Keystone logo
IFA Paris

IFA Paris

IFA Paris

Tanıtım

IFA Paris - Uluslararası Moda Tasarım ve İşletme Okulu

Paris, Şanghay ve İstanbul kampüslerinde 'Lisans ve Yüksek Lisans / MBA programlarına kayıtlı 1200 öğrencisi ile IFA Paris , Fransız modası ve lüks mirasının yanı sıra inovasyon hissi ve bir takım olarak çalışma becerisi uluslararası bir ortam.

50'den fazla farklı milleti temsil eden 3000 mezunumuz, moda ve lüks dünyasına başarılı bir şekilde entegre olmuştur.

Sloganımız: yaratıcılığınızı geliştirin, mükemmellik tutkumuzu paylaşın.

Kampüslerimiz, programlarımız ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.ifaparis.com adresini ziyaret edin.

PARİS OKULU

IFA Paris , 1982 yılında Fransız moda mirasını modern küreselleşen dünya ile birleştirmek üzere kuruldu. Paris'te İngilizce ve Fransızca olarak verilen tüm lisans ve lisansüstü derslerini sunan tek enstitü olan IFA Paris , dünyanın her köşesinden uluslararası bir öğrenci kuruluşuna hitap etmektedir. IFA Paris olarak bilinen Uluslararası Moda Akademisi, öğrencilere tasarım ve pazarlama alanında lisans dersleri ve çok disiplinli bir işbirliği ortamında tasarım, işletme, iletişim ve lüks alanlarında lisansüstü dersler sunmaktadır. Paris, Şangay ve İstanbul'daki kampüsleriyle IFA Paris , moda ve lüks eğitimin ön saflarında yer alır ve bu canlı endüstride mevcut fırsatların genişliğini yansıtan kurslar sunar.

Yakın zamanda 18-24 Quai de la Marne'ye taşınan IFA Paris , ünlü kanala bakmaktadır ve gelişmekte olan 19. bölgenin merkezinde yer almaktadır. Yeni yer, önceki akademik tesislerin boyutunu üçe katladı ve daha büyük sınıflar, öğrenci salonu alanı ve kaynak ve çalışma merkezi de dahil olmak üzere öğrencilere fayda sağlamak için kapsamlı yeni olanaklar ekledi. Bina aynı zamanda uygulamalı projelere uyum sağlamak için birkaç yeni moda atölyesi alanına ev sahipliği yapacak

SHANGHAI OKULU

IFA Paris , Çin'in önde gelen moda okulu oldu ve en iyi, çoğunlukla Fransız profesyonel moda eğitmenlerini getirerek başarısına olan bağlılığını göstermesi bakımından eşsiz. Şangay Üniversitesi Mühendislik Bilimleri ile ortaklaşa IFA Paris , Çin hükümetinin onayladığı moda eğitiminde ilk Çin-Fransız ortak girişimi olan 2002 yılında Şanghay'da okulunu kurdu. IFA'nın Şangay okulu, dünyanın en hızlı büyüyen modasına ve lüks pazarına dair bilgi edinmek isteyen ve aynı zamanda Paris'te olduğu gibi İngilizce öğretilen aynı yüksek kaliteli müfredatı almak isteyen uluslararası öğrencilere eşsiz bir fırsat sunuyor. Şangay açık ve soylu bir metropol ve moda sermaye olarak saflara yükselişi şüphesiz ciddi bir konu. 19. yüzyılın ilerleyen dönemlerinden beri, Şangay, Çin'in moda merkezi olmuştur. Şanghay tarzı, 1920'lerde ve 30'larda dünyayı dolaşarak, moda tasarımcıları ile birlikte, moda trendleri yaratmak için geleneksel ve modern fikirlerin bir karışımını kullanarak yeniden ortaya çıktı. Dikkat çekici bir şekilde, Çin'i, lüks ve üst düzey moda ürünleri için Çin'i dünyanın en büyük pazarına dönüştüren modern günümüz tüketicileri. Şangay, uluslararası moda ve lüks endüstrisi için tartışmasız Çin'in Mekke'sidir. Lüks ve kitlesel pazarlardan gelen yabancı moda ve mücevher markalarının çoğu, şehrin sayısız moda perakende satış semtinde ve büyük alışveriş merkezlerinde birden fazla mağazaya güveniyor. Lüks otomobiller, 5 yıldızlı oteller ve üst düzey yemekler şehrin şehir merkezindeki düzenli yerler olsa da, şimdi Çin'in en zenginleri arasında yatlar ve özel jetler için artan bir ilgi var.

