Keystone logo
EDHEC Business School - MBAs

EDHEC Business School - MBAs

EDHEC Business School - MBAs

Tanıtım

74582_Untitled.png

Neden EDHEC

Girişimciler için ve

Lille, Nice, Paris, Londra ve Singapur'daki kampüslerden faaliyet gösteren EDHEC, Finans Yüksek Lisansı için dünya çapındaki ilk 15 Avrupa işletme okulundan biridir. Tamamen uluslararası ve doğrudan iş dünyasına bağlı olan EDHEC, eğitim ve araştırma alanındaki mükemmelliğin girişimciliği ve yaratıcılığı teşvik etmek için inovasyona odaklandığı bir işletme okulundan ziyade bir iş okulu. Doğuştan gelen ve iş dünyasına adamış işletmeler için EDHEC, girişimciyi hayata geçiriyor, çalıştıkları her yerde başarılı işletmeleri yeniden şekillendirebiliyor ya da üretebiliyor.

EDHEC, gerçek bir fikir laboratuarı olarak işlev görür ve işletmeler tarafından değer verilen yenilikçi çözümler üretir. Okulun öğretim felsefesi, ödüllü araştırma faaliyetlerinden ilham alarak “yaparak öğrenme” üzerine odaklanır.

Bizi Ayrıran Bir Zihniyet

Girişimciler tarafından yaratılan ve EDHEC, bir asırdan fazla süredir işin temel değerlerini somutlaştırdı.

Amacımız, işletmelerin başarısının anahtarlarını, yeni nesil yöneticilere ve girişimcilere iletmek, şirketlerin ekonomiye ve bir bütün olarak topluma olumlu etki edebilecekleri inancını yaymaktır.

Bağımsızlık

Son 110 yıldır bağımsızlığını koruyacağına inanan EDHEC, kalkınmasını finanse etmek ve yönlendirmek için kendi kaynaklarına güvenmektedir. Aynı zamanda akademik ve bilimsel stratejisinde tam otonomi uygular.

pragmatizm

1906 yılında kurulduğundan beri EDHEC, pragmatizm ve iş odaklı bir öğretim yaklaşımı üzerine ününü oluşturmuştur. İşletmenin temel araçları, bilgisi ve davranışları, nesil nesillere aktarılır.

Non-konformizm

Olağandışı modeli, programlarının içeriği ve araştırmasının değeri ile EDHEC, farklılıklarını besler, öğrencileri ve öğretmenleri kutunun dışında düşünmeye ve liderlik niteliklerini geliştirmeye teşvik eder.

Girişimci ruh

İş dünyasına yönelik bir işletme okulu olan EDHEC, oyunun kurallarını değiştirebilecek takımları ve projeleri kendilerine daha fazla emanet edecek hızlı düşünme, yaratıcı ve becerikli girişimciler ve yöneticilerin nesnelerini eğitiyor.

Açık fikirlilik

İşletmedeki etkililik, benzersiz olmasından kaynaklandığından, EDHEC, çeşitliliği ve kültürler, profiller, uygulamalar ve disiplinlerin öğretim ve operasyonlarındaki bir kombinasyonuna büyük önem vermektedir.

akreditasyonlar

EFMD Equis AkreditasyonluAMBA AkreditasyonluAACSB Akreditasyonlu

Konumlar

Konumlar
  • 393, Promenade des Anglais - BP3116 06202 Nice Cedex 3 - France, , Nice

  • 16-18 Rue du 4 septembre, 75002 Paris, France, 75002, Paris

  • Avenue Gustave Delory, 24, 59057, Roubaix

sorular