Keystone logo
© TESS
De Vinci Higher Education Group

De Vinci Higher Education Group

De Vinci Higher Education Group

Tanıtım

De Vinci Higher Education Group Hoş Geldiniz

De Vinci Higher Education, Paris'te bulunan oldukça saygın bir özel yüksek öğrenim kurumudur. De Vinci, yüksek kaliteli, akredite dereceler veren üç okuldan oluşur: EMLV (İş Okulu), ESILV (Mühendislik Okulu) ve IIM (Dijital Okul).

Bu kampüste öğretilen benzersiz konu yelpazesi, teşvik edici disiplinler arası ve kültürler arası bir atmosfer yaratır. Okullar, farklı uzmanlıkları harmanlayan, öğrencilerin multidisipliner takımlarda (yöneticiler, mühendisler, tasarımcılar) çalışmasına ve eğitimlerinde ilerlemelerine ve dijital bilgi edinmelerine olanak tanıyan çapraz bir eğitim yaklaşımı geliştirmiştir.

De Vinci Higher Education, hibritleşme, profesyonelleşme, uluslararasılaşma, sosyal farkındalık, spor ve kültür gibi ortak değerlere dayanmaktadır. Hepsi benzersiz olan 7500'den fazla öğrenci, eğitimlerini başarıyla tamamlamaya ve profesyonel yaşamlarına odaklanmıştır.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Paris

    12 avenue Léonard de Vinci, Courbevoie, 92400, Paris

sorular