Keystone logo
© Imperial College Business School
Imperial College Business School

Imperial College Business School

Imperial College Business School

Tanıtım

Parlak beyinlere ilham veriyoruz

Bilim ve teknolojide küresel bir lider olan Imperial College London'ın bir parçası olarak, iş, teknoloji ve girişimci bir zihniyetin birleşimi yoluyla küresel iş ve sosyal dönüşümü yönlendiriyoruz.

Gerçek dünya sorunlarına çözümler geliştirmek, iş dünyasına fayda sağlamak ve toplumu iyileştirmek için yenilikçi düşünce ve anlayışı yeni teknolojiyle birleştiriyoruz.

Dünya lideri araştırmacılarımız pratik çözümlere öncülük ediyor ve araştırma mükemmellikleri, lisansüstü ve Yönetici Eğitim programlarımızı bilgilendiriyor. Düşünce liderliğimiz, araştırma projelerinde sıklıkla bizimle ortak olan hükümetler, politika yapıcılar ve küresel iş liderleri tarafından aranır.

Parlak beyinleri çekiyor ve yenilikçi ve girişimci düşünceyi teşvik etmek için ortam sağlıyoruz, bu da iş fırsatlarını ortaya çıkaran çığır açan fikirlerle sonuçlanıyor.

Yaşam boyu mesleki gelişim hizmetimiz ve küresel mezunlar ağımız, mezunlarımızın dünyanın her yerindeki çeşitli sektörlerde uzun ve başarılı kariyerlerine sahip olmalarını sağlar.

İş dünyasının ve toplumun gelecekteki liderleri olmak için parlak beyinlere ilham veriyoruz.

Vizyonumuz

Yenilikçi düşüncenin gücüyle işe yarar sağlamak ve toplumu geliştirmek.

Görevimiz

İş dünyasının ve toplumun gelecekteki liderleri olmak için parlak beyinlere ilham veriyoruz. İş, teknoloji ve girişimci zihniyetin birleşimi yoluyla küresel iş ve sosyal dönüşümü yönlendiriyoruz.

Imperial, Akıllı İş anlamına gelir

Akreditasyonlar

Imperial College Business School , dünya çapındaki en büyük ve en etkili üç işletme okulu akreditasyon derneği tarafından akredite edilmiş olan işletme okullarının sadece yüzde biri arasındadır: AACSB, AMBA ve EQUIS. Ayrıca, yüksek öğrenimde cinsiyet eşitsizliği ile mücadeleye olan bağlılığımızın bilincinde olarak Eşitlik Mücadelesi Birimi'nden bölüm düzeyinde Bronz Athena SWAN ödülü alan ilk işletme okullarından biriyiz.

Ödüller

  • The Times ve The Sunday Times Good University Guide 2022 tarafından Öğrenci Deneyimi için Yılın Üniversitesi ve Yılın Üniversitesi
  • 2021 Times Higher Education Awards'da Yılın İşletme Okulu için kısa listeye alındı

Konumlar

Konumlar
  • South Kensington

    Exhibition Road, SW7 2AZ, South Kensington

    programlar

    sorular