Keystone logo
Henley Business School Finland Executive MBA - Küresel
Henley Business School Finland

Executive MBA - Küresel

Helsinki, Finlandiya

21 Months

Ingilizce

Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 45.000 *

Kampüste

* seyahat masrafları hariç

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Pratik. Global. Yüksek lisans

Günümüzün küresel bağlantılı iş dünyası daha geniş bir perspektif, yeni beceriler ve farklı düşünme yolları gerektirir. Henley Executive MBA (EMBA) - Global, günümüzün karmaşık ve hızlı hareket eden küresel ekonomisinde çalışmanın zorluklarını ve fırsatlarını ele almaya hazır seçkin iş liderleri geliştirmek için tasarlanmıştır. Güçlü, sorumlu ve uyarlanabilir liderler geliştirir.

Öğrenmenizi mevcut küresel ve ilgili örgütsel konulara bağlayarak, Henley'in küresel EMBA'sının faydaları, kişisel olarak ve daha genel olarak şirketinize önemli bir YG sağlayacak şekilde açıkça ölçülebilir.

Henley EMBA - Global, tam zamanlı çalışmaya devam etmenize ve MBA yarı zamanlı çalışmanıza izin verecek şekilde yapılandırılmıştır. MBA derecenizi nasıl, ne zaman ve nerede elde edeceğiniz konusunda eğitim almak ve daha fazla esneklik almak için iş yerinden önemli bir süre ayıramazsanız idealdir. Programın 21 ayı boyunca, çok çeşitli yönetim geçmişlerine ve iş endüstrisine benzeyen profesyonellerle deneyimleri çalışacak ve paylaşacaksınız.

Henley EMBA - Global şu anda Finlandiya'da üniversite düzeyinde yüksek lisans derecesi sunan tek üçlü akredite EMBA programıdır. Bu nedenle Henley EMBA, Finlandiya KDV Yasasının 39 ve 40. bölümleri uyarınca KDV'den muaftır.

Sizi küresel iş dünyasına ve dünya çapındaki bir ağa bağlayacak zenginleştirici bir deneyim için Henley EMBA - Global'e katılın. Bunu kendi başınıza yapabileceğiniz en değerli yatırımlardan biri olarak bulacaksınız.

Küresel Henley EMBA, AMBA, EQUIS ve AACSB tarafından ve dünyadaki en ünlü MBA'ler arasında üçlü onaylıdır. En son sıralamaya göre, Henley Business School Finlandiya'da EMBA programlarının en üst sıradaki sağlayıcısıdır.

Bir Bakışta

 • Başlangıç tarihleri: Mayıs ve Ekim
 • Seyirci: Yarı zamanlı
 • Süre: 21 veya 27 ay
 • Atölyeler: 54 gün
 • Çalıştay yerleri: Çoğunlukla Helsinki'de, Danimarka, Almanya ve Birleşik Krallık'ta belirli atölyeler
 • Çalışma ziyaretleri: Güney Afrika ve ABD, Şili veya Çin'e isteğe bağlı çalışma ziyaretleri
 • Ödevler: 11 pratik ödev final araştırma projesi
 • e-Kaynaklar: e-öğrenme çevrimiçi veritabanları
 • ECTS: 90
 • Dil ingilizce
 • Fakülte: İngiltere Uluslararası
 • Eğitmenler: Konu alanı profesörleri Akademik Eğitmen desteği
 • Ücret (Finlandiya): 45.000 € (% 0 KDV)
 • Derece Seviyesi: Yüksek Lisans

Yönetici MBA programına genel bakış

Henley'de yönetim ve liderlik hakkında öğretmekten fazlasını yapıyoruz; yönetim için eylemde eğitim veriyoruz.

Henley Executive MBA (EMBA) - Global, müfredata ve araştırmaya küresel bir odaklanma, Henley uluslararası kampüslerinde sunulan modüller, çalışma gezilerini zenginleştirme ve çok uluslu bir kohort çizilen, gerçekten uluslararası bir deneyim sunan yarı zamanlı bir yüksek lisans programıdır. çeşitli sektörlerden ve endüstrilerden.

