Keystone logo
European Institute of Applied Science and Management

European Institute of Applied Science and Management

European Institute of Applied Science and Management

Tanıtım

European Institute of Applied Science and Management, operasyonlar (EIASM, eski adıyla CBU), Çek Cumhuriyeti'nde profesyonel dereceler sunan modern özel eğitim kurumları arasında yer almaktadır. 2011 yılında kuruluşundan bu yana sürekli olarak yeni öğrenci akını çeken okul, birinci sınıf bir eğitim kurumu olarak ününü kanıtlamaktadır. Tanınmış bir akreditasyon kuruluşu ASIC UK tarafından Premier Kurum olarak akredite edilmiştir ve Prag'ın merkezinde yer almaktadır. EIASM, CPD (Sertifikalı Mesleki Gelişim) ve ICA'ya (Uluslararası Uyum Derneği) üye olmuştur.

EIASM, İngilizce olarak BBA, MBA ve DBA profesyonel programları sunarken, MBA ve DBA programları da Çekçe'dir. Ayrıca EIASM, esnek ve profesyonel gelişime olanak sağlamak için İleri Düzey kurslar olarak çeşitli uzmanlıklarda kısa dönemli kişiye özel araştırma stajları da sunmaktadır.

Birinci sınıf çevrimiçi destek sağlıyoruz. Çalışma materyalleri ve ilgili bilgiler, dünya çapında yüzlerce okul ve üniversite tarafından yaygın olarak kullanılan NEO E-Öğrenim Sisteminde öğrenciler için mevcuttur.

Çalışma Programları

EIASM, kalifiye profesyoneller ve deneyimli yöneticiler istihdam ederken, yılların deneyimini masaya getiriyor. EIASM'nin personeli, zengin akademik ve akademik olmayan deneyime sahip çeşitli geçmişlerden gelir ve bu, analitik beceriler ile saha tabanlı deneyimin iyi bir karışımına sahip olmamızı sağlar. Lütfen www.eiasm.cz adresinden öğretim görevlilerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin. Ayrıca fakülte yönetiminden sorumlu, güvenilir ve destekleyici bir kadro bulabilirsiniz.

İşbirliği

EIASM, dünya çapında 50'den fazla üniversite ile ortaklık ve öğrenci değişim anlaşmalarına dayanan köklü bir akademik ağa sahiptir. EIASM bir QISAN üyesidir.

Araştırma

Öğretim görevlileri, birçok alan ve uzmanlık alanında (örn. ekonomi, mühendislik, doğa bilimleri vb.) Ayrıca, 2013'ten bu yana, Web of Science Core veritabanında ve diğer indeksleme hizmetlerinde indekslenen yıllık uluslararası bir konferans düzenledik. Açık erişimi destekliyoruz ve Açık Dergi Sistemini kullanıyoruz.

ASIC Akreditasyonu

EIASM, ASIC tarafından bir Premier kurum olarak akredite edilmiştir. ASIC akreditasyonu bir eğitim standardıdır:

 • Birleşik Krallık Yüksek Akreditasyon Konseyi Ofsted tarafından onaylanmıştır.
 • İngiliz Hükümeti İçişleri Bakanlığı tarafından tanındı
 • BQF (İngiliz Kalite Vakfı) üyesi
 • ENQA'nın (Avrupa Kalite Güvence Ağı) bir iştiraki
 • NARIC (Ulusal Akademik Tanıma Bilgi Merkezleri) üyesi
 • ASIC, "Birleşik Krallık ve Dünya Çapında Eğitim Kurumları için Akreditasyon" kapsamı için bir sertifika olan ISO9001:2015'in gerekliliklerini değerlendirdi ve karşıladı.

QISAN (Quality International Study Abroad Network) üyesi olduk. Şu anda yeni lisans, yüksek lisans ve doktora programları sunuyoruz.

Mezun Standartları

Değişmeyen tek şeyin kalıcı bir değişim olduğu disiplinler arası ve yenilikçi bir ortamda öğrenciler arasında eleştirel yaklaşımı ve analitik düşünceyi destekliyoruz. Bu nedenle hedefimiz, hızlı bir şekilde bilgi toplayıp analiz edebilen, kişisel ve işle ilgili değişiklikleri başlatabilen, uygulayabilen ve yönetebilen, küresel, kültürlerarası karmaşık bir bakış açısına sahip mezunlara sahip olmaktır. Tipik mezunlar, liderlik yetenekleri olan değerli bir takım oyuncularıdır.

Görevimiz

EIASM, öğrencilerinin ve öğretim üyelerinin başarıları aracılığıyla sürekli iyileştirme ve mükemmellik taahhüdünü görmektedir.

EIASM, öğrencilere, öğretim üyelerine ve enstitünün daha geniş topluluğuna fayda sağlayan yerel, ulusal ve uluslararası bağlantılar tarafından geliştirilmiş daha güçlü bir kimlik öngörür.

Konumlar

 • Prague

  Pod Vodárenskou věží 1143/4, Praha 8, 182 00, Prague

  sorular