Keystone logo
Exeed College

Exeed College

Exeed College

Tanıtım

Hakkında Exeed College

Exeed College2016'da tasavvur edilen Westford Education Group'un en yüksek puan alan çevrimiçi/yarı zamanlı akademik programlar sunan prestijli bir kuruluşudur. BAE'de bulunan birinci sınıf bir eğitim yönetimi sağlayıcısı olan Exeed College , GCC, Afrika, Asya, Afrika ve Asya'daki kapsamlı varlığı sayesinde işletme ve eğitim alanında Doktora programlarını, özel MBA programlarını, eğitim alanında yüksek lisans programlarını ve çeşitli öğretmen yeterlilik programlarını kolaylaştırır. Güneydoğu ve Avrupa ülkeleri. Önde gelen uluslararası üniversiteler ve ödüllendirme kuruluşları tarafından sunulan istisnai eğitim programları, öğrencilerin kendilerini yeniden keşfetmelerini ve uzmanlık alanlarında mükemmelleşmelerini sağlar.

Birinci sınıf dereceler sunmak için Exeed College , olağanüstü öğrenci deneyimi, yüksek kaliteli öğretim, çığır açan araştırmalar ve birinci sınıf kuruluşlarla kapsamlı iş birliği sunmaya kendini adamış birinci sınıf dünya üniversiteleriyle doğru ilgiyi yakaladı.

Universidad Católica de Murcia, İspanya, City Üniversitesi, Malezya, Liverpool John Moores Üniversitesi, Birleşik Krallık'ta Güney Galler Üniversitesi ve Plymouth Marjon Üniversitesi, ABD'de Acacia Üniversitesi ve Carolina Üniversitesi, Exeed College ile iş ortaklığı yapan başlıca üniversitelerdir.

Misyon

Misyonumuz, 21. yüzyılın çalışan profesyonellerini akademik ihtiyaçlarını ve aktarılabilir becerilerini karşılamak için kapsamlı bilgi ile güçlendirmek için işletme ve yönetim alanlarında dünya çapında tanınan ve akredite edilmiş yüksek lisans programları ve öğretmen eğitimi nitelikleri sunmaktır. Çalışan profesyonellerin bilgi edinmeleri, derin içgörüler edinmeleri ve bu tür öğrenimlerin iş yerinde uygulamada ustalaşmaları için sağlam bir platform; büyük kuruluşlar, sürdürülebilir topluluklar ve dolayısıyla etik ve dürüstlüğü destekleyen ilerici bir ulus oluşturmaya katkıda bulunuyoruz.

Görüş

Exeed College çalışan profesyonelleri ve uygulayıcıları kendi uygulama alanlarında uzman ve lider olmaları için donatmak, zenginleştirmek ve güçlendirmek amacıyla tanınan ve akredite edilmiş yüksek öğrenim, yönetici eğitimi ve sürekli eğitimin önde gelen küresel sağlayıcıları arasında olmayı öngörmektedir.

Konumlar

 • Sharjah

  Suite 704, City Gate Tower, AL Ittihad Road, 515000, Sharjah

 • Oman Online

  Oman Online, Umman

  • Saudi Arabia Online

   Saudi Arabia Online, Suudi Arabistan

   • Singapore Online

    Singapore Online, Singapur

    • India Online

     India Online, Hindistan

     • Dubai

      Exeed School of Business and Finance, Al Nahda, , Dubai

      • Nigeria Online

       Nigeria Online, Nijerya

       • Abu Dhabi

        Abu Dhabi, Birleşik Arap Emirlikleri

        • Malaysia Online

         Malaysia Online, Malezya

         sorular