Keystone logo
European School of Data Science and Technology - ESDST

European School of Data Science and Technology - ESDST

European School of Data Science and Technology - ESDST

Tanıtım

ESDST, Rushford Business School'un James Lind Enstitüsü tarafından akredite edilmiş veri okuludur. Okul, derecesi Rushford Business School tarafından verilen Veri Bilimi ve Teknolojisi alanında daha yüksek dereceli programlar sunmaktadır.

Fakültemiz ve danışmanlarımız veri bilimcidir ve sektörde saygın konumlarda çalışırlar. Uygulamalı metodolojiyi gerçek veri seti ile kullanmayı öğretiyoruz ve derece bir danışmanlık bitirme projesi ile sonuçlanıyor. Bu, öğrencilerimizi birinci sınıf üst düzey yöneticiler ve veri bilimcileri olmaya teşvik etmek amacıyla yapılır.

Esnek akademik sunumumuz, öğrencilerin programlarımızı zaman taahhüdüne göre seçmelerine olanak tanır. %100 çevrimiçi programlarımız, dünyanın her yerinden gelen öğrenciler için çok uygundur. Programlarımız, birinci sınıf teknolojiden, uluslararası veri bilimi uzmanlarından ve en kaliteli eğitimden yararlanarak normal bir üniversite programına çevrimiçi eşdeğerlik sağlamak üzere tasarlanmıştır.

ESDST, veri bilimi, iş analitiği ve en son teknolojiler alanında teknik eğitim ve araştırmayı teşvik etmeyi amaçlamaktadır. ESDST'deki programlar, gerçek dünya sorunlarını verimli ve etkili bir şekilde çözmek için veri ve teknolojiyi kullanmalarını sağlayarak, yönetim ve teknik öğrencilere önemli bir avantaj sağlar. Veri ve Teknoloji, kişinin yaşamının ayrılmaz bir parçası haline geldi, bu nedenle, ister kişisel ister profesyonel yaşam olsun, insan yaşamının her alanında bu ikisinin takdir edilmesi zorunludur.

Programlar hem çevrimiçi hem de karma modda sunulur. Öğrenciler, kolaylıklarına göre modu seçme seçeneğine sahiptir. Tüm harmanlanmış bileşenler için çevrimiçi bir eşdeğer de sağlanmaktadır, bu nedenle, dünyanın neresinde yaşıyor olursanız olun, programlarınızı seçebilir ve bizimle çalışabilirsiniz.

İkisini de tanıyoruz; önceki dereceler ve önceki deneyimler, her düzeyde öğreniciler tarafından birikmiştir. Programın türüne ve süresine bağlı olarak kabul sırasında dikkate alınır.

Neden ESDST sizin için mükemmel bir seçim!

ESDST Avantajı

ESDST, sizi sektöre hazır hale getiren öğrenme çıktılarını elde etmeleri için öğrencileri güçlendirmeye yönelik tutarlı çabaların olduğu sonuç temelli bir yaklaşıma odaklanır. ESDST, çoğu işletme okulunun yaptığı gibi yalnızca giriş seviyesi bir pozisyon için değil, öğrencileri hayata hazırlayan sürdürülebilir akademisyenlere gerçekten inanır.

MOTTO'muz, meraklılarını kendilerini bir profesyonel ve bir insan olarak beslemek için her yolu denemeye teşvik eden RIIL'de yatmaktadır.

Sorumlu Akademisyenler

 • Kaliteli Eğitim - Kaliteli eğitimin öncüleri olarak, öğrencilerin gerekli becerilere sahip olduktan sonra gerekli düzeyde geçmelerini sağlayan bir çalışma düzeyi sürdürüyoruz. Ortak Üniversitelerimiz, Swiss EduQua gibi kaliteli eğitimleri ve uluslararası akreditasyon kuruluşlarıyla olan ortaklıkları nedeniyle zaten en iyi şekilde akredite edilmiştir.
 • Esnek Akademik Sunum – Eşzamanlı ve eşzamansız girdilerin yeterli bir karışımına sahip çevrimiçi ve harmanlanmış akademik sunum modelimiz, öğrenme girişimlerinizi planlamanıza olanak tanır. İçerik, e-kampüsünüz aracılığıyla 7x24 kullanılabilir.

