Keystone logo
GLC University

GLC University

GLC University

Tanıtım

Hakkımızda

2000 yılında başladığımızdan bu yana, cazip ücret yapılarıyla hem dünya çapında hem de akredite olmuş hem de uygun fiyatlı yüksek kaliteli bir eğitim veriyoruz.

Katma değerli derece programlarımız, bireylere kariyer hedeflerini ve hedeflerini gerçekleştirmeleri için çok gerçek bir fırsat sunmaktadır.

Ne Yapıyoruz

Sabah ya da akşam seansları olarak haftada beş gün düzenli dersler veriyoruz.

Dahası, teknolojinin gelişmesiyle, önceden planlanmış istişarelerin yanı sıra çevrimiçi öğrenme platformları aracılığıyla kurs materyali sunarak bir süre uğramış çalışan profesyonellere hizmet verebiliyoruz.

İngiltere ve Malezya'daki Ortak Üniversitelerimizle birlikte çalışıyoruz. Derslerini vermek ve Kayıtlı Öğrencilerimize Ortak Üniversitelerimizden imrenilen dereceler elde etmeleri için hazırlık yapmak ve yardımcı olmak.

İngiltere, yüksek öğrenim nitelikleri nedeniyle dünyaca ünlü olmaya devam ediyor ve odak noktamız, çalışan profesyonellerin 10 ay gibi kısa bir sürede en yüksek MBA derecesine sahip olmalarını sağlamak için Dubai'deki en son teknolojiye sahip tesislerimiz aracılığıyla bunları sunmak.

Ayrıca, bu programlar, öğrencilerimize farklı ülkelerin Göçmenlik Birimleri ile yaptıkları başvurularda referanslarına değer katan değerli puanlar kazanmalarına yardımcı olmaktadır.Dylan Gillis / Unsplash

GLC Ortak Kurumları

ATHE

İngiltere'den ATHE'nin Seviye 3, Seviye 4, Seviye 5 ve Seviye 7 programları için yetkili bir öğrenim merkeziyiz. ATHE'den kalifikasyon OFQUAL tarafından düzenlenir.

Gloucestershire Üniversitesi

2017 yılında TEF Gümüş'üne layık görülen Üniversite, öğrenim ve çıktıların öğrencileri için tutarlı olmasını sağlayan yüksek kaliteli öğretim sunar. Ayrıca, Birleşik Krallık'taki yüksek öğrenim için sürekli olarak "sıkı ulusal kalite gereklilikleri" ni aşıyorlar.

Universidad Azteca

Universidad Azteca, Meksika Federal Eğitim Sekreteri (RVOE) tarafından verilen ve Federal Eğitim Bakanlığı tarafından akredite edilen Çalışmaların Resmi Geçerliliği ile tanınan Chalco, Meksika'da bulunan özel bir üniversitedir.

Ofqual Nedir?

Yeterlilikler ve Sınavlar Bürosu Yönetmeliği (Ofqual), İngiltere'deki yeterliliklerin, sınavların ve değerlendirmelerin düzenleyicisi ve Kuzey İrlanda'daki mesleki yeterliliklerin düzenleyicisidir. Ödüllendiren kuruluşları, değerlendirmeleri ve sınavları izleyerek ve yeterliliklerin öğrencilerin, yüksek öğretim kurumlarının ve işverenlerin ihtiyaçlarını karşılamasını sağlamak için gerekli önlemleri alarak tüm niteliklerin ve değerlendirmelerin yüksek kalite standartlarına uygun olmasını sağlamaktan sorumludur. Ofqual, Parlamentoya ve Kuzey İrlanda Meclisine karşı sorumludur.

ATHE Nedir?

Eğitim ve Yüksek Öğrenim Ödülleri, birkaçını isimlendirmek için idari yönetim ve işletme gibi çok çeşitli nitelikler sağlar. ATHE öğrencileri bir derece elde etmek için harcadıkları zaman ve para miktarını yarıdan fazla azaltabilirler. Bunun nedeni, ATHE'nin, öğrencilerin bir yıl boyunca ATHE ile elde ettikleri her seviye için derece çalışmasını atlamasını sağlayan çeşitli üniversitelerle özel düzenlemelere sahip olmasıdır.

ATHE, Ofqual (İngiltere'deki düzenleyici kurum) tarafından düzenlenir ve Bilgi İnsani Gelişme Kurumu (KHDA) tarafından onaylanır. Bu, öğrencilerin Birleşik Krallık'taki bir dizi üniversiteye ve Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki herhangi bir üniversiteye girmesini sağlar.

GLC kime hizmet ediyor?

Kampüste tam zamanlı öğrenciler, okuldan ayrılma veya okulu bırakma ve çalışan yetişkinler gibi eğitim almak isteyen genç lise mezunlarına hitap ediyoruz.

Konumlar

Konumlar
  • 2nd Floor Almulla Plaza Iqra Management Consultancy, , Dubai

sorular