İSTANBUL OKULU

Fransa ve Çin'de kurulduktan sonra, IFA Paris moda okulu artık Avrupa ve Asya'nın kesiştiği kavşaklarda bulunan en hareketli şehirlerden birinde de mevcut: İstanbul.

IFA Paris , İstanbul'un en saygın üniversitelerinden biri olan Bahçeşehir Üniversitesi ile işbirliği yapmaktan gurur duyar.

Bahçeşehir Üniversitesi kampüsü, üniversitenin ülkenin geçmişinden bir gelecek inşa etme misyonunu yerine getirme, Türkiye'nin ve dünyanın değişen ihtiyaçlarına cevap vermek için kültür, eğitim ve öğrenimin buluştuğu İstanbul'un iş merkezinde bir merkez kurma misyonunu yerine getirmede önemli bir adımdır. . IFA Paris , öğrencileri için konumun sunabileceğinden en iyi şekilde yararlanmanın bir ayrıcalık ve aynı zamanda bir avantaj olduğuna inanıyor.

Dünyanın en heyecan verici ve dinamik şehirlerinden biri olan ve müzeler, galeriler, parklar ve modern kolejlerle dolu çeşitlendirilmiş bir yer olan İstanbul, kendi ilgi alanlarını keşfetmek ve geliştirmek isteyen ve moda ve lüks iş ortamlarında kariyer.

Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (BAUSEM)

Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi'nin (BAUSEM) kurumsal vizyonu, eğitimin bireyin kendini gerçekleştirme mekanizmasının yaşam boyu süren bir süreci olduğudur. BAUEM'in temel ilkesi, toplumda yaşam boyu öğrenme kültürünü yaygınlaştırmak ve bireylerde öğrenmenin örgün eğitimle sınırlı olmadığı bilincini oluşturmaktır. IFA Paris ve Bahçeşehir Üniversitesi, BAUSM aracılığıyla ortaklaşa oluşturdukları kısa eğitim programları ile profesyonellere ve bu alana ilgi duyanlara moda ve lüks alanında kariyer fırsatları sunuyor.

Neden IFA Paris ve Bahçeşehir Üniversitesi/BAUSEM İşbirliği?

"İstanbul'un Kalbinde" sloganı Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) gibi bir üniversiteye yakışır... Ana kampüsü ile Beşiktaş'ta Boğaz'ın kıyısında her gün hızlı bir hareketlilik ile erken başlar ve gün boyu devam eder. Üstelik üniversitenin hemen her yerinde bir etkinliğe rastlamak mümkün.

Üniversitemize girdiğinizde ilk gözünüze çarpan yabancı öğrenci sayısının çokluğu olacaktır. Amerika Birleşik Devletleri'nden Çin'e, Fransa'dan Güney Kore'ye kadar geniş bir coğrafyadan binin üzerinde yabancı öğrenci BAU'da eğitim görüyor.

"BAU GLOBAL", BAU öğrencilerine çok farklı noktalardan eğitim alma şansı sunuyor. BAU Global bunu Berlin, Toronto, Washington DC, Batum, Kıbrıs, Hanoi, Kyiv, Puebla, Brockwille aracılığıyla başarabilmektedir.

BAU'ya ulaşım oldukça kolaydır. BAU, İstanbul'un kalbinde yer alan Beşiktaş Kuzey, Beşiktaş Güney, Göztepe ve Galata olmak üzere iki kampüs arasında kendi tekneleri ile öğrencilere ve bursiyerlere ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Tekneler BAUPORT adını verdikleri bölgeden hareket etmektedir. Boğaz'ın enfes manzarası ve yeşilliği ile tamamen öğrencilerin kullanımına ayrılmış bir alandır. Teknelerin günün belirli saatlerinde kendi iskelelerinden hareket etmeleri Beşiktaş ve Galata'daki kampüsler arasında keyifli bir yolculuk yapmanızı sağlar. Böylece öğrenciler yoğun İstanbul trafiğinden uzak durarak kampüsten kampüse geçişte okyanusun ve temiz havanın tadını çıkarıyor.

