Keystone logo
Instituto Europeo de Posgrado - Colombia

Instituto Europeo de Posgrado - Colombia

Instituto Europeo de Posgrado - Colombia

Tanıtım

Instituto Europeo de Posgrado İşletme Okulu, İspanya İşletme Okulları Birliği'nin (AEEN) kurucu üyesi ve Uluslararası Uzaktan Eğitim Komisyonu (ICODE) ortak üyesidir .

Her yıl çevrimiçi platformunda farklı milletlerden gelen öğrencilere (uluslararası ağ) 1 milyondan fazla ders saati düzenlenmektedir . 2013 yılında Europuto de Posgrado Enstitüsü'nde 2000'den fazla kişi okudu.

Bunun için Instituto Europeo de Posgrado, dünyanın dört bir yanındaki en prestijli üniversitelerin ve İşletme Okullarının yöneticileri, öğretmenleri, profesörleri ve mezunlarıyla birlikte sayılır.

Burslar ve Ödeme Olanakları

Bir master veya MBA okumakla ilgileniyorsanız Instituto Europeo de Posgrado size% 40 burs ve ödeme imkanı sağlamanıza yardımcı olabilir:

Kişisel Telefonla Görüşme

Bir burs almaya hak kazanmak için, başvuru sahibinin Instituto Europeo de Posgrado’nun, başvuranın belirlenen şartları yerine getirip getirmediğini belirlemeye çalışacağı kişisel bir telefon görüşmesi geçmesi gerekmektedir.

Bu gereklilikler, adayların kişisel, mesleki ve finansal durumlarıyla ilgilidir. Karar için, sıkı bir başvuru sırasına uyuyoruz.

Ödeme olanakları


Ayrıca Instituto Europeo de Posgrado tarafından desteklenen özel ödeme tesisleri de vardır.

Konumlar

  • Madrid

    Instituto Europeo de Posgrado C/ Caléndula 93 Edificio J (Miniparc III), Alcobendas, 28109 Madrid, 28109, Madrid

  • Spain Online

    Spain Online, İspanya

    sorular