Keystone logo
INCAE Business School

INCAE Business School

INCAE Business School

Tanıtım

INCAE'ye Hoşgeldiniz

50 yıldan fazla bir tarihe sahip olan INCAE, bir işletme okulundan çok daha fazlasıdır.

Bu okul sizi , özellikle Latin Amerika başta olmak üzere, gelişmekte olan ekonomilerde iş geliştirme konusunda rekabetçi bir küresel yönetici uzman olarak konumlandırıyor . Bu, sizi mükemmel bir profesyoneller ağına dahil eden ve Yale İşletme Okulu, Michigan Üniversitesi, St. Gallen, UCSD gibi dünyadaki en iyi üniversitelerde çift diploma eğitimi alma olanakları sağlayan bir deneyimdir.

117133_estudiantes2_keystone.jpg

Kampüsümüz

INCAE Business School Alajuela (Kosta Rika) ve Managua'da (Nikaragua) bulunan iki modern kampüsü vardır. Orta Amerika biyoçeşitliliğini ve paradisiacal plajlarının ve yağmur ormanlarının en renkli manzaralarını deneyimleyebileceksiniz.

Farkımız

Latin Amerika'daki en iyi işletme okulu olarak, liderlerin yeteneklerini küresel bakış açısıyla ve etki merkezlerinde uygulamalı araştırmalar yaparak Latin Amerika toplumunun ilerlemesini teşvik ediyor; Özellikle rekabet gücü ve sürdürülebilirlik, girişimcilik ve kadın liderlerin gelişimi alanlarında .

Üçlü Taç Akreditasyonu

117131_accreditations_in_color.png

INCAE, uluslararası ana akreditasyon kuruluşları tarafından onaylanmıştır: AACSB, AMBA ve EQUIS . Bu, onu dünya çapındaki seçkin bir üniversite grubunun bir parçası yapar, çünkü sadece% 1'i bu akreditasyonların "üçlü tacı" na sahiptir.

onun programlarının kalitesi ve yüksek standartlarına dayalı eğitimi veren bağlılık kanıtı olarak, INCAE Güney Kolejleri Derneği ve Okulu'nda (SACS), yedi taraftan birisi Bölümü tarafından akreditasyon kazanmak için Kuzey Amerika dışındaki ilk okuldu Resmi olarak Amerika Birleşik Devletleri'ndeki üniversiteleri akredite eden Eğitim

Uluslararası Sıralamalar

INCAE'nin kalitesi prestijli uluslararası sıralamalarda tanınmıştır. QS Sıralaması 2018’e göre dünyanın en iyi 100 MBA’i arasında ve 2019 ve 2018’de Financial Times tarafından Latin Amerika’nın en iyi okulu, Amerika’da ise 11. oldu .

Borsalar Ve Çift Derece

INCAE aracılığıyla, diğerlerinin yanı sıra Yale İşletme Okulu, Michigan Üniversitesi ve St. Gallen Üniversitesi gibi prestijli okullarla çift derece alabilirsiniz. Ayrıca, Stern, Kellogg (ABD) Fudan Üniversitesi (Çin), HEC Paris (Fransa), UBC Sauder School of Business (Kanada) ve daha fazlası gibi 30'dan fazla ülkedeki en iyi üniversitelerde değişim yapma olanağına sahip olacaksınız.

Yükselen Piyasalardaki Uzmanlar

Bölümümüzün% 90'ı doktora derecesine sahiptir. veya Ivy League üniversitelerinden Doktora derecesi . Profesörler 16 farklı milletten, 18'den fazla ülkede çalışıyor ve Latin Amerika'daki tanınmış şirketler kurulunun üyeleri .

Sınıfta çözdükleri vaka çalışmalarına yansıyan bölgenin ekonomik, politik, sosyal ve ticari gerçekliği hakkında geniş bir bilgiye sahipler. Sonuç olarak, INCAE mezunları en yeni işletme trendlerini bilir ve gelişmekte olan pazarlar için en yenilikçi yönetim araçlarını kullanabilirler.

fiyat

55.000 ABD Doları - 77.000 ABD Doları

* Maliyetler seçilen programa göre değişir. Fiyat okul ücretleri, didaktik malzemeler, kısmi yemekler ve konaklama dahildir.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

 • Garita District, Alajuela

  INCAE Business School Campus Walter Kissling Gam, Provincia de Alajuela, La Garita, Costa Rica, , Garita District, Alajuela

  • Monte Tabor

   INCAE Nicaragua Monte Tabor, Nicarágua, , Monte Tabor

   sorular