Keystone logo
Faculdade Moraes Júnior (FMJ - MACKENZIE RIO)

Faculdade Moraes Júnior (FMJ - MACKENZIE RIO)

Faculdade Moraes Júnior (FMJ - MACKENZIE RIO)

Tanıtım

FMJ - Mackenzie Nehri talepleri karşısında, amaç, lüks alternatif yolların oluşturulmasını algılarlar ve güncel paradigmalar yorumlamak, yeni olanaklar hayal ve teklif edebilmek insani değerleri yetiştirmektir yükseköğretim Çok disiplinli, özel, bir kurumdur Çağdaşlık.

Kurumsal Proje FMJ - Mackenzie Nehri genişletmek ve bugünün mevcut yükseköğretim kurumlarına ilişkin geleneksel önerilerin ötesinde yenilik hedefliyor. Standart bir lise dayalı genişleme ve gerekli yenilik, var, aynı zamanda toplumun bilincini ve bu nedenle bilgi varlık, sadece bilgiyi, ancak eleştiri gerektirir bir kılavuz, gerçekliğin bir anlayış olarak ve yapı kooperatifi.

Bu özellikler, kurumsal tasarım prensibi, toplumla etkileşim olarak, öğretim / araştırma ve disiplinler arası entegre bir yöntem olarak sahip anlamına toplumsal koşullar, yeni bilgi üreten, deneme temelini gömer ve izin verir.

Misyon, Vizyon ve Değerler

Misyon

Vatandaşlık tam olarak uygulanması için, Tanrı'nın suretinde yaratılan insanı eğitin öğretim, araştırma ve yayım ve kültürel, sportif, sosyal ve ruhsal faaliyetleri, Çevre yoluyla kendini ve toplumun gelişimine katkıda bulunmak Hıristiyan inancını Reform.

Görünüm

Ilahi ve beşeri bilimler adamıştır günah Presbyterian kurum, hayırsever ve toplum profili gibi toplum tarafından kabul edilmesi için; öğretim, araştırma ve yayım mükemmellik sürekli peşinde özelliği; Reform Hıristiyan inancı ortamında, insanın ayrılmaz oluşumu için çalışıyoruz.

Değerler ve İlkeler

Kişisel yürütülmesinde: onurlu, karakter, dürüstlük ve mackenzista ruhu; Kişilerarası ilişkilerde: sadakat, karşılıklı saygı, anlayış, dürüstlük ve tevazu; Mesleki faaliyet kullanılmasında: etik, yetkinlik, yaratıcılık, disiplin, özveri ve istekli gönüllü; Karar sürecinde: konsensüs, adalet, hakikat, herkes için fırsat eşitliği için arama; Üniversite organları, birimler ve bölümler arasındaki ilişki: işbirliği, ekip ruhu, profesyonellik ve doğru iletişim; Diğer kurumlarla ilişkisi: sorumluluk, bağımsızlık ve şeffaflık; Toplumda: topluma katılım ve hizmet; Ve her zaman, mükemmellik bağı sevgi ile hareket ederler.

Konumlar

Konumlar
  • R. Buenos Aires, 283 - Centro, Rio de Janeiro - RJ, 20061-003, Brazil, , Rio de Janeiro

  • R. Buenos Aires, 283 - Centro, Rio de Janeiro - RJ, 20061-003, Brazil, , Rio de Janeiro

sorular