Keystone logo
emTunis Business School EMBA Dijital Dönüşüm Temelleri
emTunis Business School

EMBA Dijital Dönüşüm Temelleri

Tunis, Tunus

16 Months

Ingilizce, Fransızca, Aveste

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

harmanlanmış, Uzaktan Eğitim, Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

İşletme Yüksek Lisans Programı (MBA), kariyerlerini üst düzey eğitim yoluyla ilerletmeyi ve uluslararası akreditasyona sahip bir MBA Derecesi almayı hedefleyen yöneticiler, girişimciler ve danışmanlar için hazırlanmıştır.

Yöneticilerin artık sorumlu işletmeler ve daha iyi bir toplum için etkili dönüşümlere öncülük etmesi bekleniyor. Bu zorluğun üstesinden gelmeniz için sizi güçlendirmek, Executive yolunun amacıdır.

 • Yenilikçi bir pazarlama yaklaşımıyla hem yeni kurulan şirketler/KOBİ'ler hem de büyük şirketler bağlamında büyüyen pazarlama ve iş geliştirme ruhunu geliştirmek ve pekiştirmek
 • Organizasyonların geleceğinde lider bir rol oynamak için yetkinliklerinizi geliştirin
 • Yeni olasılıkları, yeni düşünme, yaratma ve yenilik yapma yollarını keşfedin
 • Etkinizi profesyonel ve kişisel gelişim modülünde genişletin.

Dijital devrim, şirketin ekonomik ortamını, iş modelini, ticari ilişkilerini, organizasyonunu ve çalışma yöntemlerini dönüştürdü. Bu dönüşümler ister istemez liderlere yeni meydan okumalar dayatıyor. Yeni değer yaratma kalıplarını hesaba katarak iş modelini yeniden düşünmeliyiz.

EMBA Dijital Dönüşüm, liderlerin dönüşüm ve inovasyona liderlik edebilme becerilerini artırmayı ve inovasyonun önündeki kurumsal engellerin üstesinden gelmek ve işlevler veya işletmeler içinde başarılı dönüşümler sağlamak için pratik liderlik becerileri geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Seçmek için nedenler emTunis Business School

Çevik ve Esnek

Kampüste, çevrimiçi, karma veya modül modül. İsteğe bağlı olarak tüm Executive programları çalıştırılabilir. emTunis profesyonel hayatınıza en uygun ritmi seçmenizi sağlar. İsteğiniz üzerine bir öğretmen, mesleki sorumluluklarınızı yerine getirmeye devam edebilmeniz ve derslerimizden uygun bir hızda yararlanabilmeniz için en uygun seçimi yapmanıza yardımcı olabilir.

Yönetici Program Uzmanı

emTunis, yönetici eğitiminde uzmanlaşmış bir kurumdur. Öğretilerinizi öğrencilerle asla paylaşmayacaksınız. bölüm başkanlarımız öğretimimizde kullanılan andragoji tekniklerini geliştirmek için çok zaman harcıyorlar. Yöneticilere öğretmenlik yapmakla gençlere öğretmekle alakası yok. Not: Andragoji, yetişkinlerin yaşam boyu eğitimini anlama (teori) ve destekleme (uygulama) bilimidir.

Etkili verimli

Kampüse başlama seçiminize bağlı olarak, 16 aylık bir süre boyunca işten uzakta sadece 60 ila 64 gün arasında ihtiyaç duyulan EMBA'mız, en iyi işletme derecesine giden en verimli yollardan biridir. Profesyonellerden, akademisyenlerden ve koçlardan oluşan tüm kadromuz, programları optimize etmek ve daha verimli hale getirmek için her yıl programları revize eder.

Çok Kültürlü ve Çok Dilli

Tunus bir Afrika, Akdeniz ve Arap ülkesidir. Avrupa'dan bir saat uzaklıkta ve 3000 yılı aşkın bir etnik karışım geçmişiyle Tunus, şüphesiz çeşitliliği, dahil etmeyi ve hoşgörüyü öğretmek için dünyadaki en iyi yerdir. Yönetici programlarımız 3 dilde sunulmaktadır: İngilizce, Fransızca ve Arapça.

Akreditasyonlar

emTunis Business School Tunus devleti tarafından akredite edilmiş bir profesyonel ve yönetici yetiştirme okuludur. Tüm EDBA'larımız, Fransız devleti tarafından akreditasyona erişim sağlayan bir Fransız işletme okuluyla ortaklaşa gerçekleştirilir.

Bir Tunuslu ve bir Fransız olmak üzere iki derece ile, becerilerinizin dünyanın hemen hemen tüm ülkelerinde tanındığından emin olabilirsiniz.

Kariyer fırsatları

kabul

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • E-ticaret veya Satış Uzmanlığı ile MBA Dijital Pazarlama
  • Madrid, İspanya
  • Spain Online, İspanya
 • Dijital Pazarlama ve Sosyal Medyada Online Executive MBA
  • Oxford, Birleşik Krallık
 • Dijital Pazarlamada Konsantrasyonlu MBA
  • Davie, Amerika Birleşik Devletleri