Daha fazla bilgi için lütfen https://www.ifaparis.com adresini ziyaret edin.

Kampüs Özellikleri

PARİS OKULU

IFA Paris 1982 yılında Fransız moda mirasını modern küreselleşen dünya ile birleştirmek amacıyla kurulmuştur. Paris'teki tüm lisans ve lisansüstü derslerini İngilizce ve Fransızca olarak sunan tek enstitü olarak IFA Paris , dünyanın her köşesinden son derece uluslararası bir öğrenci grubuna hizmet vermektedir. Daha çok IFA Paris olarak bilinen Uluslararası Moda Akademisi, öğrencilere tasarım ve pazarlama alanında lisans dersleri ve çok disiplinli bir işbirliği ortamında tasarım, işletme, iletişim ve lüks alanlarında lisansüstü dersler sunar. Paris, Şanghay ve İstanbul'daki kampüsleriyle IFA Paris , moda ve lüks eğitimin ön saflarında yer almakta ve bu canlı endüstride mevcut olan fırsatların genişliğini yansıtan kurslar sunmaktadır.

Yakın zamanda 18-24 Quai de la Marne'ye taşınan IFA Paris , ünlü kanala bakmaktadır ve gelişmekte olan 19. bölgenin kalbinde yer almaktadır. Yeni konum, önceki akademik tesislerin boyutunu üç katına çıkardı ve daha büyük sınıflar, bir öğrenci dinlenme alanı ve bir kaynak ve çalışma merkezi dahil olmak üzere öğrencilere fayda sağlamak için kapsamlı yeni olanaklar ekledi. Bina aynı zamanda uygulamalı projeleri barındırmak için birkaç yeni moda atölyesine ev sahipliği yapacak.

ŞANGAY OKULU

IFA Paris Çin'in önde gelen moda okulu haline geldi ve en iyi, çoğunlukla Fransız profesyonel moda eğitmenlerini getirerek başarıya olan bağlılığını göstermede benzersizdir. Şanghay Mühendislik Bilimleri Üniversitesi ile ortaklaşa olarak IFA Paris , moda eğitiminde Çin hükümeti tarafından onaylanan ilk Çin-Fransız ortak girişimi olan 2002 yılında Şanghay'da okulunu kurdu. IFA'nın Şanghay okulu, dünyanın en hızlı büyüyen moda ve lüks pazarı hakkında fikir edinmek isteyen ve aynı zamanda Paris'te İngilizce olarak öğretilen aynı yüksek kaliteli müfredatı almak isteyen uluslararası öğrencilere eşsiz bir fırsat sunuyor. Şanghay açık ve dışa dönük bir metropol ve bir moda başkenti olarak saflara yükselişi şüphesiz ciddi bir konu. 19. yüzyılın sonlarından beri Şanghay, Çin'in moda merkezi olmuştur. Şanghay stili 1920'lerde ve 30'larda dünyayı dolaştı ve günümüzde moda tasarımcılarının yeni moda trendleri yaratmak için geleneksel ve modern fikirlerin bir karışımını kullanmalarıyla yeniden ortaya çıktı. Dikkat çekici bir şekilde, Çin'i lüks ve üst düzey moda ürünleri için dünyanın en büyük pazarına dönüştüren ülkenin modern zaman tüketicileri. Şangay, tartışmasız Çin'in uluslararası moda ve lüks endüstrisi için Mekke'sidir. Lüksten kitle pazarlarına kadar çoğu yabancı moda ve mücevher markası, şehrin sayısız moda perakendeciliği bölgesinde ve büyük alışveriş merkezlerinde birden fazla mağazaya güveniyor. Lüks arabalar, 5 yıldızlı oteller ve lüks yemekler şehrin merkezinde düzenli olarak görülmesi gereken yerler olsa da, Çin'in en zenginleri arasında yatlara ve özel jetlere de artan bir ilgi var.

