Keystone logo
© Carrianna Field
ESIE

ESIE

ESIE

Tanıtım

ESIE , eğitim modelini esnek ve yenilikçi bir metodoloji ile yeniden icat etmek, kaynak ve zaman açısından daha da erişilebilir kılmak amacıyla kurulan seçkin CES Cardenal Cisneros'un işletme okulu olarak oluşturulmuştur.

Profesyonel geleceğinizi yeniden keşfediyoruz

İK, Finans, Pazarlama ve Teknolojik Operasyonlar alanındaki sonuçları değerlendirerek gerçek zamanlı olarak en iyi kararları alabilmeniz için tüm beceri ve yeteneklerinizi geliştirerek profesyonel kariyerinize 180º dönüyoruz.

Üstel Bilgi

ESIE , muhteşem fakültemiz, %100 uygulamalı sınıflarımız, yenilikçi sanal kampüsümüz, mükemmel kariyer hizmetlerimiz ve kampüslerimizdeki yoğun sürükleyici oturumlarımız sayesinde becerilerini ve yeteneklerini geliştirmeye yardımcı olarak insanları iş geleceğinin bir sonraki liderlerine dönüştürüyoruz. Madrid.

ESIE öğrenmenin en iyi yolunun duygulardan geçtiğine inanıyoruz ve sizi karar vermeniz gereken iş durumlarına tabi tutuyoruz. Her öğrenme bir duyguyla bağlantılıdır.

Her konu, teorinin farklı gerçek iş vakaları kullanılarak açıklandığı ve Vaka Yöntemi kullanılarak analiz edildiği 90 dakikalık 10 oturumdan oluşur.

Derslerden en iyi şekilde yararlanmak için öğrencilerin vakaları önceden kendi başlarına hazırlamaları gerekir.

Kişisel-profesyonel uzlaşma

Öğrencinin kişisel ve profesyonel ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyum sağlıyoruz. 1 yıl süren kurs, çevrimiçi bir metodoloji sayesinde, eğitimimizin en uygun fiyatlı öğretimi sunmasını sağlayan harmanlanmış ve canlı dersler sayesinde toplam 3 erişim çağrısına sahiptir.

Yüksek kaliteli lisansüstü eğitim

Sizi farklı pratik senaryolarda aktif bir konu haline getiren, ekibinizi yönetmeyi ve motive etmeyi, şirket cirosunu artırmayı, yeni ürünler başlatmayı, yeni bölümler açıp kapatmayı, yeni pazarlara girmeyi, farklı kültürlerle çalışmayı ve farklı kültürlerle çalışmayı öğreneceğiniz özel bir MBA'e sahibiz. Sizi gerçek bir iş lideri yapacak diğer birçok durumun yanı sıra şirketin üretken operasyonlarını optimize edin.

Birinci seviye çift derece

İşletme okulumuz Madrid'deki CES Cardenal Cisneros ile ilişkilidir, bu nedenle Yüksek Lisans Final Projesinin tesliminden sonra çift diploma alacaksınız.

Konumlar

  • Madrid

    Calle del General Díaz Porlier, 58, 28006, Madrid

programlar

    Kurum ayrıca şunları sunar:

    sorular