Keystone logo
Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Tanıtım

e

Krakov Ekonomi Üniversitesi'nde Krakov İş Okulu (CSB CUE), 1991 yılından beri eğitim hizmetleri pazarında yer alıyor. Okul MBA çalışmaları, lisansüstü dersler sunmaktadır ve araştırma danışmanlığı ve yayıncılık hizmetleri vermektedir. CSB CUE, teklifini günümüz pazarının ihtiyaçlarına göre uyarlayarak sürekli geliştirmektedir. Polonya'nın sıralamalarında dinamik gelişme ve bunu başarıyla sürdüren Yüksek Okulu, uluslararası arenada giderek daha fazla tanınmaya neden olur. Cracow İşletme Fakültesi CUE, gerek Polonya'da gerekse yurt dışında işletmeler, kültür merkezleri, üniversiteler, orta öğretim sonrası okullar ve toplum kolejleri ile devam eden işbirliğini sürdürür. Uluslararası topluluğun bir parçası olup, dünya çapındaki iş ortaklarıyla bir araya gelerek deneyimler ve yetkinlikler paylaşma, küresel bir eğitim kurumu ağı, kamu kuruluşları ve danışmanlık firmalarına erişme fırsatı sağlayan bir parçasıdır.

Okulun Ortakları: St. Gallen Business School (İsviçre), Ecole de Management de Normandie, ESC Clermont Yönetim Enstitüsü / ESC Clermont (Fransa), Clark Üniversitesi, Suffolk Üniversitesi Sawyer Business School, Roosevelt Üniversitesi, Heller College İşletme, Grand Valley State Üniversitesi (ABD), Stockholm İşletme Fakültesi (İsveç), Johannesburg Üniversitesi (Güney Afrika), Moldova Ekonomik Araştırmaları Akademisi (Moldova), Bankacılık Üniversitesi (Ukrayna).

2011'den bu yana CSB CUE, Avrupa Yönetim Geliştirme Vakfı EFMD'ye üye olmuştur.

Okulun asıl hedefi, iş dünyasıyla uzun süreli işbirliğine odaklanmaktır. Öğrencilere aktarılan bilginin işletme uygulamaları ile güçlü bir şekilde ilişkili olduğundan emin olmaktadır, zira o zaman mezunlar iş piyasasında güçlü bir konuma gelecek ve Polonya girişimciliği geliştirecektir.

Konumlar

  • Kraków

    Rakowicka 27, , 31-510, Kraków

sorular