İSTANBUL OKULU

Fransa ve Çin'de kurulduktan sonra, IFA Paris moda okulu artık Avrupa ve Asya'nın kesiştiği en hareketli şehirlerden biri olan İstanbul'da da faaliyet gösteriyor.

IFA Paris İstanbul'un en saygın üniversitelerinden biri olan Bahçeşehir Üniversitesi ile işbirliği yapmaktan büyük gurur duymaktadır.

Bahçeşehir Üniversitesi kampüsü, üniversitenin ülkenin geçmişinden bir gelecek inşa etme misyonunu yerine getirme, Türkiye'nin ve dünyanın değişen ihtiyaçlarına cevap vermek için kültür, eğitim ve öğrenimin buluştuğu İstanbul'un iş merkezinde bir merkez kurma misyonunu yerine getirmede önemli bir adımdır. . IFA Paris , konumun sunduğu imkanlardan en iyi şekilde yararlanmanın öğrencileri için bir avantaj olduğu kadar bir ayrıcalık olduğuna da inanıyor.

Dünyanın en heyecan verici ve dinamik şehirlerinden biri olan ve müzeler, galeriler, parklar ve modern kolejlerle dolu çeşitlendirilmiş bir yer olan İstanbul, kendi ilgi alanlarını keşfetmek ve geliştirmek isteyenler için bir sahne sağlayabilmektedir. moda ve lüks iş ortamlarında kariyer.

Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (BAUSEM)

Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi'nin (BAUSEM) kurumsal vizyonu, eğitimin bireyin kendini gerçekleştirme mekanizmasının yaşam boyu süren bir süreci olduğudur. BAUEM'in temel ilkesi, toplumda yaşam boyu öğrenme kültürünü yaygınlaştırmak ve bireylerde öğrenmenin örgün eğitimle sınırlı olmadığı bilincini oluşturmaktır. IFA Paris ve Bahçeşehir Üniversitesi, BAUSM aracılığıyla ortaklaşa oluşturdukları kısa eğitim programları ile profesyonellere ve bu alana ilgi duyanlara moda ve lüks alanında kariyer fırsatları sunuyor.

Neden IFA Paris ve Bahçeşehir Üniversitesi/BAUSEM İşbirliği?

"İstanbul'un Kalbinde" sloganı Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) gibi bir üniversiteye yakışır... Beşiktaş'ta Boğaz'ın kıyısında yer alan ana kampüsü ile her gün hızlı bir hareketlilik ile erken başlar ve gün boyu devam eder. Üstelik üniversitenin hemen her yerinde bir etkinliğe rastlamak mümkün.

Üniversitemize girdiğinizde ilk gözünüze çarpan yabancı uyruklu öğrenci sayısının çokluğu olacaktır. ABD'den Çin'e, Fransa'dan Güney Kore'ye kadar geniş bir coğrafyadan binin üzerinde yabancı öğrenci BAU'da eğitim görüyor.

"BAU GLOBAL", BAU öğrencilerine çok farklı noktalardan eğitim alma şansı sunuyor. BAU Global bunu Berlin, Toronto, Washington DC, Batum, Kıbrıs, Hanoi, Kyiv, Puebla, Brockwille aracılığıyla başarabilmektedir.

BAU'ya ulaşım oldukça kolaydır. BAU, İstanbul'un kalbinde yer alan Beşiktaş Kuzey, Beşiktaş Güney, Göztepe ve Galata olmak üzere iki kampüs arasında kendi tekneleri ile öğrencilere ve bursiyerlere ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Tekneler BAUPORT adını verdikleri bölgeden hareket etmektedir. Boğaz'ın enfes manzarası ve yeşilliği ile tamamen öğrencilerin kullanımına ayrılmış bir alandır. Teknelerin günün belirli saatlerinde kendi iskelelerinden hareket etmeleri Beşiktaş ve Galata'daki kampüsler arasında keyifli bir yolculuk yapmanızı sağlar. Böylece öğrenciler yoğun İstanbul trafiğinden uzak durarak kampüsten kampüse geçişte okyanusun ve temiz havanın tadını çıkarıyor.

  Mezun İstatistikleri

  Konumlar

  • Paris

   18-24 Quai de la Marne

  • Shanghai

   350 Xianxia Road

   • Istanbul

    Kadir Has Caddesi Cibali

    sorular