Bilgi Teknolojisi

 • Veriye Dayalı Kararlar – Veri ve bilgi teknolojisi, herkesin kişisel ve profesyonel yaşamının ayrılmaz bir parçası haline geldi. ESDST, sizi veriye dayalı kararlar almaya hazırlar, bu da önerilerinizin meslektaşlarınıza kıyasla öne çıkmasını sağlar.
 • MS Excel – Her ESDST öğrencisi, iş verimliliğinizi artırmak için ücretsiz araçlardan biri olan MS Excel'de uzman olacaktır.
 • Kodlama ve Araçlar – Hangi programı seçtiğinize bağlı olarak, R veya Python'da kodlamayı ve örneğin panolarınızı oluşturmak için diğer çeşitli araçları öğreneceksiniz.

Endüstri Entegrasyonu

 • Mentorluk – Her bir ESDST öğrencisine, kişiselleştirilmiş kariyer yolunuzu birlikte planlayabileceğiniz bir endüstri danışmanı tahsis edilecektir.
 • Yerleştirme Hizmetleri – Yerleştirme için gerekli becerinin yanı sıra, ESDST size özgeçmişiniz, LinkedIn profiliniz ve mülakat becerilerinizi geliştirme konusunda yardımcı olan bir akademik koç sağlar. Bununla birlikte, endüstri hücremiz, endüstri ile profil görünürlüğünüzü geliştirmek için bir platform sağlar. Beceriler ve mülakat fırsatlarıyla, yerleştirilebileceğinizden eminiz.
 • Endüstri Ağı Oluşturma Etkinlikleri – Endüstri uzmanlarından öğrenmek, bu programın ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirle dışarı çıkıp tartışma fırsatı bulacağınız düzenli misafir oturumları düzenlenecektir. Ağ oluşturma, harmanlanmış programlar sırasında önemli bir husus olacaktır. Pek çok modül bile endüstri uzmanları tarafından birlikte öğretilecek ve böylece endüstri uzmanlarından çeşitli platformlarda öğrenmenize olanak tanıyacak ve evet, daha önce bahsedilen mentorluğu unutmamak gerek.
 • Danışmanlık Bitirme Projesi – Bir iş danışmanı olarak gerçek bir iş sorunu üzerinde çalışmaya, veri toplamaya ve şirkete çözümler önermeye ne dersiniz? Mevcut, doğru. Bu, derece programlarının öne çıkan bir parçasıdır. Size sadece bir yüksek lisans tezi fırsatı sunan diğer işletme okullarının aksine, ESDST size bir şirketle iş sorunlarını çözmek için işbirliği yapma fırsatı sunar.

Yaşam becerileri

 • Kültürler arası ortam – ESDST, dünyadaki tüm öğrencilerin birlikte çalışacağı uluslararası bir enstitüdür. Ülkeler arası bir proje üzerinde çalıştığınızı hayal edin, öğrenme muazzam olacaktır. Şirketler kültürler arası duyarlılığa milyonlarca dolar harcıyor, ancak bunu yalnızca çalışmalarınızdan elde edeceksiniz.
 • Liderlik Becerileri – Çalışma planınız sizin elinizde. Okurken çalışıyorsunuz, bu nedenle akademik sunumun tüm bileşenleri ve çalışma cepheniz için önceden plan yapıyorsunuz. Bu organizasyon becerileri, planlama ve öz motivasyon becerilerinizi geliştirir.
 • Sosyal beceriler ve İletişim – İletişim, bir lideri diğer profesyonellerden farklı kılar. Yazılı iletişiminiz ilerleyen her modülle daha da iyiye gidecek, sözlü iletişiminiz ise forum tartışma imkanları ile ilerleyecektir.

Konumlar

Konumlar
 • Geneva, İsviçre

sorular