Keystone logo
Coventry University and Kadir Has University, Istanbul Mba uluslararası pazarlama
Coventry University and Kadir Has University, Istanbul

Mba uluslararası pazarlama

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 12.750 *

Kampüste

* (KDV dahil).

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Uluslararası iş ortamı şu anda temel ve geniş kapsamlı ekonomik, sosyal, teknolojik ve jeo-politik bir dizi değişiklik geçiyor. Bu değişiklikler yöneticilerin düşünce ve davranış yeni ve farklı desenleri talepleri yeni ve farklı pazar gerçekliğin ortaya çıkmasına yol açmıştır.

Uluslararası MBA Pazarlama tanımlama, analiz ve uluslararası pazarlama ve uluslararası pazarlama stratejilerinin geliştirilmesinde karşılaşılan sorunların çözümünde kritik bilgi ve yetkinliklerini geliştirerek, uluslararası pazarlama alanında kariyer için öğrencileri için tasarlanmıştır.

Neden bu programı seçmeliyim?

Program, bir çift ödül programı ve başarılı öğrencilere iki derece alacaksınız - Kadir Has Üniversitesi bir ve Coventry Üniversitesi'nden bir.

Iş, Türkiye'nin kültür ve eğitim merkezi - Programlar Kadir öğretilir Cibali kampüsü, İstanbul'un kalbinde yer alan bir şehir kampüsü var. Öğrenciler ayrıca, Coventry Üniversitesi Londra kampüsünde okuyan İngiltere'de bir dönem geçirmek için tercih edebilirsiniz.

Bu program odak noktası olarak gelecekteki istihdam vardır. MBA Uluslararası Pazarlama çalışma seçerek yararlanacaktır: - iş liderleri yetiştirmek güçlü temeller ile üniversiteler tarafından verilen benzersiz bir deneyim; - Işle ilgili faaliyet ve yüksek profilli iş rakamlardan önde dersler; - Böyle CV yazma, sunum becerileri ve mülakat teknikleri gibi kilit alanlarda temel eğitim yoluyla gelecekteki istihdam güvence yardım; - Yeni ve gelişmekte olan bakış açıları, yeni düşünce kalıpları ve yeni anlayışlar ile geleneksel hikmetlerini yerine; - Takım çalışması, iş simülasyonları ve gerçek dünya projeler üzerine odaklanmış bir eylem öğrenme yaklaşımı içerir öğrenme ve değerlendirme yöntemleri, bütün bunlar analiz ve sentez tarafından desteklenmektedir.

Giriş Koşulları

Program, uluslararası öğrenciler için uygulamak gerekir: - minimum puanına ek olarak genel bir IELTS 6.0 skoru veya eşdeğeri ile İngilizce yeterlilik göstermek - bir lisans en az 02:02 (Birleşik Krallık onur derecesi) veya eşdeğeri ve var Her bileşende 5.5 (ya da eşdeğeri).

  • Türk öğrenciler gerekir programına başvurmak için: - ve bir lisans en az 2.5 / 4 (GPA) veya eşdeğer var - 5.5 minimum puanına ek olarak genel bir IELTS 6.0 skoru veya eşdeğeri ile İngilizce yeterlilik göstermek Her bir bileşen (veya eşdeğeri).

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar