Keystone logo
Exeed College Operasyon ve Proje Yönetiminde MBA - UCAM, İspanya
Exeed College

Operasyon ve Proje Yönetiminde MBA - UCAM, İspanya

Sharjah, Birleşik Arap Emirlikleri

12 Months

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

AED 32.000 / per course

Uzaktan Eğitim

Tanıtım

Projenin başarısından ve başarısızlığından bir Operasyon ve Proje Yöneticisi sorumludur. Bir proje yöneticisinin sorumlulukları, genel operasyonları yönetmenin yanı sıra projelerin planlanması, yürütülmesi ve kapatılmasını içerir. Bir proje, çıktılar, sonuçlar veya faydalar açısından tanımlanabilecek, planlanmış hedeflere ulaşmak için üstlenilen benzersiz, geçici bir çabadır. Operasyonlar ve Proje Yönetimi (OPM), proje başarısına ulaşmak için süreçlerin, yöntemlerin, becerilerin ve deneyimin uygulanmasını kapsayan bir yönetim dalıdır. Project Management Body of Knowledge (PMBOK) 6. baskıya göre tasarlanan bu programın temel odak noktası beş süreç grubudur, yani başlatma, planlama, yürütme, izleme, kontrol etme ve kapatma. Operasyon Yöneticileri ve Proje Yöneticileri için tasarlanan program, stratejik proje yönetimi, uygulama, stratejik tedarik zincirleri, tedarik zincirleri ile organizasyon iş hedefleri arasındaki ilişki ve iş operasyonları yönetimi ile ilgili modüllere sahiptir.

Operasyon ve Proje Yönetiminde bir yıllık çevrimiçi MBA, operasyonlar alanında veya proje yönetimi alanında harika bir kariyer bekleyen işletme yöneticileri için tasarlanmış kapsamlı bir programdır. Programı tamamladıktan sonra, öğrencilere Cambridge International Qualifications, İngiltere'den Operasyon ve Proje Yönetimi alanında yüksek lisans diploması ve Universidad Catolica de Murcia, UCAM'dan Operasyon ve Proje Yönetimi alanında MBA derecesi verilecektir.

Operasyon ve Proje Yönetimi alanında MBA programına kaydolan öğrenciler, Uluslararası İnsan Kaynakları, Stratejik Değişim Yönetimi, Stratejik Yönetim ve Liderlik ve Operasyon Yönetimi ile ilgili temel modülleri ve Tedarik Zinciri, Nakliye ve Lojistik Yönetimi, Operasyon Yönetimi ve Stratejik Proje Yönetimi alanlarında uzmanlaşmış modülleri üstleneceklerdir. Birinci bölümde uygulama, ikinci bölümde ise öğrenciler Sosyo-Ekonomik-Hukuki Çevre modülünü ve tez çalışmasını alacaklardır.

UCAM Hakkında

1996 yılında kurulan Universidad Católica de Murcia, UCAM, Avrupa bölgesindeki tam akredite en hızlı büyüyen üniversitelerden biridir. BAE, Endonezya ve Singapur'daki öğrenim merkezleriyle İspanya'nın Murcia kentinde bulunan UCAM, işletme, sağlık, bilgisayar bilimi, spor yönetimi ve mühendislik dahil olmak üzere 163'ten fazla kurs sunmaktadır. Üniversite, Stanford Üniversitesi, Singapur Ulusal Üniversitesi ve Ulusal Teknoloji Üniversitesi dahil olmak üzere 360'tan fazla uluslararası üniversite ile stratejik ortaklığa sahiptir. UCAM aynı zamanda Erasmus Mundus ve Universia üyesidir. UCAM E-MBA programı bölgedeki ilk 10 arasında yer almaktadır ve üniversitenin şu anda 21000'den fazla aktif öğrencisi bulunmaktadır. UCAM, Genel Yönetimde MBA, İş Analitiğinde MBA, Operasyon ve Proje Yönetiminde MBA, Sağlık ve Güvenlik Liderliğinde MBA, Küresel Bankacılık ve Finansta MBA, Çevik Tedarik Zinciri Yönetiminde MBA, Küresel Sağlık Yönetiminde MBA, MBA programını akredite eder ve ödüllendirir Enerji ve Sürdürülebilirlik alanında, Muhasebe ve Finans alanında MBA ve Pazarlama Yönetiminde MBA.

kabul

Müfredat

Program Sonucu

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

sorular