ödül kazandı Dördüncü Sosyal Bilimler Tanınmış Bilimsel No.8 Ödülü, araştırma sonuçlarının bir dizi Sonuç Sıralaması.

Biz birçok önemli üniversiteler ve araştırma enstitüleri ile yakın ilişkiler kurduk ve okul-to-okul alışverişi ve ABD, Kanada, Almanya, Japonya, Rusya, Fransa, Yeni olarak 70 ülkeden gelen 100'den fazla üniversite ile kapsamlı akademik işbirliği yaptık Zelanda, Avustralya, Güney Kore ve Vietnam. Yabancı uzmanlar ve öğretmenler düzenli olarak üniversitede ders vermeye davet ediyoruz. Son yıllarda, üniversite öğretmenleri sürekli fazla çalışma için yurtdışına gönderilen, kendi eğitim ve araştırma alanında omurgası haline geri döndü kime çoğunluğu; Bunların iyi bir sayı uluslararası akademik kürsü üzerinde aktif olan Çin ve dünyadaki diğer uluslar arasında bilim, teknoloji, kültür ve eğitim alışverişi için takdire şayan katkılarda bulunmuşlardır.

Konumlar

  • Wuhan

    NO.152 Luoyu Road, 430079, Wuhan

    sorular