Keystone logo
Humboldt State University - A California State University campus

Humboldt State University - A California State University campus

Humboldt State University - A California State University campus

Tanıtım

Humboldt State öğrenciler adına göre bunları bilmek profesörler tarafından öğretilen küçük dersleri alarak, olağanüstü bir üniversite deneyiminin keyfine. Yaşadıkları ve dünyanın en güzel yerlerinden-yakınındaki antik sekoya ormanları, dağlar ve plajlarından biri de öğrenirler. Biz Batı'nın en iyi üniversite şehirlerinden biri olarak kabul edilmektedir Arcata kasabasında, 275 mil kuzeyinde San Francisco yer almaktadır.

Humboldt State kamu kurumu ve 23-kampüs California State University sisteminin bir parçasıdır. Yılda sadece 7.194 $ tam zamanlı lisans eğitimi ile, ülkedeki en iyi yüksek öğretim değerlerinden birisin.

Biz sadece 8700 üzerinde öğrenci ve 570 öğretim üyesi var. Biz 48 binbaşı ve 3 Kolejleri 12 yüksek lisans programları ile akademik seçenekleri geniş bir dizi sunuyoruz. Öğretim üyeleri kendi alanlarında en üst öğretmenler ve araştırmacılar arasında yer almaktadır. Görsel ve sahne sanatları da çalışmanın popüler alanlar ise doğal kaynaklar ve bilim programları ulusal bilinmektedir. Müfredat boyunca, öğrenciler, sosyal ve çevresel sorumluluk için uzun süredir taahhüdü bulabilirsiniz.

Biz 1913 yılında bir öğretmenin üniversite olarak kurulmuştur. Geçen yüzyıl boyunca, biz kapsamlı araştırma tesisleri ile tam akredite üniversiteye öğretmen eğitimi odaklanmıştır bir kurumdan büyüdü. Yılda isim değişikliği bol olmuştur: Biz, Humboldt State Normal Okulu, Humboldt State Öğretmen Koleji, Humboldt State College, CSU Humboldt denilen edilmiş ve 1974 yılından bu yana, Humboldt State University.

Öğrencilerimiz uygulamalı araştırma ve toplum hizmeti yapan profesörler öğrenme için pek çok fırsat var. Mercan Deniz, örneğin, lisans araştırma uygulamaları için kullanılan bir oceangoing kaptır. Öğrenciler sekoya ağaçlarının üzerinde dünyanın önde gelen uzman ve sürdürülebilir enerji sistemlerinde önde gelen uzmanları ile eğitim görebilirsiniz. Bizim kesme kenarı Yangın Lab, öğrenciler orman yangınlarının özelliklerini incelemek ve Schatz Enerji Araştırma ve Uygulama Merkezi öğrenci mühendisleri gelişmekte olan dünyada sürdürülebilir aydınlatma getirmek gibi gerçek dünya sorunları üzerinde çalışıyoruz. Öğrenciler Çocuk Gelişimi Lab ve daha küçük çocuklar ile çalışmak, İnsan Performansı Laboratuarı yürüyen mekaniği incelemek, kendi tiyatro yapımları oluşturmak. Olasılıklar birkaç diğer üniversitelerin övünebilir lisans-şey hazır gerçek dünya araştırma deneyimi için boldur.

Sınıf dışında, öğrencilerimiz zengin bir kampüs hayatının tadını çıkarın. Onlar 180'den fazla kampus kulüpleri dahil ve bir state-of-the-art dinlenme tesisine erişimi vardır. Her yıl, CenterArts ulusal kampüs sanatçılar ve konuşmacılar tanınan getiriyor ve biz 12 NCAA Division II atletik ekipleri var.

Misyon, Vizyon ve Değerler

Misyon

Humboldt State University California State University kapsamlı bir konut kampüs. Biz kampüsümüze Kaliforniya öğrenciler ve dünyayı hoş geldiniz. Biz onlara bir hızla değişen dünyanın ihtiyaçlarına cevap veren uygun fiyatlı, yüksek kaliteli eğitime erişimi sunuyoruz. Biz, sosyal, ekonomik ve çevresel konuların anlaşılmasını teşvik programları ve faaliyetleri geniş bir yelpazeye sağlayarak onlara hizmet. Biz bireyler farklı toplumların sorumlu üyesi olmak hazırlamak yardımcı olur.

