Keystone logo
European School of Data Science and Technology - ESDST

European School of Data Science and Technology - ESDST

European School of Data Science and Technology - ESDST

Tanıtım

ESDST hakkında:

Avrupa Veri Bilimi ve Teknolojisi Okulu (ESDST), veri bilimi, yapay zeka, makine öğrenimi, robotik, siber güvenlik, bulut bilişim vb. gibi teknik alanlarda eğitim sunma konusunda uzmanlaşmıştır.Bizimle yalnızca öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda tanınmış sertifikalar ve dereceler kazanırsınız ve proje tabanlı hibrit öğrenme metodolojimizle portföy oluşturarak CV'nizi güçlendirin!

201353_Technology-3.png

ESDST, Fransa Çalışma Bakanlığı, RNCP tarafından akredite edilen dereceler sunmak üzere ortaklaşa çalışıyor. Ayrıca Avrupa Veri Bilimleri ve Teknolojisi Okulu (ESDST), CH23/00000103 sertifika numarasıyla İsviçre EduQua sertifikalı bir kurumdur. EduQua sertifikası, ESDST tarafından sunulan eğitimin kalitesinin bir kanıtıdır. Üstelik kurslarımız öğrencilere derinlemesine bilgi vererek AWS, Microsoft, Databricks, Google ve daha fazlasından sektör sertifikaları almalarına olanak tanıyor. Yüksek Lisans programlarımızın her biri, Fransa Çalışma Bakanlığı tarafından tanınan derece ve dört İsviçre Eduqua sertifikalı Sertifika ve sektör danışmanınızdan bir referans mektubu kazanma fırsatı sunar.

Grubumuzun 80'den fazla ülkeden 5400'den fazla mezunuyla yetişkin eğitimindeki 15 yılı aşkın deneyiminden yararlanarak, yalnızca yetişkin öğrenciler için tasarlanmış hibrit bir öğretim metodolojisi geliştirdik. Kurs tasarımına yönelik, kurs içeriğinin şekillendirilmesinde ve son teknolojiye sahip e-kampüsümüz aracılığıyla sunulmasında endüstri profesyonelleri ve akademik profesörlerin işbirliğini içeren üç aşamalı bir yaklaşımı titizlikle oluşturduk. Ayrıca, tutarlı iletişimi teşvik etmek için her öğrenciyi özel bir Öğrenci Başarı Yöneticisiyle eşleştiriyoruz. Canlı eğitim kamplarımız ve mentorluğumuz, öğrencilerin kavramların uygulanmasını öğrenmek için endüstri profesyonelleriyle etkileşime girmesine olanak tanır.

Bahsi geçen bu dinamik sinerji, kurslarımızın akademik titizlik ile uygulamalı, pratik eğitimin uyumlu bir karışımını elde etmesini garanti eder. Andragojimiz, hem akademik hem de endüstri profesyonellerinin mentorluğundan yararlanırken, 7/24, size uygun zamanda öğrenmenizi sağlar.

201354_Technology-2.png

Gerçek dünyadaki sorunları çözmek için kavramsal çerçeveleri uygulamanıza olanak tanıyan proje tabanlı öğrenmeye öncelik veriyoruz. Her kurs, önemli bir Bitirme Danışmanlık Projesi ile sonuçlanan projeler aracılığıyla değerlendirilir. Bu yaklaşım, programın tamamlanmasının ardından en az 13'ten fazla proje içeren kapsamlı bir portföy veya CV geliştirmenize olanak tanır. Çeşitli projelerle zenginleştirilmiş bir CV'nin etkisini hayal edin.

Veri Uzmanı olarak yolculuğunuzu dönüştürmeye hazır mısınız?

Sizi bekleyen heyecan verici fırsatları keşfetmek için bugün bizimle iletişime geçin!

ESDST neden sizin için mükemmel bir seçim!

Kaliteli Eğitime Giden Yolunuz olan ESDST ile Potansiyelinizi Ortaya Çıkarın!

Avrupa Veri Bilimi ve Teknolojisi Okulu (ESDST), tercih ettiğiniz modda kişiselleştirilmiş, en kaliteli eğitim fırsatını sunar. Eğitimi online ve kampüste olmak üzere 2 modelde sunuyoruz. Ücretli izin alamayan çalışan profesyoneller, eğitimlerini çevrimiçi ortamda rekabet edebilirler.

