Keystone logo
International Graduate Center - Hochschule Bremen Uluslararası MBA Odak Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi (Çift Derece)
International Graduate Center - Hochschule Bremen

Uluslararası MBA Odak Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi (Çift Derece)

Bremen, Almanya

2 Semesters

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Oct 2024

EUR 17.000 *

Kampüste

* seçilen ortak üniversiteye bağlı olarak, artı 380 € sömestr ücreti

Tanıtım

6 Uluslararası Ortaktan 1'i ile Çift Diploma Programı (MA/M.Sc./MBA)

Bu, International Business School Alliance'ın (IBSA) Alman ortağı olarak uzmanlığımızdır.

Lojistik ve tedarik zinciri yönetimi, pazarları ve insanları birbirine bağlar. Almanya'nın önde gelen lojistik merkezlerinden birinde bulunan Hochschule Bremen, Uluslararası Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi uzmanlığını sunmaktadır. Öğrenciler, lojistik ağları ve gelen/tedarik lojistiğinden uluslararası nakliyeye kadar ilgili süreçleri tasarlamayı, analiz etmeyi ve kontrol etmeyi öğreneceklerdir. Denizcilik sektörü programda ve bölgede önemli bir rol oynamaktadır. Başarılı lojistik yöneticileri için proje yönetimi vazgeçilmez bir araç olarak tanıtılacaktır. Yerel ve küresel bir ağın parçası olarak, Hochschule Bremen, IGC, çok çeşitli öğrenme deneyimleri sağlar. Keynote konuşmacıları, saha gezileri ve iş simülasyonları, lojistik yönetimi öğretiminde Hochschule Bremen, IGC'nin didaktik yaklaşımına örneklerdir.

Diğer 5 ortak üniversiteden herhangi birinde IBSA Çift Dereceli Yüksek Lisans Programının çekirdek modülleriyle başlayın ve lojistik uzmanı olmak için ikinci dönem için burada bize katılın. İlk dönem için, Universidad de Valencia, İspanya - RANEPA, İşletme Araştırmaları Enstitüsü, Moskova, Rusya - Kuzey Carolina Wilmington Üniversitesi, ABD - Hertfordshire İşletme Okulu, Birleşik Krallık ve ESSCA Okulu arasında seçim yapabilirsiniz. Yönetim, Paris, Fransa.

IBSA Çift Dereceli Yüksek Lisans programı, altı akredite derece programından oluşur. Her ortağın kendi programı vardır. Uluslararası Lojistikte uzmanlaşmak için ortaklarımızın akredite derece programlarından birine başvurmanız gerekir.

kabul

Müfredat

Okul Hakkında

sorular