Keystone logo
© Gdansk Foundation for Management Development
Gdansk Foundation for Management Development

Gdansk Foundation for Management Development

Gdansk Foundation for Management Development

Tanıtım

Biz Kimiz

Gdansk Foundation for Management Development (GFKM), büyük ve orta ölçekli yerli ve yabancı şirketlerin yönetici kadrosu ve çalışanları için eğitim, destek ve geliştirme projeleri sağlama konusunda uzmanlaşmış bir eğitim ve danışmanlık firmasıdır.

Polonya'daki en büyük ve en deneyimli eğitim kurumlarından biriyiz. Müşterilerimize olağanüstü bir özgünlük ve pratik değer sinerjisi sağlayan Executive MBA, şirket içi eğitim, açık eğitim, lisansüstü çalışmalar, koçluk programları ve danışmanlık projeleri dahil olmak üzere eksiksiz bir program yelpazesi sunuyoruz.

nasıl çalışırız

GFKM'de son teknoloji ve pratik çözümler kullanıyoruz. Ancak, belirli yöntemleri sırf onları kullanmak için kullanmıyoruz. Önemli olan, belirlenen hedef için optimum sonuçların elde edilmesidir. Executive MBA kursunda, geliştirme ve danışmanlık programları veya eğitim oturumları sırasında kullandığımız araçlar, katılımcıların derslerden en iyi şekilde yararlanabilmeleri için özenle seçilmektedir.

Kullandığımız araçlar arasında şunlar yer almaktadır:

Etkinlik Temelli Öğrenme

GFKM'deki eğitimler, çok sayıda vaka çalışması, alıştırma, gerçek hayattan örnekler, videolar ve bilgisayar simülasyonları dahil olmak üzere yoğun etkileşimli teknikler kullanılarak yürütülmektedir. Eğitmenler derslerinde düzenli olarak Etkinlik Temelli Öğrenmeyi (etkinlik gerçekleştirmeye dayalı öğrenme) uygularlar.

ABL'nin amacı öğretmenin rolünü değiştirir. Somut bilgiye sahip saygın bir otorite olmaktan ziyade öğrenmeyi kolaylaştırmaları onlar için daha önemlidir. Birisi bir şeyle ilgileniyorsa, bu bir sorun, spor veya başka bir etkinlik olsun, böyle bir kişinin onun hakkında daha fazla bilgi edinmesine yardımcı olunacaktır. Eğitim konuları, oyunların ve deneylerin daha fazla bilgiye giden yolu açtığı çekici bir biçimde sunulabilir.

Faaliyete Dayalı Öğrenme, belirli bir görevi yerine getirmek için en sık pratik nedenlerle çalışan yetişkinler için tasarlanmıştır. Yöntem, eğitim sürecini seçilen bir aktiviteye tabi kılmaktan ibarettir. Katılımcılar, eğitimleri sırasında belirli bir görevi (mini proje) tamamlamak ve üzerinde çalışmak için gerekli bilgi ve becerileri kazanırlar. ABL yöntemi, genellikle iş hayatındaki eğitim oturumları ve pratik becerilerin öğrenilmesi için en uygun yöntem olarak kabul edilir.

SDI – Güç Geliştirme Envanteri

SDI, iki durumda motivasyon faktörleri hakkında bilgi edinmeyi mümkün kılan bir araçtır:

  • her şey yolunda gittiğinde ve
  • Çatışma, çekişme ve stresli bir durum olduğunda.

Bazı insanların bizim üzerimizde neden bir etkisi olduğunu ve bizim onları nasıl etkileyebileceğimizi anlamamıza izin verdiği için önemli bir bilgidir! Bunun yanı sıra, insanlar arası ilişkilerin altında yatan gerçek mekanizmaları nasıl tanıyacağımızı ve mesajı daha esnek ve verimli bir şekilde iletmek için dilimizi nasıl ayarlayabileceğimizi öğrenebiliriz.

GFMD'deki danışmanlar, bir İngiliz şirketi tarafından SDI yönteminin kullanımıyla etkili eğitim sunmak üzere eğitilmiştir. Çalıştaylar sırasında öğrenciler, SDI yöntemine göre davranışları hakkında fikir veren anketleri doldururlar.

Insights Discovery®

Insights Discovery, kuruluşunuzun ve personelinin gelişimini destekleyen bir araçtır. Çalışma ortamınızdaki çalışma tarzlarını inceleyen bir ankettir. Aşağıdakiler sırasında kullanılabilir:

  • işe alım
  • çalışanlar arasındaki iletişimin iyileştirilmesi
  • müşterilerle müzakereler - ticari stratejiler için de iyi çalışır
  • ekip oluşturma sırasında üstleri tarafından çalışanların motivasyonu

Konumlar

  • Pomorska

    Aleja Grunwaldzka,472, 80-309, Pomorska

sorular