Keystone logo
Exeed College

Exeed College

Exeed College

Tanıtım

Exeed College

2016 yılında tasarlanan Exeed College , Westford Education Group'un en yüksek puanlı çevrimiçi/yarı zamanlı akademik programlar sunan prestijli bir kuruluşudur. BAE merkezli birinci sınıf bir eğitim yönetimi sağlayıcısı olan Exeed College , GCC, Afrika, Asya, Güney'deki kapsamlı varlığı sayesinde işletme ve eğitimde Doktora programlarını, uzmanlaşmış MBA programlarını, eğitimde yüksek lisans programlarını ve çeşitli öğretmen yeterlilik programlarını kolaylaştırır. Doğu ve Avrupa ülkeleri. Önde gelen uluslararası üniversiteler ve ödül veren kuruluşlar tarafından sunulan istisnai eğitim programları, öğrencilerin kendilerini yeniden keşfetmelerini ve uzmanlık alanlarında üstün olmalarını sağlar.

Exeed College , birinci sınıf dereceler sunmak için olağanüstü öğrenci deneyimi, yüksek kaliteli öğretim, çığır açan araştırmalar ve birinci sınıf kuruluşlarla kapsamlı işbirliği sunmaya kendini adamış en üst sıradaki küresel üniversitelerle doğru akoru vurdu.

Universidad Católica de Murcia, İspanya, City University, Malezya, Woolf, Malta, Birleşik Krallık'taki Plymouth Marjon Üniversitesi ve ABD'deki Acacia Üniversitesi, Exeed College ile ortak olan başlıca üniversitelerdir.

Dijitalleşme yoluyla kitlelere kaliteli eğitim sunma konusundaki boşluğu doldurmanın güçlü bir savunucusu olan Exeed, teknolojinin gücünden yararlandı ve aşağıdakileri içeren son teknolojiye sahip bir sanal öğrenme ortamı (VLE) platformunun entegrasyonu yoluyla dijital bir ekosistem yarattı. Senkron ve asenkron öğretim sunabilen güçlü bir Öğrenme Yönetim Sistemi (LMS). En modern pedagojik araçların kullanılması, eksiksiz eğitim yazılımı ve çevrimiçi kütüphane, dünya çapındaki seçici öğrencilere birinci sınıf akademik derecelerin ve profesyonel programların kusursuz bir şekilde sunulmasını sağlar.

Birinci sınıf yönetici eğitimi, öğretmen eğitimi ve niteliklerinin kolaylaştırıcısı olan Exeed College , endüstri ve akademi alanında onlarca yıllık deneyime sahip ünlü üniversitelerde eğitim almış seçkin uluslararası öğretim üyelerine sahiptir.

Exeed College kapsayıcılığı, eşitliği ve çeşitliliği savunur ve neredeyse 50'den fazla milletten ve 10'dan fazla endüstri sektöründen gelen zengin ve çeşitli öğrenci demografisiyle gurur duyar.

Misyon

Misyonumuz, 21. yüzyılda çalışan profesyonelleri akademik ihtiyaçlarını ve aktarılabilir becerilerini karşılamak için kapsamlı bilgi ile güçlendirmek için işletme ve yönetim alanlarında dünya çapında tanınmış ve akredite yüksek lisans programları ve öğretmen eğitimi nitelikleri sunmaktır. Çalışan profesyonellerin bilgi edinmeleri, derin içgörüler kazanmaları ve bu tür öğrenimlerin işyeri uygulamasında ustalaşmaları için sağlam bir platform; büyük organizasyonlar, sürdürülebilir topluluklar ve dolayısıyla etik ve dürüstlüğü destekleyen ilerici bir ulus oluşturmaya katkıda bulunuyoruz.

Vizyon

Exeed College , çalışan profesyonelleri ve uygulayıcıları kendi uygulama alanlarında uzman ve lider olmaları için donatmak, zenginleştirmek ve güçlendirmek için tanınan ve akredite edilmiş yüksek öğrenim, yönetici eğitimi ve sürekli eğitimin önde gelen küresel sağlayıcıları arasında olmayı öngörmektedir.

Konumlar

 • Sharjah

  Suite 704, City Gate Tower, AL Ittihad Road, 515000, Sharjah

 • Oman Online

  Oman Online, Umman

  • Saudi Arabia Online

   Saudi Arabia Online, Suudi Arabistan

   • Singapore Online

    Singapore Online, Singapur

    • India Online

     India Online, Hindistan

     • Dubai

      Exeed School of Business and Finance, Al Nahda, , Dubai

      • Nigeria Online

       Nigeria Online, Nijerya

       • Abu Dhabi

        Abu Dhabi, Birleşik Arap Emirlikleri

        • Malaysia Online

         Malaysia Online, Malezya

         sorular