Henley EMBA - Global, her aşamayı başarıyla tamamlayan isteğe bağlı bir ödül yapısına sahip üç kilit aşamadan (90 AKTS) oluşur:

 • Aşama 1: Temel İşletme Temelleri (Sertifika)
  İnsanları, operasyonları ve finansmanı yönetmek gibi bir organizasyonu yönetmenin temel iş yönlerini öğreneceksiniz. Bu aşama, bir dizi işletme fonksiyonunda güçlü bir temel oluşturmakla ilgilidir.
 • Aşama 2: Strateji ve Bağlam - Paydaşları Yönetme (Diploma)
  Bu aşamada, paydaş yönetimi hakkında daha fazla bilgi ve sağlam bir strateji oluşturmak için gereken iş seçimleri etrafındaki bağlam hakkında bilgi sahibi olacaksınız.
 • Aşama 3: Liderliği Daha Yüksek Bir Seviyeye Çıkarma (Yüksek Lisans derecesi)
  Organizasyonlardaki değişimin karmaşıklığını ve bir şirketi bunlar aracılığıyla nasıl etkileyip yöneteceğinizi inceleyeceksiniz.

Kişisel gelişim, kariyer, liderlik ve mesleki gelişim yanında Henley EMBA'nın tüm aşamalarından geçerek kişisel ve profesyonel gelişim için entegre bir süreç sağlar.

Eğitiminiz boyunca, programdan geliştirilen bilgi ve becerileri uygulayarak 11 pratik ödev yazacaksınız. Ödevler, mevcut ilgili konulara dayanır, yeteneklerinizi gösterir ve kuruluşunuza değerli bir katkıda bulunur.

Henley EMBA - Global, çalışmalarınız için kapsamlı ve geniş kapsamlı bir çerçeve sunan 14 çekirdek çalışma modülünden oluşmaktadır. Ayrıca, program uzmanlaşmanıza izin veren bir dizi seçmeli modül ve araştırma tabanlı bir proje içermektedir.

Executive MBA öğrenme deneyimi

Program, akademisyenlerimizin teorik ve gerçek dünya bilgilerini birleştiriyor. İşletmeyi hayata geçirmek, titiz ve yuvarlak bir öğrenme deneyimi sağlamak amacıyla uygulamalı uygulamalı öğrenme sağlar.

Öğrenme yaklaşımımız, akademisyenler ve akranlar ile yüz yüze yüksek düzeyde etkileşim, kişisel katkı, grup işbirliği, kişisel gelişim, liderlik ve profesyonel gelişim ve koçluğu içerir.

Kariyerinizde anlıyoruz, zaten orada bulundunuz, bunu yaptınız. ' Bu, en anlamlı görüşlerin yaparak öğrenmekten geldiğine inancımızı destekliyor. Öğretimimizi gerçek dünyadaki ikilemler ve iş seçenekleri etrafında düzenliyoruz.

Henley Executive MBA (EMBA) - Global için okurken çalışanlar, portföylerine etkileyici bir çalışma eklerken işverenlerine de önemli bir değer kazandırıyorlar. Son derece pratik programımızdan geliştirdiğiniz bilgi ve beceriler hemen işyerinde uygulanabilir. Değerlendirilen ödevler, kurumunuza değerli bir katkı yaratarak mevcut sorunlara dayanabilir.

Henley EMBA - Global, somut, önemli ve kalıcı beceriler, bilgi ve bağlantılar sağlar.

İşbirliği

Henley rekabetten çok işbirliğine vurgu yapar. Henley'nin küresel EMBA'si oldukça katılımcıdır - hem bireysel katkılara hem de takım tabanlı öğrenmeye değer veriyoruz. Program üyeleri, kaçınılmaz olarak yol boyunca ekipler için zorluk oluşturan çeşitli becerilere ve kültürel yönelime sahip farklı sektörlerden gelir.

Kişisel Gelişim

Henley'de, temel hedeflerinizden birinin kendinizi bir birey olarak geliştirmek olduğunun farkındayız. Yönetim becerilerini geliştirmek ve bilemek ve küresel pazardaki üst düzey liderlik zorluklarına hazırlanmak için güçlü yönlerinizle çalışıyoruz. Kişisel gelişimi programımızın bel kemiği olarak görüyoruz, sadece ayrı çalışılacak bir modül olarak değil. Bu nedenle, yolculuğunuz boyunca sizi destekleyecek sürekli bir kişisel gelişim unsuru vardır.

