Keystone logo
California Institute of Advanced Management

California Institute of Advanced Management

California Institute of Advanced Management

Tanıtım

Hakkımızda.

California Institute of Advanced Management ( CIAM ) , hayat boyu öğrenme fırsatlarını erişilebilir, zorlayıcı ve çeşitli öğrenci nüfusu ile alakalı hale getirmeye adanmış kar amacı gütmeyen bir üniversitedir. Amacı, üniversite operasyonlarının ve kaynaklarının, yenilikçi dağıtım sistemlerinin ve öğrenci servislerinin istisnai yönetimi ve öğrenen odaklı, başarı odaklı ve teknolojiye duyarlı ilgili programlar aracılığıyla eğitim erişimini ve akademik mükemmelliği kolaylaştırmaktır.

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM-faulty-grads-2016.jpg" alt="CIAM" />

CIAM Kadrosu, Fakülte ve Mezunlar 2015

Drucker'ın Felsefeleri üzerine kuruldu.

Yönetim pratiği için Peter F. Drucker'in bilgeliğini kullanarak CIAM , liderlere ve yöneticilere, hem çevrimiçi hem de sınıf ortamında deneyimsel-öğrenme ekleyerek değişen bir iş ortamı için anlamlı olan toplumsal olarak sorumlu kararlar verme araçları ve disiplinleri sağlıyor. Peter Drucker için anlamlı beş yönetim ilkesi vardı:

  • Performans ölçümlerinin oluşturulması
  • Motive edici ve iletişim kurma
  • Hedef belirleme
  • organize
  • Gelişen insanlar

Görevimiz:

Peter F. Drucker'ın bilgeliğinden yola çıkarak, kişisel ve toplumsal başarıya ulaşmak için yönetim sorumluluklarını derinden anlayan liderler üretiyoruz. Bunu, hem geleneksel sınıfta hem de sanal ortamlarda deneyimsel öğrenmeyi sağlayarak yaparız.

Vizyonumuz:

CIAM , sorumlu, küresel odaklı ve uygulamaya dalmış liderleri üretir.

Degerlerimiz:

CIAM değerlerimize, çalışanlarımıza ve toplumumuza etik, dürüstlük ve görevlerin yerine getirilmesine saygı gösteren bir kültürü teşvik eder ve teşvik eder. Bu değerler doğrudan Peter Drucker'ın bilgeliğinden akıyor.

Başkanın Mesajı:

" California Institute of Advanced Management ( CIAM ), bir amacı var: seçtiğiniz ortamda kendi geleceğiniz yaratma fırsatı vermek. Bunu başarmak için kurslarımızı ve programımızı yöneticilerin ve girişimcilerin bilmeleri gereken şeylerin etrafında yaptık. bugünün zorlu ve rekabetçi ortamında başarılı olmak için üst düzey yöneticiler ve gelecekteki işverenler, günümüzün önemli çalışanları - modern yönetimin babası olan Peter F. Drucker "bilgi çalışanları" olarak adlandırılanların yönetilemeyeceğini, ancak yönetilmesinin gerekli olduğunu anlıyor. Ayrıca, bu liderlik rolü ancak yalnızca MBA'lara sahip olmayan yöneticilere değil, aynı zamanda deneyim ve geniş disiplin alanlarına da odaklanmış bir bakış açısına sahip olabilir. Yaşamda ve üniversitede zaten öğrendikleriniz, ana yükünüz ne olursa olsun, hangisi ne olursa olsun, Geçmişte başkalarıyla etkileşime geçtiğinizden, kapının size sunduğu fırsatlardan dolayı, CIAM MBA size bu kapıları kişisel dünya ayarlarınıza göre açmanız için anahtarlar veriyor. ”

- Jennie Ta, MBA, CIAM Başkanı

Gel CIAM bize katılın!

Eğitiminizi bir sonraki seviyeye taşımakla ilgilendiğiniz için kendinden geçmişiz. Muhteşem Kabul ekibimiz, MBA deneyimimizin size sunduğu şeyi keşfetmenize yardımcı olmak için burada.

Öyleyse merhaba de! Dost kabul ekibimiz, MBA kararınızla size yardımcı olmaya hazırdır ve size CIAM deneyiminin değerini gösterir.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

Konumlar
  • California Institute of Advanced Management 9550 Flair Drive, Suite 201, El Monte CA 91731

sorular