Vizyon

Humboldt State University, insan durumunu ve bizim ortamını iyileştirmek için her şeyden aramak bireyler için tercih kampüs olacak.

Biz çevre ve doğal kaynakların disiplinler arası çalışma için ilk merkezi olacak. Biz sanat için bölgesel bir merkez olacak. Biz sosyal ve çevresel sorumluluk ve eylem için ünlü olacaktır. Biz ortak geleceğimiz için önemli vicdan hareket ve bilinçli eylem yürütmektedir bireysel vatandaş olacağına inanıyorum. Biz insanlar ve bakış açılarının bizim çeşitliliğinin artırılması taahhüt edecektir. Biz aşiret ulusların dahil toplulukları ile örnek ortakları olacaktır. Biz olumlu bir fark yaratmak için öğrenme sendika olacaktır.

Değerler

Humboldt State University, bir akademik entegre üniversitenin niteliklerini temsil ve kolektif vizyon ve misyonunu gerçekleştirmek için bir çerçeve sağlayan aşağıdaki akademik ilkeleri değerleri.

Bizim birincil sorumluluğu bugünün dünyası için mümkün olan en iyi eğitim sağlamak için olduğuna inanıyorum. Biz mükemmellik öğrenme gibi öğretim mükemmellik önem arz olduğuna inanıyoruz. Biz öğrenme sınıf içinde ve dışında hem meydana serbest soruşturma bir ortamda inanıyorum. Öğrenme topluluk olarak, kampüs müfredat ve müfredata çevre entelektüel söylem, estetik yaratıcılık ve takdir ve katılımı ve hizmet için önemli fırsatlar teşvik etmektedir. Öğrencilerin 21. yüzyılın zorlukları karşılamak için eleştirel sorgulama, sosyal sorumluluk ve sivil katılım, gerekli taahhütleri almaya hazırlar. Biz burs, yaratıcı faaliyetleri ve araştırma yoluyla entelektüel büyüme inanıyorum. Biz ileri akademik ve profesyonel lisans programlarında başarılı olmak için bireyler hazırlamak; liderlik pozisyonlarında olmak; ve toplumun proaktif ve üretken bireyler olmak. Biz adil ve hakkaniyete uygun muamele tüm bireylerin onuruna inanan ve fırsat eşitliği içinde. Biz farklılıkların zenginliğini ve etkileşim değer. Biz çeşitlilik kapsayıcılık değer ve biz düşünce alternatif paradigmalar saygı duyuyoruz. Biz öğrenci, personel, yönetici ve öğretim öğrenenler bizim toplum içinde karar verme katılımcı neden kolektif diyalog ve tartışma inanıyorum. Biz Üniversite inisiyatif almak bireylerin yeteneklerini geliştirmede yardımcı olmalıdır, ve sorumlu hareket sonuçlanan konularda işbirliği inanıyorum. Biz bireyler, çevre, ekonomik ve uygulanabilir ve sürdürülebilir toplumlar için arayış içinde sosyal sorumluluk olması gerektiğine inanıyorum. Bizim konumu bizim öğrenme topluluğunun bir parçası olarak benimsemesi ekolojik ve ruhsal zengin varlık olduğuna inanıyoruz. Bizim müfredat coğrafi konumu nedeniyle, ilgili işbirlikçi ve duyarlı. Biz Kızılderili kültürlerinin eşsiz ekosistemi ve bölgemizin özel topluluklar öğrenmek ve bu bilgiyi uygulamak için özel bir fırsat olduğuna inanıyorum. Biz Üniversite, yerel ve bölgesel toplulukların bir parçası olduğuna inanıyoruz. Biz Üniversite akademik ve geniş topluluklar için kapsayıcı erişimi birikimini arşivleme için bir depo olduğuna inanıyorum.

Konumlar

Konumlar
  • 1 Harpst Street, Arcata, CA 95521

sorular