Keystone logo
CTBC Financial Management College

CTBC Financial Management College

CTBC Financial Management College

Tanıtım

HAKKIMIZDA

CTBC Finansal Yönetim Koleji 2015 yılında Tayvan'ın en büyük özel bankalarından CTBC Financial Holding Company tarafından finanse edildi ve biz bankacılık, finans ve yönetim alanlarında yoğunlaştık. CTBC Financial Holding'i endüstriyel ortağımız olarak sunan College, bilgi ve kavramları pratik deneyimlerle bankacılık ve finans endüstrisindeki fakülte ile bütünleştirerek pratik öğrenme ve öğretme yaklaşımına tamamen abone olmuştur.

Tayvan'ın tarihi güney şehri olan Tainan'da bulunan butik bir işletme okuluyuz. Bankacılık sektörünün desteğiyle, öğrencilerimize bankanın yurtiçi veya yurtdışı outlet ve dünyadaki diğer birinci sınıf işletme okullarında öğrenme fırsatı sunuluyor.

Akademik Programlar

Bankacılık ve Finans Bölümü, öğrencileri finans alanında uygulayıcıların gelecekteki direklerine yetiştirmek amacıyla pratik uygulamaları ve disiplinler arası entegrasyonu vurgular. İşletme Bölümü öğrencilerin bağımsız düşünce, profesyonellik ve yenilik ve uluslararası ve dış işleri ele alma becerilerini geliştirerek işletme yöneticileri yetiştirmek için çalışıyor.

Finansal Yönetim Enstitüsü araştırma yöntemlerine, pratik ve mesleki becerilere ve finansal alanda uluslararası yönetim uzmanlarını yetiştirmek için vaka analiz yeteneğine odaklanır.

Yurtdışı Eğitim Programı

Dünyadaki farklı üst düzey işletme okullarıyla çalışan Kolej, öğrenme etkinliğini en üst düzeye çıkarmak ve diğer ülkelerin farklı kültürlerini ve bankacılık sektörünü öğrenmek için yurtdışında eğitim görecek nitelikli öğrencilere sponsorluk hizmeti sunar.

Burs ve Hibe

Tayvanlı öğrencilerle arkadaş olabilmek için Dil ve Kültür Değişim Programına katılın ve ana dilinizi konuşun. Yerel öğrencilerle etkileşim kurarak, öğrenim ücretinden feragat, ücretsiz bir kampüs içi yurt ve her dönem yemek imkânı sağlayacağız.

Uluslararası Öğrenci Hizmetleri

Mandarin Dersleri

Yurtdışında öğreniminizi arttırmak için yeni bir yabancı dil öğrenmenin gerekli olduğunu düşünüyoruz, bu nedenle tüm uluslararası öğrencilere ücretsiz Mandarin dersleri sunuyoruz.

Kampüs içi Yurt

Son döşenmiş öğrenci yurdu, her odada internet erişimi, klima ve bireysel banyo sunmaktadır. Ayrıca, öğrencilerin kullanabileceği bir halka açık çamaşırhane tesisi ve sosyal salon da bulunmaktadır.

Kariyer Danışmanlığı

CTBC, CTBC Financial Holding Company ve ABD, Japonya, Endonezya, Filipinler, Hong Kong ve diğer ülkelerdeki 106 uluslararası satış mağazası için uluslararası mali uzmanlar yetiştirmeyi amaçlıyor. Finansal kariyer danışmanlığı ve mülakat tavsiyesi hizmetleri, uluslararası öğrencilere kariyer yolunu ve ilham vermeyi daha da geliştirmeleri için sunulmaktadır.

Konumlar

  • Tainan

    No. 600, Section 3rd, Taijiang Boulevard, Annan District, Tainan, 709, Taiwan, , Tainan

sorular