Sınıf ortamını tercih edenler, elverişli bir öğrenme ortamını teşvik etmek için son teknoloji bilgisayar laboratuvarları, dil tesisleri ve mükemmel spor olanaklarıyla donatılmış, Fransa'daki son teknolojiye sahip kampüsümüzde eğitim almayı tercih edebilirler.

Didaktik Modelimiz:

Grubumuzun yetişkin öğrenimindeki 15 yılı aşkın varlığıyla Online eğitimde öncüyüz. Öğrencilerin öğrenme sürecine dahil olduğu Aktif öğrenme stratejileriyle mümkün olan yetkinlik geliştirmenin mümkün olduğuna inanıyoruz. Bunu başarmak için kurs tasarımına ve akademik sunuma yönelik, kişiselleştirilebilen ve 7/24 kullanılabilen 3 aşamalı yaklaşımı uyarladık. Müfredatımız, pratik ders içeriği ve akademik titizlik sağlamak amacıyla endüstri profesyonelleri ve eğitim uzmanları tarafından birlikte tasarlanmıştır. Tüm öğrenciler çalışmalarını e-kampüsümüz aracılığıyla kişiselleştirir. Zamanında yanıt verilmesini sağlamak için her öğrenciye bir öğrenci başarı yöneticisi atanır. Size kolaylık sağlamak için kaydedilen düzenli misafir oturumları ve Canlı Eğitim Kampları düzenliyoruz.

Derinlemesine Müfredat

Özel bir teknoloji okulu olarak, teknoloji alanında derinlemesine eğitim ve araştırma sağlamaya kararlıyız. Müfredatımız, ister kariyer değişikliği istiyor olun, ister kuruluşunuzda ilerlemeyi hedefliyor olun, sizi sektördeki başarıya hazırlamak için tasarlanmıştır. Müfredatımız sektör profesyonelleri tarafından incelenerek mevcut iş piyasası talepleriyle uyumlu olması sağlanmıştır.

Müfredatımızın, işe girmek için gerekli öğrenimi sunmak üzere sektör profesyonelleri tarafından incelenmiş olmasından gurur duyuyoruz.

Üst düzey Yöneticileri ve Sektör Profesyonellerini hazırlayacak programlar!

Öğrencilerin her türlü geçmişine uygun çeşitli programlar sunuyoruz. Programlarımızın tipik hedef grubu aşağıdaki gibidir:

201358_Technology-5.png
 • Yönetim Liderleri: Yönetim geçmişine sahip veya veriye dayalı kararlar almayı öğrenmek isteyen üst düzey yönetici olmaya istekli herkes, öğreneceğiniz bu programlarda aşağıdaki programları değerlendirebilir (Yönetim + Veri araçları ve uygulamaları)
  • MBA İşletme Analizi
  • MBA Büyük Veri Yönetimi
  • MBA Veri Bilimi, Yapay Zeka ve Öğrenim
 • Faaliyet alanlarında derinlemesine araştırma yapmayı öğrenmek isteyen yöneticiler, öğreneceğiniz bu programlarda aşağıdaki programları değerlendirebilir (Yönetim + Yönetim Uzmanlıkları + Veri araçları ve uygulamaları), örneğin güzel gösterge tabloları hazırlamak, verileri kullanarak karar önerileri vermek, vesaire)
 • MBA İş Analitiği ve Zekası (Finansal Analitik)
 • MBA İş Analitiği ve Zekası (İnsan Kaynakları Analitiği)
 • MBA İş Analitiği ve Zekası (Spor Analitiği)
 • MBA İş Analitiği ve Zekası (Pazarlama Analitiği)
 • MBA İş Analitiği ve Zekası (Sağlık Hizmetleri Analitiği)
 • Teknoloji, veri, yapay zeka rollerinde çalışmak isteyen Teknoloji uzmanları ve yönetim geçmişine sahip, halihazırda derinlemesine teknoloji uygulamaları öğrenmek isteyen herkesin aşağıdaki programları dikkate alması teşvik edilir:
 • Msc Büyük Veri ve İş Analitiği
 • MSc Veri Bilimi, Makine Öğrenimi ve Yapay Zeka
 • Robotik için Yüksek Lisans Yapay Zeka

Teknolojiye dayalı kararlar alabilen yöneticilerin ortalama olarak daha yüksek maaş aldığını biliyor musunuz? Çeşitli kaynaklardan toplanan verilere göre son ankete göre, Veri Analitiği Liderinin ortalama maaşı 400.000 ABD Dolarının üzerindedir.

