Keystone logo
EHL Hospitality Business School Otelcilikte MBA
EHL Hospitality Business School

Otelcilikte MBA

Lausanne, İsviçre

24 Months

Ingilizce

Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

harmanlanmış

Tanıtım

Yoğun konuk ağırlama profesyonellerini ağırlamak için tasarlanan konukseverlik MBA programımız %80 çevrimiçi olarak verilmektedir. Esnek bir çevrimiçi sınıf, işyerinde yeni stratejiler ve araçlar uygularken, işinizden ayrılmadan tanınmış bir MBA kazanmanıza olanak tanır.

Bu programın %80'i çevrimiçi olarak sunulurken, kalan %20'si üç hafta boyunca EHL Campus Lausanne'de verilir ve bu da sektördeki meslektaşlarınızla fikir ve ağ paylaşmanıza olanak tanır.

Çevrimiçi kurslar:

Sektör uzmanları tarafından verilen bu programın çevrimiçi modülleri, İş Yerinde hemen uygulayabileceğiniz Konaklama Finansmanı, Gelir Yönetimi, Otel Geliştirme ve Performans Yönetimi alanlarında sağlam bir eğitim sunar.

Yerinde kurslar:

Yoğun, yerinde modüller, konaklama ve hizmet sektörü sektörlerindeki mevcut en iyi uygulamalara ve ağ oluşturmaya odaklanır ve size sektör bağlantılarınızı geliştirme ve öğretim üyeleri, sektör liderleri ve meslektaşları ile içgörüleri paylaşma fırsatı verir.

Kapsül Projesi:

Nihai proje ile, stratejik, finansal ve operasyonel yönleri kapsayan gerçek bir Ağırlama Yönetimi sorununu ele alan uygulamalı bir iş projesini tamamlamak için yeni becerilerinizi ve bilginizi bütünleştireceksiniz.

Ana unsurlar

 • Diploma
  Otelcilikte İşletme Yüksek Lisansı (MBA)
 • Süre
  24 ay
 • Haftalık Çalışma Süresi
  15 saat
 • Konum
  %80 çevrimiçi, %20 yerinde
 • İçerir
  Endüstri ağ fırsatları
 • Başlangıç Tarihleri
  Her yıl Mart ve Ağustos

Program Sonucu

kabul

Müfredat

Burslar ve fon sağlama

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

Chat with students

sorular