Kariyer, liderlik ve mesleki gelişim

Henley EMBA - Global, kariyer, liderlik ve profesyonel gelişim için birçok fırsat sunmaktadır. IQ'nin yanı sıra, büyük liderler duygusal, kültürel ve politik zekaya ihtiyaç duyarlar - aynı zamanda başkalarına ellerinden gelenin en iyisini yapmaları için ilham vererek ve çalışanlarının ve müşterilerinin gönlünü ve aklını kazanma konusunda dönüştürücü değişimi sağlayacak becerilere de ihtiyaç duyarlar. Mezunlarımızın kendi kaderlerinin efendisi olmalarını, kariyer sahipliğini almalarını ve kendileri için orijinal olan bir yol gösterme konusunda güven duymalarını istiyoruz.

Antrenörlük

Koçluk, daha iyi bir lider olma yolculuğunuzda önemli bir rol oynayacaktır. Uluslararası olarak onaylanmış yönetici koçlarından oluşan bir havuz, kişisel ve liderlik gelişiminizdeki bir dizi kişisel koçluk seansı boyunca sizi destekleyecek ve tüm potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Bu oturumlar boyunca, iyileştirmeyi stratejileri ve kişisel ve kariyer gelişimine yönelik yapılandırılmış bir yaklaşımla öğrenerek her deneyimden maksimum kişisel öğrenmeyi kazanacaksınız.

Akademik Eğitmenler

Eğitiminiz boyunca Akademik Eğitmenlerimiz tarafından destekleneceksiniz. Öğrenme ve kişisel gelişim çabalarınızın her aşamasında sizi desteklemek ve program boyunca ilerlemenize yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışırlar.

Executive MBA avantajları

Henley Executive MBA (EMBA) - Global, sizi küresel işletmeye ve dünya çapında bir ağa bağlayacak zenginleştirici bir deneyimdir. Kendinize yapabileceğiniz en değerli yatırımlardan birini bulacaksınız.

Henley Executive MBA (EMBA) - Global, güçlü, sorumlu, uyarlanabilir ve uygun önlem almak için farklı durumsal perspektifleri tanımlayabilen seçkin iş liderleri geliştirmek için tasarlanmıştır.

Henley eğitimli iş liderleri, işin karmaşık olduğunu da takdir ediyor - herkese uyan tek bir yanıt yok. Karmaşıklıkla çalıştıklarından emin olurlar ve baskı altında sakin ve güvende kalırlar.

Programımız size ve şirketinize birçok fayda sağlar:

 • Üçlü akredite statüye sahip, uluslararası alanda tanınan bir işletme okulundan üniversite düzeyinde yüksek lisans derecesi.
 • Hem kişisel liderliğe hem de yönetim yeteneklerine güçlü bir şekilde odaklanılması nedeniyle yaşamı değiştiren deneyim.
 • Çalışma içeriği, öğretim üyeleri ve öğrenciler dahil olmak üzere son derece uluslararası deneyim.
 • Diğer deneyimli yöneticilerle gerçekten ödüllendirici bir öğrenme yolculuğu.
 • Gelişmiş bilgi ve becerileri işyerinde hemen uygulamanızı sağlayan son derece pratik bir program.
 • İlgili görevler, yeteneklerinizi sergilemek ve çalışmalarınızın ilk gününden kuruluşunuza değerli bir katkı sağlamak.
 • İşletmenizi ve çalışmalarınızı destekleyen on binlerce akademik ve sektörel çalışma kaynağına çevrimiçi erişim.
 • Gelişmiş İngilizce akıcılığı (akademik ve ticari).
 • Diğer yurtdışı ofislerinde yedek atölyeler.
 • Hayattaki diğer taahhütler değişirse çalışma molalarına izin verilir.
 • Çalışmalarınızın ilk gününden 170'ten fazla ülkede 75.000'den fazla kişiyle dünya çapında bir mezunlar ağına erişim.