Teknolojiye dayalı kararlar verebilen yöneticilerin ortalama olarak daha yüksek maaşlar aldığını biliyor muydunuz? Örneğin Veri Analitiği Liderleri, son anketlere göre ortalama 400.000 ABD Dolarının üzerinde maaş kazanıyor.

Kariyerinizde öne çıkmaya ve ilerlemeye hazır mısınız?

Sizi sürekli genişleyen teknoloji ortamında parlamanız için donatan güvenilir kurumunuz ESDST'de bize katılın!

Öğrenci Görüşleri

Kampüs Özellikleri

Avrupa Veri Bilimi ve Teknolojisi Okulu'nun (ESDST) 2 kampüsü vardır: Çevrimiçi Kampüs ve Fransa Kampüsü.

Çevrimiçi Kampüs, 7/24 çalışmanıza, çalışmalarınızı kişiselleştirmenize ve kendi hızınızda öğrenmenize olanak tanır. Araştırmalar, bir kişinin sınıf içi öğretimin yalnızca %30-40'ını hatırladığını söylüyor; ancak çevrimiçi kampüsümüz sayesinde, Profesörün kayıtlarını duraklatabilir, yeniden dinleyebilir, yeniden öğrenebilir ve öğreniminizi vurgulamak için tekrar tekrar pratik yapabilirsiniz.

Fransa kampüsümüz, Fransa'nın kalbinde yer alan Châteauroux'da bulunmaktadır, 60.000 kişilik canlı bir topluluğa sahiptir ve Paris'ten sadece 2 saatlik güzel manzaralı bir tren yolculuğu mesafesinde elverişli bir konuma sahiptir. Bu stratejik konum, Fransa'nın ünlü destinasyonlarını keşfetmek ve güvenli bir konumda olmak için bir fırsatlar dünyasının kapılarını açıyor.

Öğretim olanakları olağanüstüdür: tam donanımlı sınıflar, Avrupa'da benzersiz bir dil laboratuvarı, bilgisayar laboratuvarları, revir vb. Altyapı tek kelimeyle benzersizdir: mutfağı olan bir restoran ve öğrencilere aylık tam yemek hizmeti satın alma seçeneği (3 X) gün), şehir takımı tarafından kullanılan profesyonel bir futbol sahası, tenis, badminton, voleybol ve basketbol sahaları, pinpon masaları, bilardo masası ve büyük ekran TV içeren bir bar, tümü öğrencilerin erişimine uygundur ve kampüs alanı içinde yer almaktadır. Stüdyolar, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları sırasında 200 sporcuyu ağırlayacak ve oldukça yüksek standartlarda olacak (temizlik, havlu ve çarşaf dahil). Öğrencilere şehir merkezi ve alışveriş merkezlerine gidiş-dönüş otobüsle ücretsiz toplu taşıma imkanı sunulmaktadır. Bisiklet kiralama seçeneği de bulunan bisiklet yolu da mevcuttur.

  kabul

  Ayrıntılı kabul koşulları için lütfen web sitemize bakın.

  Birisiyle konuşmak isterseniz lütfen bir sonraki Açık Toplantımıza katılıp katılamayacağınıza bakın. Açık evimizi, Yönetim eğitimi veren partner okulumuz Rushford Business School ile gerçekleştiriyoruz.

  Açık Ev'e kaydolmak için lütfen buraya tıklayın:

  https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZIkduygpz4rGdOYXLrCaaDWJaJf0a4s4d1q#/registration

  Bir sonraki açık toplantıyı bekleyemiyorsanız lütfen [email protected] adresine bir e-posta yazın.

  Burslar ve fon sağlama

  Avrupa Veri Bilimi ve Teknolojisi Okulu (ESDST) dünyanın her yerinden başvuru davet ediyor. Ülkelerinin para birimi o kadar güçlü olmayan öğrencilere yardımcı olmak, akademik başarılıları ve araştırmacıları motive etmek vb. için çeşitli zamanlarda çeşitli burslar sunuyoruz.

  Biz özel bir işletme okuluyuz ve bu nedenle ücret almak zorundayız, ancak geçmişte düşük gelirli ülkelerdeki öğrenciler %40'a kadar burs kazanabiliyorlardı.

  Lütfen burs başvurusunu bağlayıcı olmayan ücretsiz başvuruyla birlikte yapın. Kabul ekibimiz teklif edilen bursu inceleyip geri dönüş yapabilecektir.

  Konumlar

  • Châteauroux

   Voici l'adresse 2 chemin de Beaumont, , , Châteauroux

   • Baar

    Blegistrasse 15, 6340, Baar

    sorular