Keystone logo
© Tufigno Photo Services
EIM - European Institute of Management

EIM - European Institute of Management

EIM - European Institute of Management

Tanıtım

Avrupa Yönetim Enstitüsü, 21st yüzyılın teknolojik gelişmelerini mükemmel bir şekilde kullanan, yoğun ve mekana bağlı profesyoneller için esnek, devlet tarafından akredite edilmiş kaliteli yükseköğretim programlarına erişim sağlayan uyarlanabilir bir öğrenme sistemi öngörmektedir.

Bireysel başarı şansını artırmak ve kuruluşları için kısa ve uzun vadeli çözümler bulmak amacıyla dünyanın dört bir yanındaki profesyonellere temel bilgileri sunmayı ve ilgili becerileri aşılamayı amaçlayan profesyoneller ve akademisyenlerden oluşan bir öğrenme ve araştırma topluluğuyuz. Devlet tarafından akredite edilmiş derecelerimizi, diplomalarımızı, sertifikalarımızı ve ödüllerimizi kazanmak, iş piyasasındaki rekabet avantajımızı da artırmaktadır.

Özel yükseköğretim programları sayesinde öğrenciler, modern kurumsal ve iş dünyasında sürekli değişen ihtiyaç ve beklentileri karşılamak için becerilerini geliştirmeyi ve yetkinliklerini geliştirmeyi öğrenirler.

Mevcut ve gelecekteki işgücü piyasasında rekabet gücünü artırmak için akademik ve metodolojik becerilerin yanı sıra sosyal ve kişisel gelişimi de kapsayan yetkinlikleri geliştirmeye odaklanıyoruz.

EIM'nin devlet tarafından akredite edilmiş programları ile profesyoneller, 10 yılı aşkın profesyonel deneyime sahip profesör ve koçlardan oluşan uluslararası bir fakülte ekibinden yüz yüze çevrimiçi eğitim yoluyla MBA diploması alabilir, Felsefe Doktoru olabilir veya İşletme Doktoru olabilirler. Öğrencilerin öğrenme deneyimlerini sürekli iyileştirmek için çevrimiçi öğrenme teknolojilerini ve tekniklerini entegre ederek kişiselleştirilmiş, öğrenci merkezli ve son derece etkileşimli didaktik yöntemler uyguluyoruz. Doktora, DBA veya diğer dereceleri kazanmayı çoğu çalışan profesyonel için çok daha uygun ve uygulanabilir hale getiriyoruz.

Vizyon

Çevrimiçi öğrenme platformları ve teknoloji destekli öğrenme yöntemleri aracılığıyla esnek, devlet tarafından akredite edilmiş kaliteli yükseköğretim programlarına erişim sağlanması

Öğrenme yaklaşımımız nedir?

EIM, %100 çevrimiçi bir öğrenme ortamı sunar ve Oxbridge öğretici öğrenme yöntemini temel alan son derece etkileşimli bir öğrenme yöntemi uygular.

EIM Akreditasyonlar

Malta İleri ve Yüksek Eğitim Kurumu (MFHEA) EIM'yi ve dolayısıyla tüm programlarını lisanslamaktadır. Malta, Avrupa Yükseköğretim Alanı (EHEA) ve Ulusötesi Yeterlilikler Çerçevesi'nin (Commonwealth) bir parçasıdır.

EIM Üyelik

Dünyanın en büyük işletme eğitimi birliği olan AACSB International-The Association to Advance Collegiate Schools of Business, eğitimcileri, öğrencileri ve işletmeleri ortak bir hedefe ulaşmak için bir araya getirir: yeni nesil büyük liderler yaratmak. 1916'dan bu yana en yüksek mükemmellik standartlarıyla eşanlamlı olan AACSB, dünya çapında 1.500'den fazla üye kuruluşa ve 785'ten fazla akredite işletme okuluna kalite güvencesi, işletme eğitimi istihbaratı ve profesyonel gelişim hizmetleri sunmaktadır.

.

kabul

Doktora dereceleri (Yönetim alanında DBA ve Doktora)

Doktora derecesi derslerimizden birine katılmak isteyen adaylar aşağıdaki kriterlere göre seçilir

 • MQF/EQF Seviye 7 yeterliliği veya Yüksek Lisans Derecesi
 • MQF/EQF Seviye 6 yeterliliği veya Lisans Derecesi (Doktora için)
 • En az 5 yıllık mesleki deneyim (DBA için)
 • Anlama ve konuşma, okuma ve yazma konularında yeterli düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak
 • Kurumların dijital öğrenme platformuyla çalışmak için temel dijital yeterlilikler
 • Mükemmel kişisel motivasyon
 • Mükemmel takım çalışması
 • Belirtilen gerekliliklere uymayan adaylar Önceki Öğrenimin Tanınmasını talep edebilirler

Lisansüstü dereceler (Yüksek Lisans dereceleri, PGCerts, PGDipl)

Öğrenciler Yüksek Lisans derslerimize, Lisansüstü Sertifika ve Diplomalarımızın yanı sıra Ödül derslerimize aşağıdaki kriterlere göre katılabilirler.

 • EQF Seviye 6 yeterlilikleri Lisans derecesi programı
 • En az 1 yıl mesleki deneyim
 • Anlama ve konuşma, okuma ve yazma konularında yeterli düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak
 • Kurumların dijital öğrenme platformuyla çalışmak için temel dijital yeterlilikler
 • Mükemmel kişisel motivasyon
 • Mükemmel takım çalışması
 • Belirtilen gerekliliklere uymayan adaylar Önceki Öğrenimin Tanınması için EIM talep edebilirler

 

akreditasyonlar

AACSB Akreditasyonlu

Öğrenci Görüşleri

Konumlar

 • Valletta

  Apt 5, 66, Old Theatre Street, Valletta VLT Malta, 1427, Valletta

  sorular