Keystone logo
Imperial School of Management

Imperial School of Management

Imperial School of Management

Tanıtım

Akredite Bir Online MBA Programı

Imperial School of Management (ISM), önde gelen üniversiteler ve ünlü B okullarıyla küresel olarak ortaktır. ISM, Ortadoğu ve Afrika'daki öğrencilere kaliteli ve uluslararası düzeyde akredite edilmiş programlar sağlamayı amaçlamaktadır..

Bu programlar, kendilerini harmanlanmış bir öğrenme modu ile uygun fiyatlı, esnek MBA programları hazırlayan çalışan profesyoneller için uyarlanmıştır. Uygun maliyetli MBA programlarımız kaliteli eğitim ve içerik konusunda en azından ödün vermez. ISM'nin harmanlanmış teslim şekli, Birleşik Arap Emirlikleri'nde Akredited Italian Online MBA olan Online öğrenme seçeneğine sahiptir.

Program bugün uluslararası işletmeler için gerekli olan içeriği olan kurslar aracılığıyla verilir. Öğrencileri, tartışmaları, vaka analizlerini, videoları, simülasyonları ve sunumları tek tek veya grup halinde gerçekleştiren yüksek derecede yetkin öğretim üyelerine sahibiz. Öğrencilerin zamanında derslerini tamamlamalarına yardımcı olmak için gerçek zamanlı yardım sağlanmaktadır. Programlarımızın süresi 12 aydır ve BAE'de bir yıllık İtalyan MBA'sıdır. Programlarımız İtalyan Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış, bu nedenle yüksek kalitede devlet onaylı MBA programları verilmiştir.

Okul ayrıca, benzer düşünen bireylerin ağ becerilerine ve fikir alışverişine de güvenle inanıyor. ISM, seminerler ve konferanslar sırasında öğrencilerin ve mezunların endüstri liderleriyle etkileşim kurmalarına fırsatlar sunar. Okulun temel amacı, yüksek performans gösteren profesyoneller ve girişimcilerden oluşan güçlü bir topluluk oluşturmaktır. Bu topluluk, önceliği belirler ve gelecek kuşağı bütünsel bir toplum haline getirmeye motive eder. ISM, BAE'nin Sharjah Hükümeti tarafından 1701124 no'lu lisans ile ruhsatlandırılmış ve lisanslanmıştır ve sınırlı bir sorumluluk şirketi olarak kurulmuştur.

64376_Imperial-Okul-of-Yönetim-logo.png

Konumlar

  • United Arab Emirates Online

    United Arab Emirates Online, Birleşik Arap Emirlikleri

  • Sharjah

    Sharjah, 85532, Sharjah

sorular