Keystone logo
FIA – Fundação Instituto de Administração

FIA – Fundação Instituto de Administração

FIA – Fundação Instituto de Administração

Tanıtım

1980 yılında başlatılan, Gelecek Araştırmaları Programı daha iyi tahmin kendi planlama süreçlerini iyileştirmede hem kamu hem de özel kuruluşların destek ve istenen gelecek inşası için fırsatlar iş ortamındaki değişikliklere başa ve uygulamak.

PROFUTURO Brezilya'da prim uluslararası MBA programları sorumludur. Ekibimiz her şirketin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış en yüksek uluslararası sağlayan MBA ve kısa süreli programlarda standart, yanı sıra şirket içi kurslar ile çalışır.

Araştırmada geniş arka plan, karşılaştıkları belirli özellikleri ve koşullara uygun gelişmiş müstakbel metodolojileri tarafından desteklenen danışmanlık bilgisine sahip şirketlerin önemli ölçüde katkıda bulunur.

Profuturo Programları:

Uluslararası Yönetici MBA - oluşturma ve uluslararası kurumsal strateji uygulamaktadır icra öğrencilerin Brezilya'nın en dinamik ve tecrübeli bir grup. Saygın ve üst düzey yöneticileri içinde pazar referansı. Çin, Hindistan, Avrupa ve ABD'ye Uluslararası seminer programının ayrılmaz bir parçası olarak yer almaktadır.

Uluslararası MBA - Gerçekten çok kültürlü MBA İngilizce öğretti ve Tam zamanlı eğitim ve Yarı zamanlı biçimlerinde sunulan. Şu anda, sınıfta 13 milletten ortalama bizim kültürel farkında ve çeşitli öğrenci artırılması ve dünyanın her yerinden bilgi, deneyim ve iş modelleri alışverişi odaklanmak, ABD Uluslararası çalışma gezisi ve bir danışmanlık projesi geliştirmek için fırsat faydalanmış ünlü Brezilyalı örgütler.

Amerika Mba - Kanada, ABD ve Meksika üst işletme okulları ile birlikte sunulan program, başlangıçta Brezilya'da çekirdek işletme yönetimi kavramları kapsar. Amerika en dinamik ekonomilerinden 15 deneyimli yöneticileri programın kadar ikinci bölümünde alışverişi ve eleştirel iş modelleri ve en iyi uygulamaları analiz etmek, her okulun uzmanlık dalmış her ülkede bir hafta katılmak. Ayrıca, tüm okullardan 4-6 öğrenci karma gruplar üçüncü ve son dönem sonunda müşteri organizasyona nihai sonuçları sunmak, dört ülkeden birinde uluslararası bir şirket için gerçek hayattan bir danışmanlık projesi üzerinde çalışmak Elbette.

Stratejik Danışmanlık ve Araştırma

Yönetici Eğitim - Açık kayıt ve In-şirket

 • Gelecek için Liderlik
 • Stratejik yönetim ve planlama
 • Profuturo Seminerleri
 • Uluslararası ve yurtiçi liderlik seminerleri
 • Uzmanlık Dersleri
 • In-şirket Kursları

Konumlar

 • São Paulo

  Profuturo – Programa de Estudos do Futuro R. José Alves Cunha Lima, 172, 05360-050, São Paulo

 • São Paulo

  FIA - Unidade Nações Unidas Avenida das Nações Unidas, 7221, 05425-902, São Paulo

sorular