Keystone logo
Claflin University Master of Business Administration
Claflin University

Master of Business Administration

0 Months

Ingilizce

Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Uzaktan Eğitim, Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Claflin101

İşletme programı Claflin Lisans uluslararası bir bakış açısı kazanıyor süre kendi kimlik ve bilgilerini geliştirmek için aramak profesyoneller için tasarlanmıştır.

bu hesaba öğrencilerimizin ihtiyaçlarını ve zaman kısıtlarını alarak esneklik alışılmadık derecede yüksek derecesi nedeniyle teslimat biçimi tam zamanlı MBA farklıdır. tüm müfredat kendi lisans programına devam ederken bizim öğrencilerin mesleki ve kişisel zorlukları katılmak için izin, 18 ay veya daha kısa sürede tamamlanabilir. Öğrencilerimiz tüm ABD'de ve dünyada ve diğer birçok ülkeden tüm program teslimat dahil işletmeler ve yönetim tarzları ulusal ve küresel bir bakış açısı genişletir dünya, her yerinden geliyor.

Online veya kampüs MBA kazanabilirsiniz.

Müfredat

Ulusal akredite, İşletme Claflin Üniversitesi sürekli İş Okulları ve Programları Akreditasyon Kurulu (ACBSP) gereksinimlerini karşılar. Claflin MBA yönetimi alanında kariyer, iş operasyonlarının, insan kaynakları ve çok daha fazla, geniş bir yelpazede iş ortamında profesyonellere üstün hazırlık sağlar. etik liderlik, müşterileri için değer önerisi ve sürdürülebilirlik odaklanma Claflin Üniversitesi ailesinin özünde ve Claflin MBA programının müfredatına dahil.

Öğrenci Fırsatlar ve Deneyim

Claflin MBA uluslararası bir bakış açısı kazanıyor süre kendi kimlik ve bilgilerini geliştirmek için aramak profesyoneller için tasarlanmıştır. bu hesaba öğrencilerimizin ihtiyaçlarını ve zaman kısıtlarını alarak esneklik alışılmadık derecede yüksek derecesi nedeniyle teslimat biçimi tam zamanlı MBA farklıdır. Tipik olarak, tüm müfredat kendi lisans programına devam ederken bizim öğrencilerin mesleki ve kişisel zorlukları katılmak için izin, 18 ay veya daha kısa sürede tamamlanabilir. Öğrencilerimiz tüm ABD'de ve dünyada ve diğer birçok ülkeden tüm program teslimat dahil işletmeler ve yönetim tarzları ulusal ve küresel bir bakış açısı genişletir dünya, her yerinden geliyor.

Kariyer ve Çıktıları

Claflin MBA birkaç farklı dilleri konuşan farklı milletlerden akranlarıyla birlikte çalışan ve uluslararası iş deneyimleri ve küresel pazar uzmanlığı ile fakülte öğrenme, rakipsiz bir küresel deneyime sahip öğrencilere sağlar. Claflin MBA öğrencileri diğer ülkelerdeki yaşam tarzlarını, kültürlerini ve işletmeler yaşamaya yurtdışına seyahat fırsatı sunuyor. MBA derecesi reklam fırsatları, pazarlama, kurumsal iletişim, insan kaynakları, sağlık ve diğer heyecan verici kariyer için sizi hazırlayacaktır.

Kabul Koşulları

Uygulamalar MBA Ofisine teslim edilmelidir. Gerekli belgelerle birlikte bir uygulama aldıktan sonra, uygulama üç öğretim üyesinden oluşan bir MBA Kabul Komitesi geçer. Komite daha sonra MBA Programı için başvuru kabul temeli olacak tavsiyelerini yapacaktır.Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • İşletme Yüksek Lisansı (MBA)
    • San Diego, Amerika Birleşik Devletleri
  • İşletme Yüksek Lisansı (Kampüs İçi ve Çevrimiçi)
    • Doral, Amerika Birleşik Devletleri
  • İşletme (MBA)
    • Fort Wayne, Amerika Birleşik Devletleri