EMBA - Global öğrenim ücretleri

Öğrenim ücreti:

 • 1. Aşama: 16.000 €
 • 2. Aşama: 16.000 €
 • 3. Aşama: 13.000 €

45.000 € (% 0 KDV) 1 , atölye eğitimi, eğitim materyalleri ve çevrimiçi hizmetler dahil.

Henley'nin global Executive MBA (EMBA) programı hakkında daha fazla bilgi edinmenin en iyi yollarından biri bilgilendirme toplantılarımıza katılmaktır.

Esnek ödeme seçenekleri

 • Tam program ücreti
 • Aşama ücreti
 • İki taksitte sahne ücreti

Şirket finansmanı

Henley EMBA'nin çalışmalarınıza başlamasından itibaren işvereninize nasıl faydalar sağlayabileceğini belirlemenize yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışıyoruz. İşvereninize hem finans hem de zaman açısından destek talep etmeleri için başvurabileceğiniz ayrıntılı bir iş vakası hazırlamanıza yardımcı olabiliriz.

Konaklama ve seyahat hakkında

Konaklama aşağıdakilere dahildir:

 • Yurtdışında alımın planlanmış atölyeleri
 • Yurtdışında alımın Planlanmış Küresel Daldırma Çalışmaları ve
 • Henley, İngiltere'deki yüz yüze seçmeli modüller

Seyahat masrafları hariçtir. İsteğe bağlı Uluslararası Çalışma Ziyareti seçmeli modülün maliyeti yukarıdaki ücrete dahil değildir.

1 KDV% 0, Finlandiya KDV Yasası'nın 39. ve 40. Bölümleri, KDV'den muaf eğitim hizmeti.

Executive MBA - Küresel uygulama

Henley EMBA - Global, yoğun ve ödüllendirici bir deneyimdir. Zorlayıcı, teşvik edici ve alakalı. Öğrencilerimizin çoğu hayatını değiştirdiğini söylüyor. Geleceğinizi geliştirmek ve şekillendirmek istiyorsanız sizi o yolculuğa çıkaracağız.

Giriş koşulları

Programa katılmak için ihtiyacınız:

 • Bir yönetici veya kıdemli uzman pozisyonunda üç yıl ilgili deneyim
 • Lisans veya yüksek lisans derecesi veya eşdeğeri profesyonel veya uluslararası yeterlilik *
 • İngilizce ana diliniz değilse, İngilizce dilinde yeterliliğin kanıtı

Başvuru süreci

Henley Executive MBA (EMBA) - Global programı hakkında daha fazla bilgi almak ve kariyer gelişim planlarınızı tartışmak için bizimle iletişime geçerek başvuru sürecinize başlayın.

Başvuru paketiniz şunları içermelidir:

 • Tamamlanmış başvuru formu
 • Güncel CV
 • Sertifika dereceli sertifika kopyaları
 • İki profesyonel referans
 • İngilizce'de yeterlilik kanıtı **
 • Kişisel toplantı, tüm başvurular için zorunlu bir gerekliliktir.

Henley EMBA - Global programı, Mart ve Ekim aylarında olmak üzere yılda iki kez başlar. Başvuru sürecinde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

* Kabul için tüm resmi kriterleri karşılamayan (derece yok) istisnai yönetim tecrübesine sahip adayların başvurularını memnuniyetle karşılıyoruz. Kıdemli veya stratejik düzeyde en az beş yıllık bir deneyime sahipseniz, bir başvuruyu değerlendirmekten memnuniyet duyarız. Kabul Panelimiz, standart dışı tüm uygulamaları uygunluk açısından inceler.
** Ana dili İngilizce olmayan adayların aşağıdaki koşullardan birini yerine getirmeleri istenecektir: Bir İngilizce dil sınavına girmek, iş yerinde İngilizce yeterliliği sağlamak veya Henley'den yetkili bir personel ile İngilizce yüz yüze görüşme yapmak İş okulu.

EMBA mezunlarımızdan gelen deneyimler

Global Henley Executive MBA (EMBA) için çalışmanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyor musunuz? Programdan gerçekten A'dan Z'ye geçen insanların gerçek hayattan bazı örneklerini ister misiniz?

Anssi, Heikki ve Marika, size hem zevklerini hem de Henley EMBA'yi yapmanın zorluklarını paylaşan kendi MBA hikayelerini anlatıyor.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar